Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان خواهشا به این سوالم جواب بدید
وقتی یکی بهتون زنگ میزنه بعده 2 یا 3 ثانیه تلفنتون میره پایین ؟ درصورتی که همچنان داره حرف میزنه ماله شما هم اینطوریه ؟

اقا یه عکس میزارم تو اسپیولر ! اگه واقعا سنتون پایینه نگاه نکنید !!
به طور اتفاقی با این صحنه در بازی مواجه شدم !
za7uhutu.jpg

:d

آخرین ویرایش:
اقا یه عکس میزارم تو اسپیولر ! اگه واقعا سنتون پایینه نگاه نکنید !! مدیونید اگه زیر ۱۶اید و اینو ببینید !
جنبه داشته باشید !
به طور اتفاقی با این صحنه در بازی مواجه شدم !
za7uhutu.jpg

:d

من پونزده سالمه اينو ديدم
از راك استار بعيد نيست
تو مكس پين و ال اي نوير هم بود

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

وقتی یکی بهتون زنگ میزنه بعده 2 یا 3 ثانیه تلفنتون میره پایین ؟ درصورتی که همچنان داره حرف میزنه ماله شما هم اینطوریه ؟

بعد از 4 روز به زوور از پای بازی بلندم کردن :| تازه بعد هم خودشون نشستن! شدیدا از مشکلاته مالی رنج میبرم!
من یه جا بیرونه شهر پیدا کردم که یه اتفاق میوفته میری ییه کیف بر میداری 25000 پول تو کیفه! ولی کم پیش میاد.

- - -ویرایش - - -

آره ماله همه همین جوره

50 تا پارت به نام spaceship تو کل شهر هست که شما باید اونها رو پیدا کنید!بعد از اینکه پیدا کردید باید برگردونید به این یارو!
مپ راهنماش هم تو اینترنت هست سرچ کنید!
دقیقا چی باید سرچ کنم؟ متاسفانه اسم مرحله یادم نیست!
اگر لینیک بدید ممنون میشم.

مال من که همینجوریه :d

- - -ویرایش - - -

لول
ياد گرفتم پشت فرمون نماد نشون بدم =))
View attachment 48730

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

واقعا چه اکتشاف مهم و بزرگی ! زنگ بزن ببین خود راک استار میدونه!=))

اقا دقت کردین وقتی فرانکلین میخواد ماشین بدزده دیگه شیشه رو نمیشکنه؟کلید رو دستکاری میکنه میره تو ماشین:bighug:

ویرایش:
لوگوی ماشین هم شبیه لوگوی بنتلی هست که یه زمانی ماشین جیمز باند بوده
230px-Bentley_logo.svg.png
دوست عزیز جیمز باند ماشینای مختلفی داشته که بنتلی دوبار تو دهه ۳۰ میلادی تو فیلمای خیلی قدیمیه جیمز باند استفاده شده اون ماشینی که شما میبینی تو بازی Aston Martin مدل DB5 هست که مال فیلم Goldfinger جیمز بانده که مال دهه ۶۰ میلادیه و مشهور ترین ماشین جیمز بانده و حتی تو فیلم Skyfall هم ازش استفاده شد , این ماشینم به دلیل اینکه اون زمان سیستمای جالبی مثل مسلسل روی کاپوت , پخش کننده ی روغن , صندلی پرشی , تیغ پرت کن و ... رو داشته از معروفترین ماشینهای تاریخ سینماست , أرم استون مارتینم خیلی شبیه ‌بنتلیه , این اطلاعات هم صرفا به دلیل اینکه یکی از طرفداران پر و پا قرص جیمز باندم و تمامی فیلماشو چندین بار دیدم داشتم .
aston-martin-logo-AT-1.jpg

بعد از 4 روز به زوور از پای بازی بلندم کردن :| تازه بعد هم خودشون نشستن! شدیدا از مشکلاته مالی رنج میبرم!
من یه جا بیرونه شهر پیدا کردم که یه اتفاق میوفته میری ییه کیف بر میداری 25000 پول تو کیفه! ولی کم پیش میاد.

- - -ویرایش - - -

آره ماله همه همین جوره
برو صفحه 248 لاشه هواپیما باگ داره هر بار وئیچ کردن 12000 میده(ماموریت برو پولدار شی)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or