Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه سوال داشتم . رمزای بازی تو بازی اصلی اچیومنت بلاک می کرد . حالا این the ballad رمز اصلا داره ؟ اچیوی چیزی بلاک میکنه یا نه ؟ واقعا 100درصد گرفتن تو بعضی مراحلش بدون رمز نمیشه !
آره! کدهای همون IV توی اینم کار میکنه! هیچ چیزی هم بلاک نمیشه! فقط اگه وسط یه ماموریت از چیت استفاده کنی آخرش مینویسه جون تقلب کردی نمیتونی نتایجت رو توی راکستار سوشال کلاب آپلود کنی! پس اگه میخوای توی سوشال کلاب آپ کنی چیت استفاده نکن! :دی
پ.ن: دوستان آیا توجه کردین که یه تستر بازی ایرانی هست: آیدین سفری و Admin Support هم یه ایرانی هست: سوزان بروجردی!!! :دی

نوشته شده توسط syaleni
یه سوال داشتم . رمزای بازی تو بازی اصلی اچیومنت بلاک می کرد . حالا این the ballad رمز اصلا داره ؟ اچیوی چیزی بلاک میکنه یا نه ؟ واقعا 100درصد گرفتن تو بعضی مراحلش بدون رمز نمیشه !
اگه شما تو IV از چيت كد اتفاده كرده باشي ديگه نميشه كاريش كرد (اگه با همون پروفايل بري) و اونايي كه بايد بلاك بشه ديگه بلاك شده. اره بعضي از مرحله هاش واقعا سخته.

دوستان آیا توجه کردین که یه تستر بازی ایرانی هست: آیدین سفری و Admin Support هم یه ایرانی هست: سوزان بروجردی!!!
تازه يكي از سازنده هايه اصلي همه ي GTA ها هم ايرانيه NAVID KHONSARI نويد خانساري. خيلي هم معروفه

اگه شما تو IV از چيت كد اتفاده كرده باشي ديگه نميشه كاريش كرد (اگه با همون پروفايل بري) و اونايي كه بايد بلاك بشه ديگه بلاك شده. اره بعضي از مرحله هاش واقعا سخته.

تازه يكي از سازنده هايه اصلي همه ي GTA ها هم ايرانيه NAVID KHONSARI نويد خانساري. خيلي هم معروفه
بله این آقای نوید خانساری یکی از کارگردان های بازی Gta sanAndreas هم بود.

آقا این قسمت بعد رقصش جالب بود اونجایی که از فشار کار در داشت کنده میشد:biggrin1:
ولی در کل حال کردم با گرافیکش مخصوصا خیلی پیشرفت کرده .:love:
و از اینکه داستان سه بازی یه جور به هم ربط داره حال کردم اونجایی که نیکو با ماشین به همراه اونا که بانک زدن داره میپیچه این شخصیت اینجا رو میبینه هم جالب بود .:cool:

آقا این قسمت بعد رقصش جالب بود اونجایی که از فشار کار در داشت کنده میشد:biggrin1:
و از اینکه داستان سه بازی یه جور به هم ربط داره حال کردم اونجایی که نیکو با ماشین به همراه اونا که بانک زدن داره میپیچه این شخصیت اینجا رو میبینه هم جالب بود .:cool:

بعد از رقصیدن چی میشه؟؟؟

چون میگه سوپرایز داره!!

آقا ما گناه داریم.

حداقل یکی تو PM بم بگه مگه چی میشه؟!!!

چون TV تو سالن است و ممکنه خطری بشه!!:d

هیچی میرن دستشویی :biggrin1: و........ صدا هایه :-" ودر هم شروع به باز و بسته شدن میکنه :biggrin1: در کل جلو خانواده بازی نکنین بهتره من صدا این سینما خانوادگی بالا بود سر اون لحضه صدا با شفافیت پخش شد تو کل خونه :biggrin1:

بچه ها توی سایت: (سایت داخل بازی)
www.whattheydonotwantyoutoknow.com
روی نقشه نقاطی زده مثلا برای تفنگ و ... من رفتم چیزی نبود. میخواستم ببینم شما هم امتحان کردین؟

:eek::eek::eek: گرافیکش پیشرفت کرده؟! شما برو 5 دقیقه بشین یکی از دو تا DLC رو بازی کن بعد بلافاصله برو IV! گرافیک IV از اون دو تا بیشتر نباشه (که هست! :دی) کمتر نیست!
بچه ها توی سایت: (سایت داخل بازی)
www.whattheydonotwantyoutoknow.com
روی نقشه نقاطی زده مثلا برای تفنگ و ... من رفتم چیزی نبود. میخواستم ببینم شما هم امتحان کردین؟
شما برو این کد رو توی گوشی وارد کن: 4865550150 گان های سری Advanced شامل: بهترین کلت, بهترین شاتگان که بوردش اصلا عین شاتگان واقعی نیست و با دو تیر میتونی یه ماشین رو باهاش منفجر کنی! نارنجک انداز.... باز میشه! 20 بار توی گوشی روی قسمت Cheats بیار و روی گزینه ی GUN - Advanced کلیک کن تا همه ی تفنگ ها پر بشن! مثلا 1400 تیر برا کلت! 500 تا برا شاتگان!....
نگران اچیومنت ها هم نباش چون توی این DLCها هیچی بلاک نمیشه! فقط اگه حین ماموریت از چیت استفاده کنی نمیتونی نتایجت رو توی سوشال کلاب آپلود کنی! (که فکر نکنم هوس بن شدن کرده باشی! :دی)

:eek::eek::eek: گرافیکش پیشرفت کرده؟! شما برو 5 دقیقه بشین یکی از دو تا DLC رو بازی کن بعد بلافاصله برو IV! گرافیک IV از اون دو تا بیشتر نباشه (که هست! :دی) کمتر نیست!

والا من gay tony رو که بازی کردم افزایش گرافیک رو حس کردم اما lost نه مثل خود IV بود شایدم کمتر

آقا ما از کد cheat استفاده کردیم و بعدش یک اروری آمد گفتش شما نمیتونید توی راکستار استفاده کنید زودی رفتش نفهمیدم چی بودش این چی بودتش ؟؟؟؟؟

آقا ما از کد cheat استفاده کردیم و بعدش یک اروری آمد گفتش شما نمیتونید توی راکستار استفاده کنید زودی رفتش نفهمیدم چی بودش این چی بودتش ؟؟؟؟؟
میگه شما نمیتونید نتایجتون رو توی راکستار سوشال کلاب آپلود کنید ولی برای سیو و اچیومنت و اینا هیچ مشکلی نیست من تضمین میکنم! :دی شما که یه وقت هوس بن شدن نکردی! کردی؟! شما که نمی خوای امتیازاتت توی همین GTA رو تو سوشال کلاب آپ کنی می خوای؟! اگه نمی خوای خیالت راحت! تا دلت خواست از چیت استفاده کن! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or