Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
دیسک 1 رو تو هارد اکسترنال نصب کردم ولی دیسک دو رو که میذارم این ارور رو میده .مشکل چیه؟(رایت 97%ه)
the game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was installed.

please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occur.

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
نیم میلیون رو داد :D رفتم خونه خریدم 150 هزار تا هم خرج ماشین کردم خیلی عالی شد ولی ی بدی داره اون خونه 400 هزارتایی همه خریدن هر کی بخره بیچاره میشه ...

برا منو چرا هنوز واریز نکرده پس ؟ آپدیت 59 مگی رو هم زدم !!

خونه رو از چه سایتی میخری داداش به منم بگو باید عضو جایی باشیم یا فقط لایو باشیم کافیه ؟

راستی بچه ها من میخوام گیم تگم رو عوض کنم میگه باید پول بدی 6 یورو !! کسی میدونه چجوری میشه فری عوض کرد ؟

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
برا منو چرا هنوز واریز نکرده پس ؟ آپدیت 59 مگی رو هم زدم !!

خونه رو از چه سایتی میخری داداش به منم بگو باید عضو جایی باشیم یا فقط لایو باشیم کافیه ؟

راستی بچه ها من میخوام گیم تگم رو عوض کنم میگه باید پول بدی 6 یورو !! کسی میدونه چجوری میشه فری عوض کرد ؟
شما برای خرید خونه یا ماشین اول باید پولاتون رو به بانک انتقال بدید برای اینکار میتونید یا از طریق دستگاه ATM که تو استریپ کلاب هم ازش هست استفاده کنید یا از طریق موبایل اقدام کنید
بعدش هم برای خرید خونه خونه هایی که فروشی هستن داخل مپ مشخص هستن میرید جلوی تابلوی فروش هر خونه و میخریدش از طریق اینترنت موبایل هم میتونید انجام بدید منتها من دقیق اسم ها رو یادم نیست که راهنمایی کنم به بهش money ... جای ... یه سری چیز دیگه هست :d برید از اینترنت همونجا میتونید هم سایت فروش خونه رو ببینید هم میتونید سایت بانک رو ببینید که چنین اسمی داره Miz Bank :d
گیمر تگ هم یک بار در هر 365 روز میتونید عوض کنید به صورت رایگان اگر طی 365 روز گذشته عوض کردید یه بار دیگه نمیشه رایگان عوضش کرد و به نظرم 400 پوینت میخواد که میتونید پوینت کارت بخرید و عوض کنید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
اینجا رو کسی میتونه راهنمایی کنه :

اون مرحله ایی که ترور سوار هواپیما میشه و رفیقش از پایین با میکروفون راهنمایی میکنه و ترور دنبال یه هواپیما میوفته ، بعد از اینکه با هواپیمای خودش میره توی اون هواپیما و همه رو میکشه و کنترل هواپیما رو به دست میاره ، بازی میگه هواپیما رو توی فرودگاه ترور فرود بیاریم .
اما اینجاست که دو تا جت جنگی میان و بهمون اخطار میدن و بعد هم که شلیک میکنن و میزنن هواپیمای ترور رو میترکونن و MISSAIN FAILED میشه . اینجا دقیقا باید چی کار کرد ؟

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g

اون مرحله ایی که ترور سوار هواپیما میشه و رفیقش از پایین با میکروفون راهنمایی میکنه و ترور دنبال یه هواپیما میوفته ، بعد از اینکه با هواپیمای خودش میره توی اون هواپیما و همه رو میکشه و کنترل هواپیما رو به دست میاره ، بازی میگه هواپیما رو توی فرودگاه ترور فرود بیاریم .
اما اینجاست که دو تا جت جنگی میان و بهمون اخطار میدن و بعد هم که شلیک میکنن و میزنن هواپیمای ترور رو میترکونن و MISSAIN FAILED میشه . اینجا دقیقا باید چی کار کرد ؟

منم اینجاشو مونده بودم....skipکردم:confused:

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26

باید بری به سمت علامت زرده که تو نقشه نمایش داده و قبل از این که با زمین برخورد کنی همون بالا y رو بزنی و بعد بپری بیرون

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

شما باید از رو فرودگاه تروور ارتفاعتونو زیاد کنید بعدش بپرید بیرون از هواپیما و با چتر بیاید زمین هواپیما بعد اینکه جت ها بهش حمله میکنن آسیب میبینه و فرود نمیتونه بیاد

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
تا اونجایی که میشه برو بالا وگرنه دخلتو میارن
بالاخره منم بازیو تموم کردم دلم برای ترور تنگ میشه خود این تکه کلامش
hey Lester the molester

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
تا اونجایی که میشه برو بالا وگرنه دخلتو میارن
بالاخره منم بازیو تموم کردم دلم برای ترور تنگ میشه خود این تکه کلامش
hey Lester the molester

خوب اینقد دوسش داشتی نگهش میداشتی :D
دوستان راک استار نیم ملیون منو بالاکشید واریز نشده هنوز :(

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
فقط دوستانی که آنلاین بازی میکنن نیم میلیون میگیرن اونم افرادی که از اکتبر بازی میکنن ، افرادی که از نوامبر بازی میکنن نیم میلیون نمیگیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر