Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
يكي جواب منو نميده :(

سلام من يه كاربر تازه كارم و واسه اولين بار كه xbox و بازيهاشو ديدم خيلي واسم جالب بود مخصوصاً اين بازي gta ، حالا مگه چي شده خوب دخترا هم دل دارن دوست دارم بازي كنم ديگه;;):p

يه مرحله بازي تو خونه مايكل كه بايد اون آقا كه آموزش يوگا به اين دو شخصيت بازي ميده كه مايكل و خانمش باهمن اونجا اولش ميگه كه دسته پايين بدم L S و بعد جهت دسته رو تغيير ميكنه و تغييرش ميدم دفعه سومي كه ازم حركت جديد ميخواهد بايد L S رو ببرم گوشه پايين S واسه من ميره گوشه ولي L اون گوشه مبرم از روش پرش ميكنه دستم خرابه ؟ :(
باید وقتی جهت ها رو تغییر میدی اون دو تا فلشا هر دو باهم سبز بشن.اگرم مال شما مشکل داره نمیدونم چشه.ولی تا حالا کسی همچین مشکلی نداشته اولین باره کسی همچین مشکلی داره.باید کلا هر دو جهت با هم هماهنگ باشن

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,914
جناب کاربر Seser.pesar :D

میگم عکس میگیری گلد میخواد درسته ؟ چون من میزنم این پیام رو میده تنظیمات رو چک کردم اوکی بود فکر میکنم ماله گلد باشه این که میگه : your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
جناب کاربر Seser.pesar :D

میگم عکس میگیری گلد میخواد درسته ؟ چون من میزنم این پیام رو میده تنظیمات رو چک کردم اوکی بود فکر میکنم ماله گلد باشه این که میگه : your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality
داداش دقیق نمیدونم !!! ولی فکر کنم بخواد ! چون خودم گلدم ! :x

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
البوم موزیک های رسمی بازی منتشر شد ! :x :d :x

94262374212868180314.jpg

اینم لینک صفحه ی دانلود از یه سرور داخلی ! لیست اهنگ هارم میتونید همینجا ببینید ! از دست ندید ! خودم خیلی باهاش حال کردم​

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بخدا صواب داره راهنمایی کنید...:d
داداش راهش همینه که گفتن
برو چن جا امتحان کن فقط یه جا نرو.منم بار اول رفتم یه جایی خلوت خودم فک میکردم درست اومدم ولی بازم قبول نکرد رفتم چند جای دیگه درست شد

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
آقا این دزدیدن جت یکی از سخت ترین کار هاست به خدا امروز حتی یه آموزش هم در همین زمینه نگاه کردم ولی هنوز نتونستم به هنگر برسونم کسی هست این کار رو امتحان کرده باشه؟
من تا حالا توسنتم 3 بار جت بلند کنم و توی فرودگاه خودم بشونم،هر 2 بارشم جت ها خراب شدن :) :) وقتی جت ر وبلند میکنیم سریع 2-3 تا جت پشت سرمون میان موشک پرت میکنن،من اکثر موشک ها رو جا خالی میدم ولی همیشه یه موشکل میخوره بهم و جت خراب میشیه،تا جت ر ومیشونم تو فرودگاه دیگه روشن نمیشه و کاملا بی استفاده میشه.......
جت که چیزی نیست،عمرا کسی بتونه از اون هواپیما بزرگا که توی پایگاه نظامی هست برداره،من بیشتر از 200 متر نتونستم راه ببرمشون.شبیه هواپیما بزرگه توی فرودگاه لوس سانتوس نیست که بلند کردنش سخت باشه،نسبت اراحت میشه بلندش کرد لی سریع آدمو با موشک میزنن........

