Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

من دیشب تا 3 صبح پای کنسول بودم و مشغول ول چرخیدن توی بازی که اصلا حرف نداشت دوستان گفتن دیسک 2 رو بریزیم توی هارد اکسرنال ما هم ریختیم البته اون افت فریم بازم به چشم میاد و شبیه موقعیه که هر دو دیسک و بریزی روی کارد خود کنسول بازم فرقی نداره البته به نظر من این اصلا مهم نیست بالاخره دیشب رفتم دزدی همینجوری یه مغازه پیدا کردم و رفتم اونتو این دزدی هم جزء ماموریت های اصلی یا فرعی نبود از یه مغازه دار لب ساحل بود بازی خودش دستورات رو داد که چجوری باید دزدی بکنید کافیه اسلحه رو بکشی طرف یارو خودش یه کیسه برمیداره پولای صندقشو خالی میکنه البته باید تا لحظه اخر هواست باشه وگرنه ممکنه اسلحه بکشه روت بیرونم که پلیسا منتظرتون هستند .
کله شهر gta همین قدره؟؟؟؟؟؟؟
مطمئن باش وقتی بری خودت بازی کنی میمونی از عظمت بازی ...
یه تعدادی هم عکس جدید گرفتم گفتم بزارم براتون :
75828370731588684478.jpg
99741954260069199624.jpg
67086149727001247265.jpg
39163244225618544208.jpg
01849985894578758551.jpg

چند تا سوال دیگه از گیم پلی

رادیو ماشین رو چه جوری میشه روشن کرد ؟ همه دکمه ها رو زدم ولی روشن نشد

اگه از نت ماشین بخریم و گم بشه ، میاد توی گاراژ یا کلا ناپدید میشه ؟ مثل Saints Row نیست ؟

هر وقت که خواستیم میتونیم بریم جواهر فروشی ، بانک و ... بزنیم ؟

غواصی کی باز میشه ؟

فقط همون چند تا مدل مو و ریش هست یا بازم باز میشن ؟

از کجا میشه علف خرید ؟

اگه دیسک دوم رو از هارد پاک کنم ، لودیگ ها و سویچ بین شخصیت ها طولانی تر نمیشه ؟ روی درایور دستگاه فشار نمیاد ؟ احتمال داره که بعدا با یه آپدیت این مشکل کلا حل بشه ؟

آخرین ویرایش:
چرا اين قد پستهاي منو پاك ميكنيد ؟ مثل اينكه قوانين خودتون گزاشتيد اول پست كه از داستان بازي صحبت نشه محل خريد بازي اين حرفها من كه اينجا فهش ندادم يه سوال كردم بازي به يه بدبختي دانلود كردم دوستاني كه دانلود كردن چطوري ميشه بدون dvd بازي رو روي دستگاه Jtag شده اجرا كرد ؟

سلام
چرا اين قد پستهاي منو پاك ميكنيد ؟ مثل اينكه قوانين خودتون گزاشتيد اول پست كه از داستان بازي صحبت نشه محل خريد بازي اين حرفها من كه اينجا فهش ندادم يه سوال كردم بازي به يه بدبختي دانلود كردم دوستاني كه دانلود كردن چطوري ميشه بدون dvd بازي رو روي دستگاه Jtag شده اجرا كرد ؟
اگر 2 - 3 صفحه آخر تاپیک رو بخونید جواب تمامی سوألاتتون رو میگیرید . فقط لازمه یکم زحمت بدید به خودتون .

دوستان اونجایی ک با مایکل میریم خونش بعد مچ زنش را می گیره و ادامه مرحله.....بعد از اینکه مرحله تموم میشه از یه پارک سر در میاره مایکل.....و خونش هم تو نقشه نیست.....رفتم پیش روانپزشکش ک یهو تلویزیون و دستگاه خاموش روشن شد(چرا؟).....بعد ک رفتم تو بازی مایکل تو خونش بود با زنش حرف می زد و خونش هم تو نقشش اومد.....یکی میشه بگه چه اتفاقی افتاد ک مایکل برگشت به خونش؟

آقا یه کار مععرکه کردم.رفتم تو مغازه کلت گرفتم رو یارو پولا رو ریخت تو یه کیسه بهم داد.شد 2000 تا. :))))))))))))))))))))
من تو مغازه ها هرکاری میکنم تفنگ در نمیاره.
راستی نمیدونم چی شد یههویی پولم شد 200000 :|

- - -ویرایش - - -

چجوری میشه چیت هارو غیر فعال کرد؟

سلام
دوستان من در وارد شدن به یک مرحله گیر کردم.واسه همین اسمش رو هم نمی دونم.یه ماموریته که با L نشون داده شده و در شرق نقشه هم هست نزدیک یه نفنگ فروشی .بعد وقتی وارد اونجا میشی اگه شب باشه خودش روز میشه و بعد اون بالا سمت چپ می نویسه: get changed into a smart outfit at your wardrobe or a high-end clothes shop to begin the mission .من هم هر نوع لباسی تونستم پوشیدم.یعنی منظورش لباس هوشمنده؟، یعنی چی؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

سلام
دوستان من در وارد شدن به یک مرحله گیر کردم.واسه همین اسمش رو هم نمی دونم.یه ماموریته که با L نشون داده شده و در شرق نقشه هم هست نزدیک یه نفنگ فروشی .بعد وقتی وارد اونجا میشی اگه شب باشه خودش روز میشه و بعد اون بالا سمت چپ می نویسه: get changed into a smart outfit at your wardrobe or a high-end clothes shop to begin the mission .من هم هر نوع لباسی تونستم پوشیدم.یعنی منظورش لباس هوشمنده؟، یعنی چی؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

کت و شلوار بپوش ;)

چیت کدهای بازی :

[LTR]Lower wanted levelWhile playing the game, quickly press RB(2), B, RT, Right, Left, Right, Left, Right, Left.

Raise wanted levelWhile playing the game, quickly press RB(2), B, RT, Left, Right, Left, Right, Left, Right.

Recharge abilityWhile playing the game, quickly press A(2), X, RB, LB, A, Right, Left, A.

Faster runWhile playing the game, quickly press Y, Left, Right(2), LT, LB, X.

Explosive ammo roundsWhile playing the game, quickly press Right, X, A, Left, RB, RT, Left, Right(2), LB(3).

Explosive melee attacksWhile playing the game, quickly press Right, Left, A, Y, RB, B(3), LT.

Slow motion aimWhile playing the game, quickly press X, LT, RB, Y, Left, X, LT, Right, A. The code can be entered up to four times to increase its effect. Enter it a fifth time to disable the code.

Slidey carsWhile playing the game, quickly press Y, RB(2), Left, RB, LB, RT, LB.

Spawn Buzzard aircraftWhile playing the game, quickly press B(2), LB, B(3), LB, LT, RB, Y, B, Y. The Buzzard is a helicopter with missiles and guns. It must be spawned in a large enough area for it to appear, or it will not spawn.

Spawn Caddy vehicleWhile playing the game, quickly press B, LB, Left, RB, LT, A, RB, LB, B, A.

Spawn Comet vehicleWhile playing the game, quickly press RB, B, RT, Right, LB, LT, A(2), X, RB.

Spawn Duster aircraftWhile playing the game, quickly press Right, Left, RB(3), Left, Y(2), A, B, LB(2).

Spawn Limo vehicleWhile playing the game, quickly press RT, Right, LT, Left(2), RB, LB, B, Right.

Spawn parachuteWhile playing the game, quickly press Left, Right, LB, LT, RB, RT(2), Left(2), Right, LB.

Spawn PCJ bikeWhile playing the game, quickly press RB, Right, Left, Right, RT, Left, Right, X, Right, LT, LB(2).

Spawn Rapid GT vehicleWhile playing the game, quickly press RT, LB, B, Right, LB, RB, Right, Left, B, RT.

Spawn Sanchez bikeWhile playing the game, quickly press B, A, LB, B(2), LB, B, RB, RT, LT, LB(2).

Spawn Stunt Plane aircraftWhile playing the game, quickly press B, Right, LB, LT, Left, RB, LB(2), Left(2), A, Y.

Spawn Trashmaster vehicleWhile playing the game, quickly press B, RB, B, RB, Left(2), RB, LB, B, Right.

Drunk modeWhile playing the game, quickly press Y, Right(2), Left, Right, X, B, Left.

Slow motion modeWhile playing the game, quickly press Y, Left, Right(2), X, RT, RB. The code can be entered up to four times to increase its effect. Enter it a fifth time to disable the code.

Change weatherWhile playing the game, quickly press RT, A, LB(2), LT

[/LTR]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or