Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

بچه ها حتما پرسیدین از خودتون که اون نقاشی که توی یکی از تله کابین ها هست به چه
دردی میخوره
yruhyjus.jpg

خوب باید بگم که اگه این نقاشی رو روی نقشه بازی قرار بدین یک همچین چیزی در میاد
bynamyny.jpg

و در تمام این نقاط چیزایی وجود داره که باید یا انجام بدین یا جمع کنین به حر حال مخفی هست و به سختی میشه به دست آورد
وقتی کار تمام نقاط تمام شد در راس بالایی نقطه یک سفینه فضایی میبینین روی نقشه هم به مکان اون برین و مواجه میشین با..........
dy2ahare.jpg

من دیروز خودم به این چیز باحال رسیدم
لازم به ذکره این کار نیاز به سیو صد درصد داره

دوستان يك گليچي هست كه بهتون توانايي اينو ميده كه يك armor truck به صورت نامحدود رو نقشه ظاهر ميشه يعني وقتي بتركونيش باز هم ظاهر ميشه رو نقشه

١.شما invite only session درست كنيد بعد بلا فاصله دوستتون رو دعوت كنيد و بعد شما و دوستتون بگرديد تو شهر تا يكي از اين ماشينا ظاهر شه (هردو بايد ببينيدش ) به دوستتون بگيد بره داخل گاراژ خونش و همون جا منتظر بمونه و شما همين توري ميتركونيد اين ماشينا رو بعد

براي اينكه دوستتون اين گليچ رو بكنه وقتي يكي از اين ماشينا اومد دوستتون بره پيشش و شما بريد تو گاراژتون (اگه دست به كنترلتون نزنيد بعد ١٣ دقيقه kick ميشيد
براي همين شما به مثلا لستر زنگ بزنيد و ديگه هيچ كاري نكنيد

حالا كي حاضره با من اين كارو بكنه
GT: aryanmadridi

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

دوستان يك گليچي هست كه بهتون توانايي اينو ميده كه يك armor truck به صورت نامحدود رو نقشه ظاهر ميشه يعني وقتي بتركونيش باز هم ظاهر ميشه رو نقشه

١.شما invite only session درست كنيد بعد بلا فاصله دوستتون رو دعوت كنيد و بعد شما و دوستتون بگرديد تو شهر تا يكي از اين ماشينا ظاهر شه (هردو بايد ببينيدش ) به دوستتون بگيد بره داخل گاراژ خونش و همون جا منتظر بمونه و شما همين توري ميتركونيد اين ماشينا رو بعد

براي اينكه دوستتون اين گليچ رو بكنه وقتي يكي از اين ماشينا اومد دوستتون بره پيشش و شما بريد تو گاراژتون (اگه دست به كنترلتون نزنيد بعد ١٣ دقيقه kick ميشيد
براي همين شما به مثلا لستر زنگ بزنيد و ديگه هيچ كاري نكنيد

حالا كي حاضره با من اين كارو بكنه
GT: aryanmadridi

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!
من امروز میام ساعت 6 بعد از ظهر خوبه ؟

بچه ها حتما پرسیدین از خودتون که اون نقاشی که توی یکی از تله کابین ها هست به چه
دردی میخوره
yruhyjus.jpg

خوب باید بگم که اگه این نقاشی رو روی نقشه بازی قرار بدین یک همچین چیزی در میاد
bynamyny.jpg

و در تمام این نقاط چیزایی وجود داره که باید یا انجام بدین یا جمع کنین به حر حال مخفی هست و به سختی میشه به دست آورد
وقتی کار تمام نقاط تمام شد در راس بالایی نقطه یک سفینه فضایی میبینین روی نقشه هم به مکان اون برین و مواجه میشین با..........
dy2ahare.jpg

من دیروز خودم به این چیز باحال رسیدم
لازم به ذکره این کار نیاز به سیو صد درصد داره
البته جاش رو نقشه یه خورده پایین تر باید باشه
والا من هرچی گشتم اون جت پک رو که تو نقشه نشون داده پیدا نکردم
سه ساعت الافش شدم :|

نوشتم که خیلی چیز سخت و اعصاب خرد کنیه
ولی باید توی جایی که چند تا ماهواره و تلسکوپ رادیویی وجود داره دنبال جت پک بگردی

ولی باید توی جایی که چند تا ماهواره و تلسکوپ رادیویی وجود داره دنبال جت پک بگردی
تقریبا شبیه یک رصد خونه رادیویی

Last edited by a moderator:

تقریبا شبیه یک رصد خونه رادیویی

همه اینها با فیلم و توضیح تو YouTube هست کافیه Easter egg رو برای gtav سرچ کنید تا کاملا راهنمایی کنه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

دوستان میشه واسه هر کاراکتر بیش از یک گاراژ خریداری کرد؟ الان من شاید بخوام واسه یه کاراکترم زیاد ماشین داشته باشم ولی گاراژ جا نداره:|

دوستان میشه واسه هر کاراکتر بیش از یک گاراژ خریداری کرد؟ الان من شاید بخوام واسه یه کاراکترم زیاد ماشین داشته باشم ولی گاراژ جا نداره:|

خیر
تو بخش story mode هر کرکتر دارای یک گاراژ میتونه باشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

تو story mode هر کاراکتر یک گاراژ به اضافه گاراژ خونه که میشه 6 تا ماشین در کل ولی تو نقشه گاراژ های مخفی هم وجود داره که میتونی ماشینو توش پارک کنی من یه چند تاییشو پیدا کردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or