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,165
نام
آرمان
من تا حالا توسنتم 3 بار جت بلند کنم و توی فرودگاه خودم بشونم،هر 2 بارشم جت ها خراب شدن :) :) وقتی جت ر وبلند میکنیم سریع 2-3 تا جت پشت سرمون میان موشک پرت میکنن،من اکثر موشک ها رو جا خالی میدم ولی همیشه یه موشکل میخوره بهم و جت خراب میشیه،تا جت ر ومیشونم تو فرودگاه دیگه روشن نمیشه و کاملا بی استفاده میشه.......
جت که چیزی نیست،عمرا کسی بتونه از اون هواپیما بزرگا که توی پایگاه نظامی هست برداره،من بیشتر از 200 متر نتونستم راه ببرمشون.شبیه هواپیما بزرگه توی فرودگاه لوس سانتوس نیست که بلند کردنش سخت باشه،نسبت اراحت میشه بلندش کرد لی سریع آدمو با موشک میزنن........

این جت ها اصلا کجای نقشه هستن ؟

من اون هواپیما بزرگ ها رو بلند کردم ، حدود 20-30 دقیقه هم دور لوس سانتوس چرخیدم

اگه بلندش کنی ، دیگه بقیش آسونه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این جت ها اصلا کجای نقشه هستن ؟

من اون هواپیما بزرگ ها رو بلند کردم ، حدود 20-30 دقیقه هم دور لوس سانتوس چرخیدم

اگه بلندش کنی ، دیگه بقیش آسونه
از بزرگراه سمت چپ نقشه که برید سمت شمال میرسید به یه تونل،بالای تونل پایگاه نظامی هست که توش تانک،جت،هلیکوپتر و .... هست.
منظور من اون هواپیما های بزرگی که توی فرودگاه los santos نیست،توی همین پایگاه نظامی یه سری هواپیما بزرگ هست که سرعتشون از اون هواپیماهای 747(درسته؟! :| ) بیشتره و راحت تر میشه بلندشون کرد،ولی تا از این پایگاه چیزی بلند کنی سریع 2-3 تا جت میوفتن دنبالت و با موشک میزنن.....من هر کار کردم نتونستم یدونه از اینا رو بیشتر از 200-300 متر از پایگاه دور کنم......

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
از بزرگراه سمت چپ نقشه که برید سمت شمال میرسید به یه تونل،بالای تونل پایگاه نظامی هست که توش تانک،جت،هلیکوپتر و .... هست.
منظور من اون هواپیما های بزرگی که توی فرودگاه los santos نیست،توی همین پایگاه نظامی یه سری هواپیما بزرگ هست که سرعتشون از اون هواپیماهای 747(درسته؟! :| ) بیشتره و راحت تر میشه بلندشون کرد،ولی تا از این پایگاه چیزی بلند کنی سریع 2-3 تا جت میوفتن دنبالت و با موشک میزنن.....من هر کار کردم نتونستم یدونه از اینا رو بیشتر از 200-300 متر از پایگاه دور کنم......

البته فک کنم اونا 737 باشن .:d

- - -ویرایش - - -

هیچ گزینه ای زیر هنگ آوت نیست!!من همون هنگ آوت رو زدم با مایکل رفتیم سینما)xهیچ مرحله برام باز نشد!!

آقا تو نقشه یه جایی هست که با دایره بزرگ ابی مشخص شده باید ماشین رو توی محدوده دایره بزاری بعد زنگ بزنی!

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
راه این که قدرت بدنی هر شخصیت تو بازی افزایش بدی یعنی stamina ش بره بالاتر چیه؟اخه تو gta sa میشد تو باشگاه بدنسازی قدرتو افزایش داد اما اینجا دقیقا نمیدونم چجوریه؟

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
راه این که قدرت بدنی هر شخصیت تو بازی افزایش بدی یعنی stamina ش بره بالاتر چیه؟اخه تو gta sa میشد تو باشگاه بدنسازی قدرتو افزایش داد اما اینجا دقیقا نمیدونم چجوریه؟
بدوی و شنا کنی و دوچرخه سواری کنی

هیچ گزینه ای زیر هنگ آوت نیست!!من همون هنگ آوت رو زدم با مایکل رفتیم سینما)xهیچ مرحله برام باز نشد!!
چه باحال:D
راهنمایی دوستان درسته کاملا

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر

ورزش هایی که توی بازی هست مخصوصا تنیس.دوچرخه سواری !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر