Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
برو بچ یه سوال :من وقتی با ماشین تند میرم پشت ماشین تکون تکون نا متعادلی میخوره که اصلا طبیعی نیست آیا برای شما هم همین طوره؟ یه سوال دیگه:توی شب رنگ های سیاه خیلی بد جلوه میدهند آیا این طبیعی هستش؟آیا برای شما هم همین طوره؟و سوال آخر برای من یه مقدار محیط دیر لود میشه باید چیکار کنم؟آیا cache ایکس باکس رو پاک کنم درست میشه؟ یا نه دیسک دو را پاک کنم از دوباره نصب کنم؟ یه سوال دیگه:آیا این بازی رمز داره چون من یه چند تایی رمز از سایت cheatcc پیدا کردم ولی همش دو تاش کار کرد؟ یه سوال دیگه:اگر رمز بزنم بازی سیو میشه یا نه؟با تشکر اگر به همه سوالاتم جواب دهید

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
منم بالاخره به ارزوم رسیدم واین ابر شاهکارو امتحان کردم این بازی نیست واقعیته فوقالعادست بازی سبک گرافیکیش الگوبرداری از مکس پینه که باید بگم گرافیکش از اون هم بالاتره گرافیک ماشینا تو حلقم عرق کردن روی لباس تو حلقم وقتی تو روز نور خورشید به دیوار یا خونه ها می زنه به قدری اینا حجم دار و واقعی نشون میده ادم دلش می خوادبره دیوارو گاز بگیره همه جا حزئیات داره من 5 ساعت نشستم جلوش از ترس اینکه ایکس باکس بترکه به زور بلند شدم گرافیک بازی از شات هایی که راکستار بیرون داده به نظر بنده بالاترهالبته بگم گرافیک بازی به نمایشگری هم که ازش استفاده می کنین خیلی بستگی داره تنها نکته منفی هم رانندگی هستش که خیلی سخت باهاش کنار اومدم ای کاش r هندلینگماشینو در حد بقیه نکات فوق العاده بازی می ساخت ودر اخر این روی این کنسول ها ی 8 ساله اینقدر عالی در اومده اگه رو pc بیاد 1080 دیگه رسما ...........

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
من به مشکل برخوردم تا 27 درصد جی تی آ رو رفتم ولی الآن هیچ مرحله ای نیست فقط از اون علامت سوالا هست با اونا که یه علامت سوالو یک حرف کنار همن.
بعد دکمه ی سوییچ رو که نگه میدارم روی تراویر و فرانکلین یه عددایی هست که با تعداد اون علامت سوالا مطابقط داره.به نظرتون باید علامت سوالارو برم تا مرحله باز شه؟

این سوال مارو کسی جواب نمیده!

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
دوستان کسی محله cj اخر تو بازی پیدا نکرد ؟؟
مکانش
عدد 2 توی نقشه پایین

چند تا عکس هم ازش گرفتم
بار اول که رفتم بچه های Ballas بهم حمله کردن (همینطوری !! ) منم خیلی ریلکس فقط رفتم یه گوشه پناه گرفتم زنگ زدم پلیس دیگه بقیشو پلیس خودش حل و فصل کرد :d

amirwar

کاربر سایت
Aug 24, 2012
16
نام
Amir
چجوری میشه ماشین خرید؟
من میرم تو اینترنت میرم قسمت خرید ماشین .
ماشین رو انتخاب میکنم میزنم buy ارور میده! یه چیزایی در مورد گاراپ مینویسه !
چیکار کنم؟؟؟

Mr.Arvin

کاربر سایت
Sep 14, 2013
17
نام
آروین
عزیز بردمش بالای کوه کنار جاده اما وقتی از ماشین پیاده اونم پیاده شد و رفت....جای خلوت یعنی هیچکس نباشه؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
نباید پیاده بشی برادر! باید تویه ماشین ارشادش کنی! :d
پیاده بشی فکر میکنه اهل ارشاد نیستی و میره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر