Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

چند تا راه داره:

1) 1 ماشین رو آتیش/منفجر بزن و منتظر شو تا بیاد

2) تو لیست موبایلت به emergency call زنگ بزن

3)به 911 زنگ بزن

یه سوال تخصصی تو شهر اتشفشانی هست ایا اگه هست یکی لطف کنه ادرسشو بده تو یه ماموریت باید ماشین اتشفشانی بدزدی ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

سلام
اول اینکه تو افلاین تو بورس سهام خریدم درصداش هی بالا پایین میره چه حوری بهم پول میده بالاخره .. ؟
دومم اینکه موقعی که ستاره های پلیس 3 - 4 تا میشه کلی راه باید برم با ماشین یا قایم شم تا برن پی کارشون راه ساده تری نیس .. ؟
سومم که با فرانکلین رفتم یه ایستگاه تاکسی خریدم 200 هزارتا همه پولم تموم شد گفت هفته ای 2 هزار تا بهت میده پس کی میده .. ؟؟
خودم تاکسی ها رو برمیدارم و مسافر کشی میکنم .. !! نمی تونم بفروشمش ایستگاهو که خریدم .. ؟؟
چهارم همه ی اون ساختمونایی که باید بخرم یا میشه خرید پول یا سود برگشتی دارن یا نه .. ؟؟
پنجم واس سیو بازی از کوئیک سیو گوشی اقدام کنم یا تخت خواب کدوم بهتره فرقی نداره .. ؟؟
ششم ترور دیوونه یا مایکل میتونن مثلا به فرانکلین پول بدن یا نه .. ؟
و در اخر تو افلاین غیر از سرمایه گذاری و دزدی و ماشین حمل پول راه دیگه ای برای پول زیاد دراوردن نیس .. ؟؟ مثل کد یا رمز .. ؟
ممنون میشم کسی که همشونو دقیق بلده جواب بده ..
ممنون

سلام
اول اینکه تو افلاین تو بورس سهام خریدم درصداش هی بالا پایین میره چه حوری بهم پول میده بالاخره .. ؟
دومم اینکه موقعی که ستاره های پلیس 3 - 4 تا میشه کلی راه باید برم با ماشین یا قایم شم تا برن پی کارشون راه ساده تری نیس .. ؟
سومم که با فرانکلین رفتم یه ایستگاه تاکسی خریدم 200 هزارتا همه پولم تموم شد گفت هفته ای 2 هزار تا بهت میده پس کی میده .. ؟؟
خودم تاکسی ها رو برمیدارم و مسافر کشی میکنم .. !! نمی تونم بفروشمش ایستگاهو که خریدم .. ؟؟
چهارم همه ی اون ساختمونایی که باید بخرم یا میشه خرید پول یا سود برگشتی دارن یا نه .. ؟؟
پنجم واس سیو بازی از کوئیک سیو گوشی اقدام کنم یا تخت خواب کدوم بهتره فرقی نداره .. ؟؟
ششم ترور دیوونه یا مایکل میتونن مثلا به فرانکلین پول بدن یا نه .. ؟
و در اخر تو افلاین غیر از سرمایه گذاری و دزدی و ماشین حمل پول راه دیگه ای برای پول زیاد دراوردن نیس .. ؟؟ مثل کد یا رمز .. ؟
ممنون میشم کسی که همشونو دقیق بلده جواب بده ..
ممنون
1. اگر سهام رشد کنه سود میگیری و میتونی از تو سایتی که سهام رو خریدی سودت رو بگیری گر هم رکود کنه از سپرده اولیه کم میشه
2. میشه اگه بری تو کوچه پس کوچه های تنگ یا جاهایی مثل زیر پل یا روی تپه های بلند و یک جا پشت دیوار قایم شی خیلی آسونه
3.پول رو میده میتونی از طریق ایمیل که توی گوشی هست سود هفتگی رو چک کنی درضمن قابل فروش هم نیست
4.بله همش سود میده که از طریق ایمیل قابل چک کردن هست که هر بار چقدر میده
5.فرقی ندارن ولی با کوییک سیو هر کجا و هر زما نی که باشی از همونجا شروع میشه ولی تخت خواب فقط از توی خونه شروع میشه مثلا من وقتی از پایگاه نظامی یک جت دزدیدم همونجا کوییک سیو کردم هر دفعه که شروع میکنم تو جت نشستم
6.نه
7. با ادیت کردن سیو که میتونی پول رو تا 2 میلیارد دلار ببری

دوستان این داستان گلیچ های پول چه شکلیه؟ چه طوری باید انجامش داد:D
اکثرا برا آنلاین به کار میره که در اون تقلبی انجام نگرفته به این صورت که تو آفلاین یه ماشین با هزار بدبختی میفرستی به آنلاین بعد اونو میبری توی یکی از گاراژ های آنلاین و با استفادی از Duplication از روی اون تکثیر میکنی و اونایی رو که تکثیر کردی میری تو Los santos custom میفروشی و کلی پول در میاری در صورتی که ماشین اول هم سر جاشه البته این یکی از روش هاش هست
برا آفلاین هم میتونی از نرم افزار های سیو ادیتور استفاده کنی

آقا من همه آپدیت هارو دان کردم حالا که میخوام برم تو بازی میگه rockstar's servers are unavailable
چی کنم دهنم سرویس شد تا همه رو دان کردم
آنلاین رو میگم

آخرین ویرایش:
1. اگر سهام رشد کنه سود میگیری و میتونی از تو سایتی که سهام رو خریدی سودت رو بگیری گر هم رکود کنه از سپرده اولیه کم میشه
2. میشه اگه بری تو کوچه پس کوچه های تنگ یا جاهایی مثل زیر پل یا روی تپه های بلند و یک جا پشت دیوار قایم شی خیلی آسونه
3.پول رو میده میتونی از طریق ایمیل که توی گوشی هست سود هفتگی رو چک کنی درضمن قابل فروش هم نیست
4.بله همش سود میده که از طریق ایمیل قابل چک کردن هست که هر بار چقدر میده
5.فرقی ندارن ولی با کوییک سیو هر کجا و هر زما نی که باشی از همونجا شروع میشه ولی تخت خواب فقط از توی خونه شروع میشه مثلا من وقتی از پایگاه نظامی یک جت دزدیدم همونجا کوییک سیو کردم هر دفعه که شروع میکنم تو جت نشستم
6.نه
7. با ادیت کردن سیو که میتونی پول رو تا 2 میلیارد دلار ببری

سلام ممنون عزیز ..
عالی بود ..
مورد 7 رو نفهمیدم فقط ..

یعنی سیوت رو روی فلش بریزی و توسط برنامه مخصوص پول رو ادیت کنی اگه خواستی سیوت رو یه جا آپلود کن تا من برات ادیت کنم تا 50 میلیون دلار میتونم ببرم

شنیده بودم چند صفحه قبل اگه بازی تموم نشده باشه تا 10 تومن اشکال نداره
و اگه تموم شده باشه تا 50 تا هم میتونیم در غیر این صورت شک میکنن اگه تموم نشده باشه بازی ..
خب توضیح بدید چطوری این کارو بکنم ..

شنیده بودم چند صفحه قبل اگه بازی تموم نشده باشه تا 10 تومن اشکال نداره
و اگه تموم شده باشه تا 50 تا هم میتونیم در غیر این صورت شک میکنن اگه تموم نشده باشه بازی ..
خب توضیح بدید چطوری این کارو بکنم ..
اگه تو آفلاین باشی که کسی بهت کاری نداره که
کار با نرم افزار Modio رو ببین تو اینترنت تا بتونی سیوت رو بریزی رو کامپیوتر تا بتونی بدی به من

کار با نرم افزار Modio رو ببین تو اینترنت تا بتونی سیوت رو بریزی رو کامپیوتر تا بتونی بدی به من

الان تو نت میزنم توضیح نداده زیاد ..
بیشتر واس تعویض تم و .. توضیح داده ..
میشه لینکشو بهم بدی .. ؟
ممنون

سلام داداش.
میگم این نرم افزاری که میگی هیچگونه مشکلی بوجود نمیاره؟
یعنی مثلا تروفی ها رو قفل کنه یا باعث بن شدن بشه یا چیزه دیگه ای.

سلام داداش.
میگم این نرم افزاری که میگی هیچگونه مشکلی بوجود نمیاره؟
یعنی مثلا تروفی ها رو قفل کنه یا باعث بن شدن بشه یا چیزه دیگه ای.
نه فقط فایل های روی فلش رو استخراج میکنه (فایل های xbox که روی فلش هست )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or