Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
^
من او نیکی راهو انتخاب کردم نفری 34 ملیون رسید به هر کدوم :)

دمت گرم باز رفتمش 37M بهم داد
یه بار دیگه رفتم 30M داد
بعد دوباره لود زدم و اول رفتم اون زنه رو با فرانکلین نجات دادم بعد 36,960,000 داد :D

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
دوستان یه توضیح کامل در مورد چگونگی پول در اوردن بدید ممنون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چظور تو سهام شرکت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hellboy117

کاربر سایت
Jul 30, 2012
13
یکی کمک کنه
1- حدود 20 تا 30 درصد دیگه از مراحل اصلی مونده.
2-برای خرید قایق یا هلیکوپتر از اینترنت باید اقدام کنی. توی صفحه ی اول (EYE Find) از لینک بالا گزینه وسایل جابه جایی رو انتخاب کن. لینک سایت خرید ماشین و هواپیما و دوچرخه و قایق و ... میده که بعد از خرید به گاراج یا اسکله منتقل میشن.
3-برای پول درآوردن راه های زیادی هست. اگه سرمایه داری میتونی توی بورس با توجه به اتفاقات بازی سرمایه گذاری کنی. اگر هم نه می تونی با تاکسی کار کنی یا از مغازه ها دزدی کنی یا افرادی که از ATM پول میگیرند رو بکشی یا ...

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
عکس رو جلد نسخه PC هم مثل اینکه لیک شد:d
71662019770882101414.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگه قبل مرجله آخر سیو داری که هیچ وگرنه میتونی پایان های دیگه ی بازیو فقط بری یعنی در اصل اون پایانی که اول کار انتخاب میکنی تا آخر میمونه:D

فاک :| یعنی هیچ جوره نمیشه بازی رو 1000 تایی کرد دیگه نه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من رفتم همشونو کشتم ولی کوئستی نداد :|
همینجوری که بهت نمیده :|م براشون بردی خود ترور
وقتی با ترور هستی،این ادم هایی که بعضی وقت ها ازت میخوان تا یه جایی برسونیشون رو میتونی ببری پیش اینا و بفروشی،بعد اینکه 4 تا آدم براشون بردی خود ترور هم میگیرن میخوان بخورن :| بعد باید بزنی بکشیشون و فرار کنی.....

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
اساتید کمک کنید
با سلام ببخشید بعد مرحله اون زیر دریایی و کشتی یه چند تا مرحله ساده بود که رفتم الان هیچ ماموریتی دیگه نیست رو نقشه .گوشه تصویر هم هی حرف از ماشین و getaway و از این حرفاس
میشه راهنماییم کنید چیکار باید بکنم ؟؟

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
با اینکه داستان رو خیلی دوست دارم ولی به اندازه جان مارستن نتونستم باهاش انس بگیرم و حال کنم.آر دی آر قشنگ به معنای واقعی کلمه خارق العاده بود! این میتونم بگم فوق العاده حتی عالی هست.ولی اصلا خارق العاده نسیت چون من توقع مپ سن آندریاس داشتم ولی این...داستان اون رو هم بیشتر دوست داشتم
دوست دارم ردد دد 2 رو بزنن و یا همون سن آندریاس....
امیدوارم یه بازی تو سبک مافیا هم بزنن رو کم کنی :)

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اساتید کمک کنید
با سلام ببخشید بعد مرحله اون زیر دریایی و کشتی یه چند تا مرحله ساده بود که رفتم الان هیچ ماموریتی دیگه نیست رو نقشه .گوشه تصویر هم هی حرف از ماشین و getaway و از این حرفاس
میشه راهنماییم کنید چیکار باید بکنم ؟؟

شما باید یک ماشین برداری بزاری توی دایره ابی که توی نقشه مشخص شده بعد زنگ بزنی مایکل گزینه mark getway (همچین چیزی :d) رو بزنی.

آقا اینو بزارین پست اول هر صفحه یکی میپرسه!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ماموریتای دیگه ای مثل Nifflon هست ؟ لطفا بگین همچین ماموریتایی رو ؟

بعد از پایان بازی میشه دوباره تو شهر گشت ؟ بازی بیش از 1 پایان داره ؟

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
حال خبری منتشر شده که حاکی از وجود یک روح مرموز در کنار یک صخره است. در ادامه میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به این روح بدست آورید. اگر اهل گشت و گذار اینترنتی در بازی GTA V باشید متوجه خواهید شد که یکی از وبسایتهای داخل اینترنت تحت عنوان ” چه کسی لئونورا جانسون را کشت؟!” بر میخورید. اگر شما بر روی تب “بازیکنان اصلی” در این وبسایت کلیک کنید لینکی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که شما را به صفحه یک روزنامه قدیمی هدایت میکند که شامل اطلاعاتی راجع به ” راز دیگری از Vinewood: خون روی صخره” بوده و به جزئیات قتل زنی به نام Jolene Cranley-Evans اشاره دارد. آیا این قتلها توسط یک قاتل سریالی انجام گرفته اند؟ در این لینک یک نقشه نیز موجود است که شما را به محل روح سرگردان این زن(!) هدایت میکند. شما میتوانید این روح را در شمال شرقی کوه گردو ببینید. اگر شما در طول روز به این ناحیه مراجعه کنید قادر به یافتن سرنخی مرتبط با قتل یا مرگ تصادفی این زن بدست نخواهید آورد. اگر راس ساعت ۱۱ شب به آنجا بروید یک تصویر شبح مانند از این زن را روی صخره ای خواهید دید. شما میتوانید با دوربین یک Sniper Rifle به صورت کاملاً واضح این روح را ببینید. اگر شما از صخره ای که وی روی آن قرار دارد بالا بروید لکه خون بزرگی را خواهید دید که نام “جک” در میان آن به چشم میخورد. روح و لکه خون نیمه شب ناپدید میشوند. آیا این زن به دنبال شوهر خویش میگردد؟ آیا برای تفرج به آنجا آمده؟! و یا برای دیدن گمشده اش؟ تا زمانی که شما جواب را بیابید این روح در آنجا پرسه میزند! نظر شما چیست؟ آیا به دنبال این روح و رهانیدن او از سرگردانی خواهید رفت؟!

- - -ویرایش - - -

در ارتفاعات شرقی کوه Mount Gordo واقع درBlaine County بین ساعت های ۲۳-۲۴ یک روح ظاهر میشود که روی سنگی ایستاده که روی آن با خون نوشته شده است “JOCK”! با تیر زدن به روح اتفاق خاصی نمی افتد! اگر زیاد به آن نزدیک شوید،(در افق
4.gif
)محو می شود!
در یکی ار راه های فرعی در بازی و در درون جنگل میتوانید رد پاهای پاگ گنده را مشاهده کنید و حتی بعضی مواقع با استفاده از دوربین دید در شب پاگنده را در جنگل مشاهده کنید.​
در ناحیه ی شمالی خلیج Paleto ، یک بشقاب پرنده ی غرق شده وجود دارد که جلبک ها روی آن رشد کرده اند! با استفاده از زیر دریایی ترور قابل دسترسی است! اینم لینک ویدئو ها
http://host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/249/3d3ca89bacd0615c7f95c6ed0d38a93c746141.apt?start=0
http://host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/249/5caba7cd4cfdda5f6f86679bedee8951746179.apt?start=0
http://host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/249/ed4c836b70c20f70a08bac4849c73410746164.apt?start=0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر