Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اگر با ماشین پشت سر یکی همینطور بوق بزنید 2 تا اتفاق می افته:
1-یارو گازشو میگیره میره!
2- از ماشین پیاده میشه میاد دعوا که خیلی کم پیش میاد:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
..!!
اقا یه سوال هم دارم که تو اسپیولر میزارم ! مربوط به مراحل اول بازیه
من با مایکل به اونجا رسیدم که بعد از اونکه یارو رو پشت تلوزیون میکشیم ! میریم سراغ اون یارو که پاش میلنگه تو یه خیاطی ! حالا یارو میگه یه کاری بکن ولی من متوجهش نمیشم ! هی هم میگه وقتمو تلف نکن ! دقیقا اینجا باید چیکار کنیم ؟ ممنون

باید کت شلوار بپوشی

دوستان حون هرگی دوست دارین امس مرحله رو بگین. الان نوشته کمک من بازی می کنم بازی برام اسپویل می شه چون نرسیدم. رعایت کنین توروخدا.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پس چجوریه ما افت فریم تو بازیمون ندیدیم:d
منم نه توی روز و نه توی شب توی هیچ صحنه (شلوغ یا انفجار یا....) کوچکترین مشکلی ندارم!

چیزی نیست که بخواین به خاطرش جبه بگیرین، ولی اینم هست. خیلی کمه ولی هست، مثل مشکل دیر لود شدن تکسچر ها که توی همه بازی های OW بر روی هر پلتفورمی هست. این بازی اینقدر بزرگه که این مشکلات سطحی بهش هیچ صدمه ای نمی زنه.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اخه بافت ها خیلی دیر لود میشن . برای شما هم اینجوریه ؟ :(

گفتم که، این ربطی به افت فریم نداره و همون دیلر لود شدن تکسچرهاست که توی همه بازی OW برای هر پلتفرمی وجود داره. من رو هم تا اینجا اذیت نکرده.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان ممکنه از فرسوده بودن کنسول باشه این افت فریم ها ؟؟؟ منظورم اینکه کنسول های بالای 3 سال که دیگه به اخر عمرشون نزدیک میشن! این افت فریم رو داشته باشن...چون بازی فوق العاده سنگینه!

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سوال در مورد ماموریت های اولیه
دوستان تو ماموریت های اولیه وقتی میخواید گلد بگیرین و 100% کنید بعضی ایتم هاش بنظرم در اول کار خیلی سخت بنظظر میرسه و انگار باید بعدا انجام دادش برای شما همین طوره ؟؟؟ و همین طور تو جزییاات نوشته توانایی ویژهspicail ability مثلا مایکل اینم که الان هنوز اسکیلش باز نشده یا من اشتباه میکنم ؟؟؟؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
3 ساعت نشستم یه کله بازی کردم . چیزی که واقعا واسه من عجیبه گرافیک شاهکار بازیه . اخه چه طور همچین چیزی رو این نسل ممکنه ؟ خداییش نسبت به OW بود بازی گرافیک وحشتناک خوبه . یعنی اگه این بازی goty نشه من گیم رو میبوسم میزارم کنار .

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
خدایی این فرانکلین خیلی طنزه !! تیکه های سنگینی میندازه ! خخخ
این مایکلم خداییش گناه داره .،،!! مخ اعضای خانوادش تعطیله و این بدبخت هم جور اونارو میکشه !
''
در ضمن ،! من باید ۳۵۰۰ تا جمع کنم که برا مایکل یه کت شلوار بگیرم ! ( ضروریه ) ولی کلا ۹۰۰ تا دارم ! این تاکسی هم روش خوبی واسه پول دراوردن نیست .،! هم مسیرا طولانیه و بعضی مسافرا هم پول نمیدن و درمیرن :|
راه دیگه واسه پول دراوردن نیست ؟
این ماشین حمل پول که بعضی دوستان گفتن ،! قضیش چیه ؟ کجا گیرش بیاریم ! ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چیزی نیست که بخواین به خاطرش جبه بگیرین، ولی اینم هست. خیلی کمه ولی هست، مثل مشکل دیر لود شدن تکسچر ها که توی همه بازی های OW بر روی هر پلتفورمی هست. این بازی اینقدر بزرگه که این مشکلات سطحی بهش هیچ صدمه ای نمی زنه.
آخه باورت می‌شه من نه دیرلود شدن تکسچر دارم نه افت فریم!
دروغ چرا یه بار در حد یک ثانیه سبزه های وسط خیابون دیر لود شد!
سوال در مورد ماموریت های اولیه
دوستان تو ماموریت های اولیه وقتی میخواید گلد بگیرین و 100% کنید بعضی ایتم هاش بنظرم در اول کار خیلی سخت بنظظر میرسه و انگار باید بعدا انجام دادش برای شما همین طوره ؟؟؟ و همین طور تو جزییاات نوشته توانایی ویژهspicail ability مثلا مایکل اینم که الان هنوز اسکیلش باز نشده یا من اشتباه میکنم ؟؟؟؟
من هم همین طوری شانسی می‌رم بعضی هاش 100% می‌شه:|:D
برای Special Ability هم باید LS+RS یا همون هر دو شوک رو هم زمان فشار بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر