Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
دادا من میخوام جوین بزنم ولی گروه شما جوینش نیست چیکار کنم من؟میخوایم چنتا بانک بزنیم عقدمون خالی بشه;)

id:mohsen-libra

psn:libra_month

سلام میگم باید تو سایت راکستار لینک کنیم ایدیمونو؟خطر بن شدن که نداره؟همونجا تو سایت که باید اکانتو لینک کنیم تو ستینگ

Last edited by a moderator:

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
کسی نمیدونه چطور میشه لول رو سریع برد بالا ؟ یا چطور پول زیاد بدست بیاری

راستی چطور میشه از شر تحت تعقیب بودن خلاص شد پلیس ها رو نمیگم اونی که روت پول میزارن

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
کسی نمیدونه چطور میشه لول رو سریع برد بالا ؟ یا چطور پول زیاد بدست بیاری

راستی چطور میشه از شر تحت تعقیب بودن خلاص شد پلیس ها رو نمیگم اونی که روت پول میزارن

اگه اشتباه نکنم برای اینکه از تحت تعقیب در بیای باید زنگ بزنی lester البته خودم تا حالا از ای کارا نکردم ولی تو یکی از گزینه های که زنگ میزنی لستر پاک کردن تحت تعقیب توش بود

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
اگه اشتباه نکنم برای اینکه از تحت تعقیب در بیای باید زنگ بزنی lester البته خودم تا حالا از ای کارا نکردم ولی تو یکی از گزینه های که زنگ میزنی لستر پاک کردن تحت تعقیب توش بود

خب حتما به اندازه همون مبلغ پول میگیره .... یکبار یک نفر میخواست منو با جت بکشه چندتا موشک زد بهم نخورد بعد همون پولو به خودم داد با یک تروفی

اگه کسی روت پول گذاشته باشه بعد یک نفر بکشد از تو پول کم میشه ؟

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
اساتید ای قضیه بانک زنی چیه چه جور میشه بانک زد؟باید رنک چند باشیم که بتانیم بانک بزنیم؟

خب حتما به اندازه همون مبلغ پول میگیره .... یکبار یک نفر میخواست منو با جت بکشه چندتا موشک زد بهم نخورد بعد همون پولو به خودم داد با یک تروفی

اگه کسی روت پول گذاشته باشه بعد یک نفر بکشد از تو پول کم میشه ؟

والا داداش تا حالا ای جور بلایی سرم نیامده که ببینم چه میشه بهتر منتظر بمانی ببینی کسی تا حالا ای جور بلایی سرش آمده یا نه تا راهنماییت کنه

jupiter_omb

کاربر سایت
Feb 20, 2011
35
نام
امید
دوستان متأسفانه ظرفیت Crew پر شده و اگه بخوایم عضو جدید بگیریم باید اعضای قبلی رو Remove کنیم
نمیدونم این چه سیاستیه که راک استار واسه کرو ها گذاشته و هر کرو حداکثر 300تا عضو میتونه داشته باشه...وگرنه ما از خدامون بود که همه ایرانیها با هم تو یه کرو باشیم ! ;)

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
من اکانتمو لینک کردم بگو مشکلت دقیقا کجاست ؟

سلام.

من Request invite رو زدم. لطفا تایید کنید.

PSN ID : aLiResistant
Social Club : aLiResistant

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر