jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
ببخشد من توی آخرش گیر کردم بعداز کشتن رومان وقتی دنبال دیمیتری میرم اونجایی که با هلی کوپتر ژاکوب باید بری اصلا نمیتونم همون اولش خیلی زود دیمیتری در میره خیلی سخته هی میخورم به ساختمونا دوربین هلی کوپترم یه جایی که هیچی دیده نمیشه؟:mad::mad:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
بله.همانجا گیر کردم باید چه کار کنم

همون موقع كه ميرسي دم دوربين ها نميخاد باهاش دريارو نگا كني:biggrin1: خودش اتوماتيك به يه نفر زنگ ميزنه صدا زنگش تو پارك در مياد بايد ببينيچه كسي گوشيش رو بر ميداره تفنگ رو آماده كن يه گلوله تو مغزش و تمام بنگ...
البته وقتي مرد يه چيز ازش ميافته برو برش دار و مرحله تموم ميشه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ببخشد من توی آخرش گیر کردم بعداز کشتن رومان وقتی دنبال دیمیتری میرم اونجایی که با هلی کوپتر ژاکوب باید بری اصلا نمیتونم همون اولش خیلی زود دیمیتری در میره خیلی سخته هی میخورم به ساختمونا دوربین هلی کوپترم یه جایی که هیچی دیده نمیشه؟:mad::mad:
خب باید هیجانی باشه دیگه!:biggrin1:
چند بار برید ، راحت میشه...

XBOX LIVE

کاربر سایت
Aug 7, 2009
11
نام
پویا
من این بازی رو تو کامپیوتر تا نصف رفتم حالا میخوام این بازی رو تو xbox از همونجا برم
میخواستم ببینم نمیشه یه طوری سیو ها رو از کامپیوتر به xbox منتقل کرد؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من این بازی رو تو کامپیوتر تا نصف رفتم حالا میخوام این بازی رو تو xbox از همونجا برم
میخواستم ببینم نمیشه یه طوری سیو ها رو از کامپیوتر به xbox منتقل کرد؟
به نظرم اصلا چنین چیزی ممکن نیست

slim

کاربر سایت
Dec 3, 2007
33
من تو قسمتی که تویه زیر ماشین بمب میزاری بعد تعقیب میکنی باموبایل میترکونی مرحله بعد میگهtopacop carمن ماشین پلیس دزدیدم ولی چه اسمی باید بدم ممنونم.

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
من تو قسمتی که تویه زیر ماشین بمب میزاری بعد تعقیب میکنی باموبایل میترکونی مرحله بعد میگهtopacop carمن ماشین پلیس دزدیدم ولی چه اسمی باید بدم ممنونم.

تو منوی استارت قسمت دیالوگها اسم طرف نوشته

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اقا خیلی ممنونم.قسمتی که تالبوت و رومان را سوار ماشین میکنیم باید چه کار کنیم و چه قدرا ز بازی مانده.
خب باید برید اونجا که علامت زده !
یواش برو تابوت نیفته !
برو ببین چند درصدش رو رفتی ...
روی 64-5 تمومه ....

slim

کاربر سایت
Dec 3, 2007
33
ببخشید منطورم اقای تالبوت و رومان است که سوار ماشین میشوند وبعد نمیدانم کجا پیاده کنم تالبوت در کنار تابلو عکس ایستاده و من هر دو را سوار میکنم ولی نمیدانم چه کنم.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
ببخشید منطورم اقای تالبوت و رومان است که سوار ماشین میشوند وبعد نمیدانم کجا پیاده کنم تالبوت در کنار تابلو عکس ایستاده و من هر دو را سوار میکنم ولی نمیدانم چه کنم.
یکی از اونها که فکر کنم تالبوت هستش با دست راه رو نشون میدی باید به دستش توجه کنی و هرجا که گفت باید بری..البته باید سوار ماشین بشین:biggrin1:

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush

فکر کنم نیازی به توضیح نداشته باشه
برو به اون نقطه قرمز

http://img2.tinypic.info/files/fnkkg49s9kmsh14if5mp.jpg

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یکی از اونها که فکر کنم تالبوت هستش با دست راه رو نشون میدی باید به دستش توجه کنی و هرجا که گفت باید بری..البته باید سوار ماشین بشین:biggrin1:
ممنون...
بله باید به حرفای تالبوت توجه کنید ، میگه کجا برید !.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر