Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یعنی ممکنه در انحصار PS3 باشه همینطوری حدسی؟:d

فکر نکنم اگه سونی سر کیسه هم جر بده بازم بتونه این رو انحصاری کنه
یکم گردنه GTA کلفتر از بازیهای دیگست :D

مگه اینکه واقعا دیگه بخواد بترکونه سرمایه رو ! ‌ :)

• Like
Reactions: MehradCreed

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
بی شک این بازی پر خرج ترین عظیم ترین وبهترین عنوان سال 2012 وهمه این سالها را از ان خود میکند بی صبرانه منتظریم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

GTA V راحت میتونه با تبلیغات خفن 2 برابر BO بفروشه :D فک می کنی انقد مریضه راک استار که انحصار کنسول خاصیش کنه ؟ مگر انحصار زمانی کنه DLC هاشو .

• Like
Reactions: MehradCreed

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار

اینا یه دونه Agent رو برای پلی3 معرفی کردن الان توش موندن نمی دونن چی کارش بکنن :D

رو فروش این بازی حساب باز کردن ناجور:D هیچ رقمه احتمالش نیست که انحصاری باشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فقط امیدوارم که مشکلات سیستم کاورگیری و به خصوص نشونه گیری شماره 4 رو حل کنن. از اون مهم تر چک پوینت های بازی هست که واقعا مخ تیلیت کن بود و وسط یه ماموریت نیم ساعته که می مردی بازی نه از اول اون ماموریت شروع می شد و نه نزدیک شروع ماموریت بلکه باید تمام اون مرحله رو از دمه خونت دوباره میرفتی! و اینکه یه بازی کنسولی این مدلی باید Regenerating Health داشته باشه

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
فقط امیدوارم که مشکلات سیستم کاورگیری و به خصوص نشونه گیری شماره 4 رو حل کنن. از اون مهم تر چک پوینت های بازی هست که واقعا مخ تیلیت کن بود و وسط یه ماموریت نیم ساعته که می مردی بازی نه از اول اون ماموریت شروع می شد و نه نزدیک شروع ماموریت بلکه باید تمام اون مرحله رو از دمه خونت دوباره میرفتی! و اینکه یه بازی کنسولی این مدلی باید Regenerating Health داشته باشه
اون کاورگیری و چک پوینت خیلی من رو اذیت نمیکرد اما منم امیدوارم توی بازی Regenerating health وجود داشته باشه.دیگه الان همه گیر شده امیدوارم توی GTA V هم وجود داشته باشه.

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
از همین حالا بگم این لوگو سبز اگه San Andreas بازی کرده باشید میدونید چیه کلا GTA IV همون Vice City رو ساختن حالا این نسخه جدید V هم همون San Andreas رو ساختن که اگه یادتون بیاد تو محله همه چیز سبز بود ...

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
از همین حالا بگم این لوگو سبز اگه San Andreas بازی کرده باشید میدونید چیه کلا GTA IV همون Vice City رو ساختن حالا این نسخه جدید V هم همون San Andreas رو ساختن که اگه یادتون بیاد تو محله همه چیز سبز بود ...
مگه gta IV liberty city نبود؟:-/

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
مگه gta IV liberty city نبود؟:-/
اونارو ول کن IV یعنی 4 که Vice City همون 4 بود اینا دارن جفتشو از اول میسازن ! اگه داخل این GTA باشگاه بدنسازی نبود من رگ خودمو میزنم ! حاضرم شرط ببندم از رو San Andreas میسازن و به احتمال زیاد طرف سیاهه !

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خب پسر وقتی وسط ماموریت میمردی تو موبایلت یه sms میومد که بازیو از چکپوینت بری
اون کاورگیری و چک پوینت خیلی من رو اذیت نمیکرد اما منم امیدوارم توی بازی Regenerating health وجود داشته باشه.دیگه الان همه گیر شده امیدوارم توی GTA V هم وجود داشته باشه.
این حرکت برای آنلاین بازی کردن خیلی چرته
اگه تو آنلاین به طرف 5 تا مثلا تیر زدی و بایه تیر دیگه میمرد طرف یه کاور بگیره دوباره جونش پر میشه و میره رو اعصابت
پس به درد نمیخوره

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
خوبه GTA IV یکی از بهترین سری های Rockstar بود که نمیشه فراموش کرد البته ضعف هایی هم داشت و اچیومنت هایی که نمیشد بگیری مثل اون که باید یه سازنده ی ROck star رو کشت(البته من گرفتم) و همچنین LIVE قشنگی داشت اولا خیلی سرور پر میشد ولی الا" کسی دیگه نمیاد خیلی خوب بود ولی به نظره من کاور گیریش بد نبود خوبم نبود من راضی بودم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خوبه GTA IV یکی از بهترین سری های Rockstar بود که نمیشه فراموش کرد البته ضعف هایی هم داشت و اچیومنت هایی که نمیشد بگیری مثل اون که باید یه سازنده ی ROck star رو کشت(البته من گرفتم) و همچنین LIVE قشنگی داشت اولا خیلی سرور پر میشد ولی الا" کسی دیگه نمیاد خیلی خوب بود ولی به نظره من کاور گیریش بد نبود خوبم نبود من راضی بودم
کسی نمیاد برای آنلاین؟؟
پسر من دارم رو pc بازیش میکنم.سرورهای pc ایش تا خرخره پره.
خیلی فاز میده آنلاینش

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
کسی نمیاد برای آنلاین؟؟
پسر من دارم رو pc بازیش میکنم.سرورهای pc ایش تا خرخره پره.
خیلی فاز میده آنلاینش
ساعت 16 تو LIVE مرغ هم پر نمیزد 4 نفر فقط بودیم آره حال میده ولی یه سوال میشه باهم بریم بیرون یعنی بیرون از MAP بچرخیم؟
گیر نمیده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر