Grand Theft Auto IV

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
چک لیست 100% کردن بازی(برای یکی از اچیومنتها احتیاجه، بودنش بهتر از نبودنشه)

الف)مراحل:

• مراحل داستانی باید تکمیل شوند-60%
  • مراحل دلیوری لیتل ژیکوب باید تکمیل شوند-2%(از طریق موبایل)
  • مسابقاتی که بروسی میخواهد باید تکمیل شوند-2%(از طریق موبایل)
  • تمام ماشینهای درخواستی بروسی باید گرفته شوند-2%(از طریق ایمیل)
  • تمام مراحل Assassinationـه آقای Fixer باید کامل شوند-2%(از طریق تلفن همگانی)
ب) دزدیها

• تمام اتوموبیلهای درخواستی دوست بروسی استیوی باید برده شوند- 2%(از طریق SMS)
پ)دوستان:

• شایستگی استفاده از امکانات بروسی(70% دوستی)-5.3%
  • شایستگی امکانات از لیتل ژیکوب(60% دوستی) 5.3%
  • شایستگی امکانات پکی(70% دوستی)-5.3%
  • برای هرکدام از دوستانتان، تمام کارهایی که میتوانید در حین قرار با آنها بکنید انجام دهید- برای هرکدام(پی، بروسی، ژیکوب) 5.3%
ج)فعالیتها

• از دوست یا هوش مصنوعی بازی بیلیارد را ببرید-1.3%
  • از دوست یا هوش مصنوعی بازی دارت را ببرید-1.3 درصد
  • از دوست یا هوش مصنوعی بازی بولینگ را در یک دست کامل ببرید-1.25%
  • بالاترین امتیاز(1100) را از بازی آرکید Cub3d ببرید-1.25%
د)کاراکترهای رندم

• تمامی درخواستهای کاراکترهای رندوم را انجام دهید-هر کدام 5%
ر)مراحل پلیس

• 10 نفر Most Wanted را از طریق کامپیوتر پلیس پیدا و از بین ببرید-2.5%
  • 20 نفر جنایتکار را از بین ببرید-2.5%(توسط کامپیوتر پلیس پیدا کنید)
ه)آیتمهای مخفی

• تمامی Flying Ratـها را بکشید.2.5%
  • از تمام 50 Unique Stuntـها بپرید-2.5%
توضیحات برای همه این مراحل توی اولین پست هست.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
You Got The Message

20G
این اچیومنت وقت زیادی را میبرد و چالش زیادی در بر دارد، زیرا مانند درخواست مشابه از بروسی نیست.
دوست بروسی، استیوی به شما یک پیام مبنی بر محل و عکس یک اتوموبیل میدهد، و شما باید ماشین را از محل مربوطه پیدا کرده و به گاراژی در بوهان که وقتی درون ماشین مربوطه نشستید پدیدار میشود ببرید. وقتی تمام 30 اتوموبیل درخواستی را بردید، این اچیومنت آزاد میشود.
فاصله ی زمانی هر پیام حدود 6 ساعت است و مجبورید برای گرفتن اچیومنت و اکمال بازی به آن تن در دهید.

آقا اين Achievement چطوريه مثلا الان از من خواسته Rancher رو Deliver كنم توي منطقه Port Tudor . ميخوام بدونم وقتي سوار ماشين مورد نظر مي شيد خودش راهنمايي مي كنه يا بايد خودمون محل تحويل رو پيداش كنيم . آخه من الان با يه Rancher رفتم به اون محله و اونجا رو زير رو كردم ولي جايي كه بايد اونو تحويل بدم پيدا نكردم . البته اين Rancher اي كه توي عكس هستش با Rancher من يكم فرق مي كنه كلا چندتا مدل دارن اين Rancher . مثلا يكيشون يه سپر اضافه جلوش داره از اين تغييرات كوچيك ، ولي هنوز نتونستم اونيكه توي عكس هستش پيدا كنم ميخوام بدونم اگه اونو پيدا كنم خودش راهنمايي مي كنه يا بايد خودم پيدا كنم محل تحويل رو ؟

