Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان این بازی به هارد نیاز داره ؟

این رو بخونین سوالتون جواب داده می شه.

GTA 5 برای XBOX 360 دو دیسک خواهد بود - 8 گیگ فضا برای هردو کنسول

پ.ن: بهتر نیست جریان این هارد و نصب کردن بره پست اول؟

برای این که اسپم نشه :دی :

patrick-brown-gta-v-trio.jpg

صفحه پیش بحث شد راجع به آچیومنت ها.
آخرین بازی راک استار که سعی کردم هزارش کنم مکس پین 3 بود که اونم رسما تجاوز میکرد:d
امیدواریم سر این یکی سخت نگیرن.

حالا من که خونه و زندگی ام با داداشام جدا است ولی زن و بچه دارم نصف روز که سر کارم بدشم خسته هستم و برای اینکه شب بیدار بمونم تا 8 شب خوابم بقیه اش هم که در اختیار خانواده و بعد از ساعت 2 شب تازه میخواهم بازی کنم تا 4 یا خیلی زور بزنم 5 اما همینم همیشه اتفاق نمی افته کل حالش تو روز بازی کردنه فقط جمعه ها بیشتر میتونم
به تو میگن یک گیمر واقعی که با وجود زن و بچه و نوه هات بازم پای کنسول میشینی مثل خودم،دوست دارم فرشید جون.

من اون زمانی که زن نداشتم جی تی ا رو نتونستم تموم کنم وای به حال الان که طویل بودن بازی از یه طرف غرغر زن از یه طرف=))

صفحه پیش بحث شد راجع به آچیومنت ها.
آخرین بازی راک استار که سعی کردم هزارش کنم مکس پین 3 بود که اونم رسما تجاوز میکرد:d
امیدواریم سر این یکی سخت نگیرن.

یک اچیومنت هست تو gta iv عمرا کسی تو بازیسنتر گرفته باشه اونو !اینو از اونجایی میگم که من بازی رو خوردم :دی من که هر کاری کردم نشد که نشد .قضیه از این قرار بود که باید با ماشین تو هوا چند دور بزنی و یک مسافت طولاین رو بری ! من یکی از کوچه های کنار دریا رو نشون کردم که راست همین کار بود سراشیبی هم بود با بهترین ماشین با تمام سرعت از تو این کوچه رد می شدم و قبل دریا یک تخته چوبی بود برای پرش با نصف ماشین می رفتم روش تا نزدیک های ساحل اون ور کانال اب پرواز می کردم ولی نشد که نشد . فقط 1 هفته تمرین می کردم هر کاری کردم نشد بگیرمش ...ببینید بعد این همه مدت هنوز یادم مونده عقده شده برام

یک اچیومنت هست تو gta iv عمرا کسی تو بازیسنتر گرفته باشه اونو !اینو از اونجایی میگم که من بازی رو خوردم :دی من که هر کاری کردم نشد که نشد .قضیه از این قرار بود که باید با ماشین تو هوا چند دور بزنی و یک مسافت طولاین رو بری ! من یکی از کوچه های کنار دریا رو نشون کردم که راست همین کار بود سراشیبی هم بود با بهترین ماشین با تمام سرعت از تو این کوچه رد می شدم و قبل دریا یک تخته چوبی بود برای پرش با نصف ماشین می رفتم روش تا نزدیک های ساحل اون ور کانال اب پرواز می کردم ولی نشد که نشد . فقط 1 هفته تمرین می کردم هر کاری کردم نشد بگیرمش ...ببینید بعد این همه مدت هنوز یادم مونده عقده شده برام
این کار رو من تو سن اندریاس کردم و فیلم هم گرفتم و وقتی به دوستام نشون دادم میگفتن دروغ میگم و از جایی دانلود کردم.:d
تو گفتی بازی رو خوردی من بهم بر خورد:dچون من دی ال سی اخر ( موتور سوارا ) رو تموم نکردم.اخه انگار خراب بود.شهر خالی بود و هیچ جنبنده ای بجز خودم و بروبچ نبود.
بد جور دلم هوس جی تی ای کرده

در مورد اون شخصیت اضافه چیزی فاش نشد تو مدتی که بن بودم؟
به نظر من تو بعضی مرحله ها یه کارکتر آپشنال میاد تو بازی
مکس پین 2 اثر رمدی رو یادتونه؟ یه مرحله در نقش مونا میرفتیم جلو
یا کال اف دیوتی که همش بین الکس میسن و دیوید میسن و بقیه سویچ میشدیم
ممکنه اینم همچین حالتی باشه که یه نفر همراه این سه تا بیاد برای کمک
یا شاید مثل saint row شخصیت ساخته شده توسط خودمون باشه
به هر حال 43 روز دیگه معلوم میشه

هی واااااااااااای مننننننننن
دیشب خوابشو دیدم!!!:O .از خواب که پاشدم میزدم تو سرم که چرا الان بازی اینجا نیست / :(((((((
آقا اول بازی اومد با یه ماشین بنفش کایت زرد.ارتفاع زده تو ارتفاعات رانندگی میکرد بعد یه هو گنگسترا اومدن صحنه آهسته شد با یوزی 4 تا شون رو فرستادم هوا.بعد یه کم رانندگی کرد و وقتی دید نمیتونه فرار کنه . چتر رو بر داشت با ماشین پرید پایین. معرکه بود.تو هوا چتر رو باز کرد رفت از کنار آبشار رد شد آخرش کنار رودخونه اومد پایین.یه لیموزین سیاه منتظر بود.سوار شدم ... وو......از خواب پریدم :(((((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or