Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
میگه شما نمیتونید نتایجتون رو توی راکستار سوشال کلاب آپلود کنید ولی برای سیو و اچیومنت و اینا هیچ مشکلی نیست من تضمین میکنم! :دی شما که یه وقت هوس بن شدن نکردی! کردی؟! شما که نمی خوای امتیازاتت توی همین GTA رو تو سوشال کلاب آپ کنی می خوای؟! اگه نمی خوای خیالت راحت! تا دلت خواست از چیت استفاده کن! :دی

یعنی اگر من از چت استفاده کنم وصل بشم به لیو و بازی gta رو بخواهم بازی کنم سریعا بن میشم ؟؟

میخواهم که آپلود نشه :biggrin1:چیش به ما میماسه:biggrin1:

یعنی اگر من از چت استفاده کنم وصل بشم به لیو و بازی gta رو بخواهم بازی کنم سریعا بن میشم ؟؟

میخواهم که آپلود نشه :biggrin1:چیش به ما میماسه:biggrin1:
نه بن شدن ربطی به این نداره! :دی توی TBoGT آخر هر ماموریت بسته به اینکه چجوری ماموریت رو کامل کردی: مثلا چقدر وسط ماموریت صدمه دیدی, ماشین چقدر صدمه دیده و اینا بهت یه امتیازی میده! توی خارج برای رقابت و اینکه بگن که بهتره و اینا این امتیازا رو توی سوشال کلاب آپ میکنن و هر کی بالاترین امتیاز رو داره بقیه ازش حساب میبرن! :دی ولی توی ایران که مشکلات بن و اینا هست کسی جرات نمیکنه وصل شه و امتیازش رو آپ کنه! :دی شما هم نکن چون دستگاهت کپی خور هست و بن خواهی شد! :دی اصلا فعلا کلا دور لایو رو خط بکش! :دی

سلام به همه !:دی
من تا الان حدود 20 درصد بازی رو رفتم خداییش اصل حاله بازیش !
این یارو عرب ــه Yusuf Amir چقدر با حاله !:cheesygri
خداییش یکی از موفق ترین شرکت ها توی شخصیت پردازی رو باید R* دونست !:love:

جفت حرفات رو کاملا قبول دارم مخصوصا باحال بودن یوسف! :دی خیلی آدم باحالی هست! (من بازی رو تموم کردم! :دی) از لحاظ قدرت شخصیت پردازی RockStar هم باید بگم حداقل توی سری GTA که اینطور بوده! :دی

جفت حرفات رو کاملا قبول دارم مخصوصا باحال بودن یوسف! :دی خیلی آدم باحالی هست! (من بازی رو تموم کردم! :دی) از لحاظ قدرت شخصیت پردازی RockStar هم باید بگم حداقل توی سری GTA که اینطور بوده! :دی
ممنون بابت قبول داشتن صحبت هام !:biggrin1:
آره اون جاش که شلوار پاش نبود بهو باباش اومد تو خونه و بعد هول شد و گفت اون دختره زنه Luis ــه از خنده منفجر شدم !:lol: :lol: :lol:
یا اونجاش که گفت : Ladies,prepare for suffer !:cheesygri

سلام به همه !:دی
من تا الان حدود 20 درصد بازی رو رفتم خداییش اصل حاله بازیش !

اونجاشم با حال بود که tony آمایش رزمی گرفت به خودش میخواست LUIS رو بزنه:biggrin1:
LUIS یه مشت زذ بهش غش کرد:laughing:

دوستان اگه به تيتراژ آخر بازي دقت كرده باشيد، كسي كه جاي يوسف امير صحبت كرده بود اسمش اميد جليلي بود. حتي جزو motion capture characters ‎ هم اسم ايشونو نوشت.
كلا تو تيترازهاي ‏هر ‏سه ‏اپيزود ‏چيزاي جالبي بود، مثلا:
اون ‏گداهه ‏كه آخر ‏بازي الماس ها رو ‏ پيدا ‏ميكنه ‏رو نشون ميده ‏كه تو يه خونه ي بزرگ جشن گرفته!

این بازی که تو بازار هست هر 2 تا از اپیزود ها توش هست گرافیکش چه جوری هست واسه این که هر 2 تاش تو 1 دیسک جا بشه گرافیکش رو کم نکردن؟

دوستان اگه به تيتراژ آخر بازي دقت كرده باشيد، كسي كه جاي يوسف امير صحبت كرده بود اسمش اميد جليلي بود. حتي جزو motion capture characters ‎ هم اسم ايشونو نوشت.
كلا تو تيترازهاي ‏هر ‏سه ‏اپيزود ‏چيزاي جالبي بود، مثلا:
اون ‏گداهه ‏كه آخر ‏بازي الماس ها رو ‏ پيدا ‏ميكنه ‏رو نشون ميده ‏كه تو يه خونه ي بزرگ جشن گرفته!
این خبرش قبل از عرضه بازی اومده بود.
این بازی که تو بازار هست هر 2 تا از اپیزود ها توش هست گرافیکش چه جوری هست واسه این که هر 2 تاش تو 1 دیسک جا بشه گرافیکش رو کم نکردن؟
نه اتفاقا همین Ballad of Gay Tony گرافیکش پیشرفت خوبی نسبت به خود IV داشته. یعنی کاملا واضحه. (Lost and Damned تغییری نکرده)

به نظر من گرافیک جفتش یکی هست! چون دوستان میگن اگه از تو آپشن L&D گزینه ی Noise رو Disable کنی درست میشه! :دی داستان جفت اپیزود ها روی هم نصف IV هم نیست! پس یک دیسک کاملا کافیه! حتی همون یک دیسک هم پر نشده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or