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
نوشته شده توسط Mil@D-777
آقا اين Achievement چطوريه مثلا الان از من خواسته Rancher رو Deliver كنم توي منطقه Port Tudor . ميخوام بدونم وقتي سوار ماشين مورد نظر مي شيد خودش راهنمايي مي كنه يا بايد خودمون محل تحويل رو پيداش كنيم . آخه من الان با يه Rancher رفتم به اون محله و اونجا رو زير رو كردم ولي جايي كه بايد اونو تحويل بدم پيدا نكردم . البته اين Rancher اي كه توي عكس هستش با Rancher من يكم فرق مي كنه كلا چندتا مدل دارن اين Rancher . مثلا يكيشون يه سپر اضافه جلوش داره از اين تغييرات كوچيك ، ولي هنوز نتونستم اونيكه توي عكس هستش پيدا كنم ميخوام بدونم اگه اونو پيدا كنم خودش راهنمايي مي كنه يا بايد خودم پيدا كنم محل تحويل رو ؟
ميلادجان من اين اچيومنتي كه شما ميگي رو آزاد نكردم يعني گذاشتم براي بعد اينكه بازي تموم شد.
اما فكر ميكنم يه بار پاي تلفن يا تو يكي از ايميل هاش بهم گفته بود كه هر وقت ماشين رو پيدا كردي به من زنگ بزن تا بهت بگم چيكار كن.
---------------
ج)فعالیتها

• از دوست یا هوش مصنوعی بازی بیلیارد را ببرید-1.3%
  • از دوست یا هوش مصنوعی بازی دارت را ببرید-1.3 درصد
  • از دوست یا هوش مصنوعی بازی بولینگ را در یک دست کامل ببرید-1.25%
  • بالاترین امتیاز(1100) را از بازی آرکید Cub3d ببرید-1.25%
Activities ها كلا 5 درصد هستند. 2 مورد اول شما بايد از 1.3 به 1.25 تغيير پيدا كنند.
پ)دوستان:

• شایستگی استفاده از امکانات بروسی(70% دوستی)-5.3%
  • شایستگی امکانات از لیتل ژیکوب(60% دوستی) 5.3%
  • شایستگی امکانات پکی(70% دوستی)-5.3%
  • برای هرکدام از دوستانتان، تمام کارهایی که میتوانید در حین قرار با آنها بکنید انجام دهید- برای هرکدام(پی، بروسی، ژیکوب) 5.3%
Friend ها كلا 10 درصد هستند حالا من نميدونم چجوري هركدومشون اينجا شدن 5.3 درصد.

Open all unique abilities and complete all activities
  • You need to do every activity available for each person, HERE’s a printable spreadsheet showing what you can do with whom. Just check off the activity once you’re done. This will also work to unlock the procedural mission achievements.
  • For games, you must actually beat your friends (i.e. beat them at pool, darts, etc)
  • Roman and Dwayne do NOT count towards the percentage!
د)کاراکترهای رندم

• تمامی درخواستهای کاراکترهای رندوم را انجام دهید-هر کدام 5%
  • ژ
كاراكترهاي رندوم روي هم رفته 5 درصد هستند نه هركدوم 5 درصد.

اين ليستي كه شما الان نوشتيد مجموعش 100 درصد رو هم رد كرده!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ميلادجان من اين اچيومنتي كه شما ميگي رو آزاد نكردم يعني گذاشتم براي بعد اينكه بازي تموم شد.
اما فكر ميكنم يه بار پاي تلفن يا تو يكي از ايميل هاش بهم گفته بود كه هر وقت ماشين رو پيدا كردي به من زنگ بزن تا بهت بگم چيكار كن.

البته منم گذاشتم براي آخر كار آزادش ولي گفتم يكيشو ببرم ببينم سيستمش چطوريه . البته از Stevie توي Phonebook هيچ شماره اي نيست و فقط خودش يه SMS به من زد و گفت كه شماره ي تو رو بروسي به من داده و ... و برو فلان ماشينو تحويل بده تو منطقه Port Tudor و يه عكس هم از ماشين بهم داده . فكر كنم اگه ماشينو پيدا كنم خودش اتوماتيك بهش زنگ بزنه . ;)

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
البته منم گذاشتم براي آخر كار آزادش ولي گفتم يكيشو ببرم ببينم سيستمش چطوريه . البته از Stevie توي Phonebook هيچ شماره اي نيست و فقط خودش يه SMS به من زد و گفت كه شماره ي تو رو بروسي به من داده و ... و برو فلان ماشينو تحويل بده تو منطقه Port Tudor و يه عكس هم از ماشين بهم داده . فكر كنم اگه ماشينو پيدا كنم خودش اتوماتيك بهش زنگ بزنه . ;)
ماموریت های stevie به این صورت است که یک عکس ماشین با اسمش رو به شما می ده و می گه برو از فلان منطقه بدزدش و بیار بزار تو گاراژ.
گاراژ مربوطه با یه علامت ماشین در نقشه مشخصه که در در اون جزیره کوچیکه در بالای نقشه هست.
به کمک نقشه راهنمای زیر به راحتی می تونی ماشینا رو پیدا کنی و تحویل بدی. (در کل 30 ماشین هست.)
2qcji8l.jpg

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اين ليستي كه شما الان نوشتيد مجموعش 100 درصد رو هم رد كرده!
عذر میخوام من تعداد پدهای رندوم رو نمیدونستم تا جمع بزنم.

چندتا ویدئو برای آموزش، اگه در مورد بعضیها مشکل دارید:

1- دو ویدئوی کامل برای اچیومنتهایی که آموزش میخواند:
http://youtube.com/watch?v=q_dzJjw4xfs
قسمت دوم:
http://youtube.com/watch?v=zyzY00dW2UA
قسمت سوم:
http://youtube.com/watch?v=lVMLIhONEss

2- آموزش اچیومنت Finish Him:
http://youtube.com/watch?v=Mn-E03WRoqA

3- آموزش بازی qub3d:
http://youtube.com/watch?v=xCDYPN6WUH4

لوکیشن تمام کبوترها:
Pigeon_map_locations_complete.jpg

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ماموریت های stevie به این صورت است که یک عکس ماشین با اسمش رو به شما می ده و می گه برو از فلان منطقه بدزدش و بیار بزار تو گاراژ.
گاراژ مربوطه با یه علامت ماشین در نقشه مشخصه که در در اون جزیره کوچیکه در بالای نقشه هست.
به کمک نقشه راهنمای زیر به راحتی می تونی ماشینا رو پیدا کنی و تحویل بدی. (در کل 30 ماشین هست.)
2qcji8l.jpg

آها . من اول فكر كردم خودش تماس مي گيره تا اينكه راهنمايي روي نقشه برام مياد (نقشه كوچيكه) كه مي تونم پيداش كنم . بعد گفتم شايد بايد توي همون منطقه تحويل بدم (Port Tudor ) . فكر كردم سيستمش مثل SA بايد توي كشتي جايي بزاري چون Port Tudor هم يه لنگرگاه براي كشتي هاي باري داشت فكر كردم اينطوريه . ممنون اشكان جان . ;)

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
سلام

من اين اچيومنت Warm Coffee رو اوايل بازي نگرفتم و الان نميدونم چطور انلاكش كنم چون هيچ شماره اي از ميشل الان تو Phonebook ـم نيست!

چكار كنم؟:biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام

من اين اچيومنت Warm Coffee رو اوايل بازي نگرفتم و الان نميدونم چطور انلاكش كنم چون هيچ شماره اي از ميشل الان تو Phonebook ـم نيست!

چكار كنم؟:biggrin1:
حتما نباید با میشل اینکار رو کنید. فقط یک مثال بود چون راحتترین بود گفتم.
حالا، اگر با کیت دوستید، میتونید ببریدش چندبار رستوان، حله. اگر هم بازی رو با آلترنیت ریونج تموم کردید برید توی Love-meet.net یکی رو پیدا کنید و باهاش قرار بذارید و دوست شید.(درین مورد مطمئن نیستم چون خودم منتظر جواب ایمیل از یکیشونم)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا الان Game progress من 97 درصد شده فقط مونده Flying Rat ها . ميخوام بدونم مطمئنين اين 2.5 درصده ؟ چون اگه اينطور باشه من 0.50 درصد اين وسط كم ميارم كه نميدونم از كجاس چون تمام كارهارو انجام دادم . اونهايي كه اچيومنت دارن كه خوب مشخصن با آزاد شدن اونها معلومه كه اون كارو انجام دادم . مي مونه
(برای هرکدام از دوستانتان، تمام کارهایی که میتوانید در حین قرار با آنها بکنید انجام دهید- برای هرکدام(پكی، بروسی، ژیکوب) 2.5 درصد ) كه مطمئنم اينم انجام دادم همشو .

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا الان Game progress من 97 درصد شده فقط مونده Flying Rat ها . ميخوام بدونم مطمئنين اين 2.5 درصده ؟ چون اگه اينطور باشه من 0.50 درصد اين وسط كم ميارم كه نميدونم از كجاس چون تمام كارهارو انجام دادم . اونهايي كه اچيومنت دارن كه خوب مشخصن با آزاد شدن اونها معلومه كه اون كارو انجام دادم . مي مونه
(برای هرکدام از دوستانتان، تمام کارهایی که میتوانید در حین قرار با آنها بکنید انجام دهید- برای هرکدام(پكی، بروسی، ژیکوب) 2.5 درصد ) كه مطمئنم اينم انجام دادم همشو .
البته گفتم چون تمام پدهای رندوم رو حساب کردم، و اونهایی که حساب میشن رو نمیدونستم، یکم اشتباه شده توی لیست. مطمئن باشید با پیدا کردن کبوترها، همه پیشرویتون کامل میشه و دوتا اچیومنت مخصوص هردو میگیرید. میتونید از نقشه های بالا هم استفاده کنید. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد سر پیشروی، فقط یادتون نره که همه ی پدهای رندومی که میبینید، روی درصد تاثیر ندارند.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
flying rats دقیقا 2.5% می ده و این نشون می ده که شما یه جایی رو کامل انجام ندادید.
مطمئنی تمام side misson های افرادی که در بعضی خیابان ها هستند و با علامت آدم سبز رنگ مشخص هستن رو انجام دادی؟ جون بعضی هاشون 2-3 تا ماموریت دارن نه یکی.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
flying rats دقیقا 2.5% می ده و این نشون می ده که شما یه جایی رو کامل انجام ندادید.
مطمئنی تمام side misson های افرادی که در بعضی خیابان ها هستند و با علامت آدم سبز رنگ مشخص هستن رو انجام دادی؟ جون بعضی هاشون 2-3 تا ماموریت دارن نه یکی.

That's it !!

دقيقا خودمم هم به همين نتيجه رسيدم چون توي بازي بعد از گرفتن Achievement اين قسمت يعني No More Strangers همين الان كه داشتم بازي مي كردم يكيشونو ديدم و تعجب كردم كه چطوريه ، من كه همشونو گرفته بودم ، و دقيقا همين فكر رو كردم . بايد دوباره نقشه مربوط به اينارو چك كنم و برم دنبالشون تا ببينم كدوم مونده احتمال يدونه بيشتر نمونده . ;)

ويرايش

ببينم اينا حضورشون يه ساعت خاصي داره يا هميشه توي اون نقطه هستن ؟ چون الان من طبق نقشه تمام جاهارو دوباره سركشي كردم چيزي نديدم (به غير از اون يكي كه به صورت اتفاقي ديدم كه اونم درصدي بهم اضافه نكرد) .

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
That's it !!

دقيقا خودمم هم به همين نتيجه رسيدم چون توي بازي بعد از گرفتن Achievement اين قسمت يعني No More Strangers همين الان كه داشتم بازي مي كردم يكيشونو ديدم و تعجب كردم كه چطوريه ، من كه همشونو گرفته بودم ، و دقيقا همين فكر رو كردم . بايد دوباره نقشه مربوط به اينارو چك كنم و برم دنبالشون تا ببينم كدوم مونده احتمال يدونه بيشتر نمونده . ;)

ويرايش

ببينم اينا حضورشون يه ساعت خاصي داره يا هميشه توي اون نقطه هستن ؟ چون الان من طبق نقشه تمام جاهارو دوباره سركشي كردم چيزي نديدم (به غير از اون يكي كه به صورت اتفاقي ديدم كه اونم درصدي بهم اضافه نكرد) .
اینجا لیست تمام آدم ها و ماموریت ها و ساعت هایی که هستند رو نوشته:
http://www.wikicheats.com/index.php/Grand_Theft_Auto_IV_-_PS3_XB360/Side_Missions

No More Strangers وقتی باز می شه که شما هر 13 شخصیت رو یکبار ببینی ولی وقتی شما درصد کامل رو می گیری که که تمام ماموریت هاشونو انجام بدی.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اینجا لیست تمام آدم ها و ماموریت ها و ساعت هایی که هستند رو نوشته:
http://www.wikicheats.com/index.php/Grand_Theft_Auto_IV_-_PS3_XB360/Side_Missions

No More Strangers وقتی باز می شه که شما هر 13 شخصیت رو یکبار ببینی ولی وقتی شما درصد کامل رو می گیری که که تمام ماموریت هاشونو انجام بدی.

ممنون اشكان جان ، اينو كه خوندم متوجه شدم يه دو سه تايي از ماموريتهارو انجام ندادم . ولي از Eddie Low آخرين ماموريت كه مونده بود شروع كردم (شماره دوش) بهم اون 0.50 درصد رو داد براي همين ديگه بقيشو ادامه ندادم الان درست شد . 97.50 درصد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر