Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
من آخرین بازی که کردم Forza Horizon بود. فکر کنم آخرین آپدیتم هم LT2 بود. الان واسه GTA باید LT3 بریزم یا ممکنه روزی که بازی اومد یه آپدیت جدید واسش لازم باشه؟
میخوام تا بازی اومد واسش آماده باشم!:d

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من آخرین بازی که کردم Forza Horizon بود. فکر کنم آخرین آپدیتم هم LT2 بود. الان واسه GTA باید LT3 بریزم یا ممکنه روزی که بازی اومد یه آپدیت جدید واسش لازم باشه؟
میخوام تا بازی اومد واسش آماده باشم!:d
جای پرسیدن این سوال اینجاست:
http://forum.bazicenter.com/thread61529/
دیگه بعید هست برای X360 اپدیت جدیدی بیاد، پس همین LT3 برای GTA جواب میده ولی اگه شما Forza Horizon رو بازی کردید یعنی LT3 دارید (مگر اینکه برای LT2 پچش کرده باشد)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی به اشتباه توسط Sony برای دانلود قرار گرفت. عده‌ای هم دانلود کردند و شما هم می‌تونید
فقط مشکل اینجاست که فایل ها ( که حدودا 18 GB هستند ) قفل شدند و قابل اجرا نیستند. پس عملا تا انتشار بازی به هیچ دردی نمی‌خورند
اشتباهی در کار نبوده! به اون میگن pre-load!!!! یعنی شما جلو جلو دانلود میکنی روز ریلیز که شد بازی اجرا میشه! که البته فقط در صورتی میشه که بازی رو پیش خرید کرده باشین!
که البته شدیدا به درد ما ایرانیها میخوره که با این سرعتهای زاقارت 2-3 هفته دانلودمون طول میکشه

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خوب چه ربطي داره؟:d
اين پوينت ها تبديل به پول همون كشور ميشه و هيچ فرقي با پوينت نداره

صرفا خودشو نمیگم اسمشو میگم.میتونه مثله سونی رقم ارزی مثله دلار و یورو بزاره.البته من خودم دقیق متوجه نشدم که کردیت کارتی که باید استفاده بشه,میتونه از وجهی که داخلش هست توی XBL استفاده بشه یا باید از همین پوینتا خرید و به کارت تزریق کرد?

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
gta-v-xbox-360-controller.jpg

:) :)

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
در این تریلر جالب که نیکو بلیک شخصیت اصلی GTA IV بعد از دیدن گیمپلی GTA V دچار افسردگی میشود و دست به خودکشی میزند ولی ...
کسی دیده ؟ :D
دانلود تریلر GTA V Gameplay Trailer - Niko's Dramatic Reaction || تریلر بازی ها

- - -ویرایش - - -

در این تریلر جالب که نیکو بلیک شخصیت اصلی GTA IV بعد از دیدن گیمپلی GTA V دچار افسردگی میشود و دست به خودکشی میزند ولی ...
کسی دیده ؟ :D
http://www.ps-army.com/game/trailer-games/597-gta-v-gameplay-trailer-niko-s-dramatic-reaction.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر