Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
گوربابای تژدید.ادم باید از کارنامه راک استار پیروز بر بیاد:d
:D
خوش بحالتون که 10_12 ساعت میتونید بشینید پاش.
ما که تو خونه 3 تا برادری هستیم.از حالا هم میگن باید وقت تقسیم بندی شه.1 ساعت 1 ساعت.افتادن رو دور واچ داگز.حالا بیا دیگههههههه
اینا واچ داگز تموم کنن میان دنبال GTA V ...تا 7_8 ماه باید 1 ساعت 1ساعت بازی کنیم.! :(

من که داداش ندارم هم 1 ساعت 1 ساعت بازی می کنم :D حیف این بازی نیست باید مزه مزه کنید و برید جلو

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
1 ساعت 1 ساعت بازی کنین تا 5 سال دیگه هم تموـم نمیشه :d
تا 17 سپتامبر وقت دارین تا این قانون ـه 1 ساعت بازی کردن رو عوض کنین
و داداش ها رو راضی کنین کوتاه بیان
و گر نه لذتی از بازی نمیبرین و خطر اسپویل هـم همیشه در کمین ـه >:)
راهکار پیشنهادیه بنده : 16 سپتامبر کنسول رو بردار و متواری شو :d

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من که داداش ندارم هم 1 ساعت 1 ساعت بازی می کنم حیف این بازی نیست باید مزه مزه کنید و برید جلو

اگه قرار باشه ما این بازی 1 ساعت 1 ساعت بازی کنیم که به جایی نمیرسه اتفاقا تمام مزه مزه کردن این بازی به اینه که شما 10-12 ساعت و یه جا بری نصف وقتتو تو بازی بچرخی و چیزای تازه پیدا کنی نصف دیگه رو همماموریت اصلی و فرعی بری .
از الان کاملا مشخصه که بر بار ترین و شلوغ ترین تاپیک تمام سایتا و همین بازی سنتر خودمون تاپیک های GTA V میشند وقتی بازی بیاد دیگه دوستان یه بند فقط تو کار اسپویل داستان و گذاشتن عکس از محیط بازی و حرف زدن راجع به بازی اند البته تا سال اینده ...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من فکر کنم بازی رو بگیرم تا نصب بشه از شدت هیجان سکته کنم :d
+
اول 3 تا شخصیت ها رو باز میکنم،بعد یه ماشین خوب میگیرم و از بقیل نقش یه دور کامل نقشه رو میگردم،بعدم باقی کار ها .......

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خوش بحالتون که 10_12 ساعت میتونید بشینید پاش.
ما که تو خونه 3 تا برادری هستیم.از حالا هم میگن باید وقت تقسیم بندی شه.1 ساعت 1 ساعت.افتادن رو دور واچ داگز.حالا بیا دیگههههههه
اینا واچ داگز تموم کنن میان دنبال GTA V ...تا 7_8 ماه باید 1 ساعت 1ساعت بازی کنیم.! :(

حالا من که خونه و زندگی ام با داداشام جدا است ولی زن و بچه دارم نصف روز که سر کارم بدشم خسته هستم و برای اینکه شب بیدار بمونم تا 8 شب خوابم بقیه اش هم که در اختیار خانواده و بعد از ساعت 2 شب تازه میخواهم بازی کنم تا 4 یا خیلی زور بزنم 5 اما همینم همیشه اتفاق نمی افته کل حالش تو روز بازی کردنه فقط جمعه ها بیشتر میتونم

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
اقا ما کف کردیم از بس گفتیم یه نظرسنجی بزارید برای این تاپیک و کسی هم گوش نکرد:| که شما میخواین کجای لوس سانتوس ول بچرخید.اگه کوه و کمر زیره 50% شد من اسممو عوض میکنم:d

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
اووووووووووووووووووووووووووف چه هیجانیه اینجـــــــــــــــــــــــا :D من دیگه نم نم دارم میمرم ...
آغــــــــــــــا من تا امروز صبح فکر میکردم این بازی با این کیفیت open world ه واقعی و لایسنس های ماشیناش برای نسل بعدی کنسول ها باشه آخه 7 8 ماه پیش اینجوری میگفتن منو دپرس کرده بودن
ولی امروز که اصل قضیه رو فهمیدم منفجر خوردم از خوشالی ... این بازی از بازیای سبک street race ام بیشتر به بخش racing اش اهمیت دادن از اون تریلر که دیدم :)
فقط دلم برا فیفا 14 میسوزه که نمیتونیم اصلشو بازی کنیم :(

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
اینو یه جا دیدم گفتم بذارم! :d

do.php

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر