Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
یعنی" داستانه تونی هم جنس ..ب.ا.ز "

دوستان اشتباه نکنید. منظور از G4y در این جا اون چیزی که شما فکر می کنید نیست. توی انگلیسی لغتی که میشه خروس یه معنی ضایع هم داره. منظور از The Ballad Of G4y tony این نیست که این یارو منحرفه. بابا تو تمام بازی انقدر داف هست که اگرم بود دیگه با مردا کاری نداشت. در ثانی اونور انقدرام آزاد نیست که عناوین اورتیک روی بازی ها بیاد.
معنی اسم این بازی میشه: داستان تونی خوشگذران. البته بعضی چیزا در فارسی کامل ترجمه نمیشن. مثل Dead Zone .

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
حالا يكي به من بگه بازي دقيقا كي ميآد ؟ كه بريم بگيريم بازي كنيم ! كي خبر با منبع داره كه بازي wave4 هست يا نه ؟

RPG.MANIAC

کاربر سایت
Aug 31, 2009
37
حالا يكي به من بگه بازي دقيقا كي ميآد ؟ كه بريم بگيريم بازي كنيم ! كي خبر با منبع داره كه بازي wave4 هست يا نه ؟
فکر کنم یه هفته دیگه اینا حدودا RElease قانونیشه! البته اینجا ایرانه!
راجع به اون یکی GTA کسی اطلاعاتی داره؟ همون که دقیقا با این میاد!

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
سلام، میشه بدون هارد هم بازی کرد؟؟؟:confused::confused::confused: یا باید حتما بریزی رو هارد!!!

برای 100000000000 بار نه !! نه!! نه!! بابا همین یک صفحه قبل رو هم می خواندی شیشصد

بار گفته شده بود برای چی اصلا باید هارد بخواد یک DVD می ذاری بازی می کنی نه 2 DVD

نه دانلودی البته نسخه دانلودیش هم هست اما شما می ری نسخه دی وی دی رو می خری :biggrin1:

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
برای 100000000000 بار نه !! نه!! نه!! بابا همین یک صفحه قبل رو هم می خواندی شیشصد

بار گفته شده بود برای چی اصلا باید هارد بخواد یک DVD می ذاری بازی می کنی نه 2 DVD

نه دانلودی البته نسخه دانلودیش هم هست اما شما می ری نسخه دی وی دی رو می خری :biggrin1:
حرص نخور بابا جوش ميزني

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ای بابا این پرسیدن تاریخ عرضه و چند دی وی دی بودن و آیا اینکه میشه روی هارد هم بازی کرد و ... هم شده یه معضلی ها !:mad:
خواهشا یکی دو صفحه قبل تر رو ببینید !:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر