Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
چجوری میشه sky dive انجام داد؟
محل خاصی داره؟

- - -ویرایش - - -

یه چیز باحال کشف شده برای کسایی که بازی رو Preorder کردن
اگه اشعه UV یا همون نور بنفشه رو بندازی رو نقشه محل Easter EGG هارو نشون میده و مثلا یه جای نقشه زده Big foot که یه جای پای خیلی بزرگ روی مزرعه هست:| یا یه جای دیگه زده
They're Here و یه نقاشی آدم فضایی بالای این نوشتس خیلی باحاله یه جای نقشه هم هست یه UFO توی آب افتاده یا اول بازی که بانک میزنیم یه محل هست یه آدم فضایی
یخ زده وجود داره:D
کلا بازی پر Easter EGG هست:D:D
قدیمیه
خودم عکسای نقشه رو گزاشتم

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
سمت غرب نقشه یه اسکله هست میتونی بخریش.هم زیردریایی داره و هم شناور برای غواصی
ولی یه چیزی که منو خیلی عذاب میده اینه که برای غواصی فین نداره
یعنی بازی با این همه عظمت و این همه جزئیات یادشون رفته یه فین بزارن.اصن یکی از وسایل اصلی برای غواصی فینه.من نمیدونم چه شده که نزاشتن تو بازی.من هنوز دارم زورم میاد .تنها عیبی که از بازی پیدا کردم همینه
مرسی جواب سوال اول رو ندادی:(

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
267 صفحه شد اینجا!!!
امروز تازه بازی رو گرفتممم گذاشتم واسه نصب خواستم بیام فروم دلم نیومد ارت های بازی رو موقع نصب نبینم . :x

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
یه جایی تو نت خوندم که گفته بود بهتره به sms ها و ایمیل هایی که براتون می یاد جواب بدید. تا حالا کسی این کار رو کرده؟ چه جوری باید جواب داد؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه جایی تو نت خوندم که گفته بود بهتره به sms ها و ایمیل هایی که براتون می یاد جواب بدید. تا حالا کسی این کار رو کرده؟ چه جوری باید جواب داد؟

بعضیا رو میشه جواب داد,اونایی که میشه گزینه داره پایینش که با زدن A خودش جواب میده.دکمه های پایین گوشی هم رنگ دکمه های دسته هستن,همون رنگ رو بزنین اون کارو انجام میده براتون.

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
من تا حالا نتونستم هیچ ایرادی از بازی بگیرم. در ضمن من دیسک 1 رو روی فلش 8 گیگ ریختم که یکی از دوستان توضیح داده بود ولی اگه کسی مشکلی داره بگه تا توضیح بدم. شخصیت پردازی هر سه تا شخصیت به یک اندازه خوبه و عالی از کار در اومده. نقشه ی بازی بزرگه و به نظر من کافیه. دیالوگ ها فوق العاده خنده داره و خیلی طبیعی هست. فقط یه سوال:
گاراژ رو باید چجوری بخریم؟؟؟؟

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
اگه دیسک یک رو نصب کنم و از روی دیسک 2 بازی کنم باعث ضعیف شدن لنز نمیشه؟(از اونجایی که قراره حداقل یه 100ساعتی بازی کنم:d)
داداش زیاد تاثیر نداره و البته خود ماکرو گفته اگه دیسک2 رو نصب کنیم روی بازی مشکل ایجاد می کنه و گفته نصب نکنید به هیچ وجه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگه دیسک یک رو نصب کنم و از روی دیسک 2 بازی کنم باعث ضعیف شدن لنز نمیشه؟(از اونجایی که قراره حداقل یه 100ساعتی بازی کنم:d)

داغون نمیکنه نابود میکنه :D من فردا دیسک 2 رو نصب میکنم اگه خیلی کیفیت افت کرد که هیچ ولی اگه اختلاف کم بود واسه صدای dvd هم شده نصب میکنم

اول بازی صدا سینما زیاد بود
موقع سرقت بانک که اول بازی داد میزدن
مادرم اومد گفت فکر کردیم جایی دعوا شده صداشو کم کرد :)) نمیزارن که ادم حال کنه :|
چقدر امکانات خوبی برای تنظیم صدا داره از جای باندهای سینما تا باست کردن دیالوگها مخصوصا برای سینماهای ال جی که اسپیکر وسطش ضعف داره این قسمت خیلی بدرد میخوره.

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
اول بازی صدا سینما زیاد بود
مادرم اومد گفت فکر کردیم جایی دعوا شده صداشو کم کرد :)) نمیزارن که ادم حال کنه :|
چقدر امکانات خوبی برای تنظیم صدا داره از جای باندهای سینما تا باست کردن دیالوگها مخصوصا برای سینماهای ال جی که اسپیکر وسطش ضعف داره این قسمت خیلی بدرد میخوره.
اخ داغ دلم رو تازه کردی :-sشانس من روز قبل gta v کابل نوریم خراب شد نتونستم هنوز دالبی بازی کنم :( حالا تواین گرونی خدا میدونه کابل نوری چند شده! 8-|

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دادا میشه مکان دقیقش را روی نقشه مشخص کنید؟

دوستانی که توو فکر پول دار شدن هستن دو کلیپ Mp4 از دو جای نقشه برای پولدار شدن مفت مفت :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal...5Btag18%5D.mp4
اولی 12K بهتون پول میده
اما این یکی 25K
به نظرم دومی رو برید پول بیشتری تووش هست و به هیچ وسیله اضافی مثل کپسول اکسیژن و این چیزها نیاز نیست :d فقط بازی کننده ها یکم ناشی بودن به بزرگی خودتون عمشونو ببخشید :d
و این هم روش و موقع سرمایه گذاری تویه بورس،بهتون میگه قبل دو مرحله رویه کدوم شرکت ها سرمایه گذاری کنید تا میلیونی سود کنید تویه سهام :d
ویدئو ها اولین باره با لینک مستقیم قرار داده میشن :d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اخ داغ دلم رو تازه کردی :-sشانس من روز قبل gta v کابل نوریم خراب شد نتونستم هنوز دالبی بازی کنم :( حالا تواین گرونی خدا میدونه کابل نوری چند شده! 8-|

دقیقااا اخر ضد حاله :|
...یعنی باعث شد تمام هایپم سر بازی بپره :D میخوام new game بزنم سرقت بانک رو از اول برم
کابل نوری قیمتی نداره خیلی شده باشه 5 تومن . من سال پیش 3500 خریدم بهترینشو مدام هم از پشت اکس باکس درش میارم به پشت تی وی میزنم واسه فیلما..اخ هم نگفته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر