Grand Theft Auto IV | Xbox 360

سلام دوستان... :cheesygri

کسی هست که داستان اصلی GTA IV رو فهمیده باشه....؟
تصمیم گرفتم چیزی رو که از دیالوگ های GTA IV فهمیدم که در واقع داستان اصلی رو توضیح میده براتون بنویسم .....
امیدوارم مطلب مفیدی باشه و استفاده کنید.... :smile:

محل گفتن دیالوگ داستان:

اگر یادتون باشه اول بازی که چند ماموریت انجام میدهیم همگی بدون اسلحه انجام میشه.... در اون زمان یکی از کسانی که Roman بهش بدهکار هست رو میکشیم .... (اون رو با ماشین تعقیب میکنیم و وقتی میره طبقه ی بالای یک ساختمان دنبالش میریم و اون بالا کتکش میزنیم یا پرتش میکنیم پایین...) و به Roman میگیم دیگه مزاحمت نمیشه.... Roman فکر میکنه ما اون رو کتک زدیم و ادبش کردیم.... حالا از این بگذریم.... وقتی اسلحه میگیریم در اولین ماموریت هایی که انجام میدیم یکی دیگه از طلبکارهای Roman رو در اسکله به دام میندازیم و در حضور Roman اونو میکشیم و Roman میگه چرا اینکارو کردی و اینجاست که داستان اصلی بازی و دلیل واقعی اومدنش به Liberty City از زبون خودش (Niko) گفته میشه و معلوم میشه....

داستان اصلی بازی:

وقتی Niko اون یارو رو میکشه و Roman میگه "مگه دیوونه ای ، چرا اینکارو کردی ما تو دردسر بزرگی افتادیم" Niko بهش میگه:
من با کشتن آدما مشکلی ندارم و برای کشتن یک نفر به این شهر اومدم.... 10 سال پیش وقتی در جنگ بودم عضو یک گروه 15 نفره بودم.... قرار بود گروه ما در یکی از مناطق دشمن یه عملیات انجام بده.... وقتی اونجا رسیدیم فهمیدیم که یکی از افراد خیانت کرده و عملیات رو به دشمن لو داده.... دشمن برای ما تله گذاشته بود.... 12 نفر از گروه ما تو اون عملیات مردند...... و فقط 3 نفر تونستن فرار کنند.... من و دو نفر دیگه.... من میدونم که اون خائن نیستم.... پس فقط دو نفر دیگه باقی میمونه.... یکی از اون دو نفر توی این شهره.... 10 ساله که دارم دنبالش میگردم .... بالاخره فهمیدم که اینجاس.... میخوام پیداش کنم و اگه همون خیانتکار باشه بکشمش....
اینجا Roman بهش میگه که این قضیه ماله 10 ساله پیش و تو هنوز فراموشش نکردی...؟ Niko بهش میگه اون 12 نفر دوستای من بودن که مردن... نمیتونم به این سادگی از مرگشون بگذرم ... هرجور شده این خائن رو پیدا میکنم و مجازاتش میکنم....
اینجاست که صدای ماشین پلیس میاد و Roman میترسه و میگه الان گیر میفتیم و Niko بهش میگه تو برو من جسد رو قایم میکنم و بعدش جسد طلبکاره رو میندازه تو دریا.... بعد هم که میرید دنبال Roman و از تو یه سطل آشال شهرداری (همین گنده های سرکوچه... :biggrin1:) پیداش میکنید و ادامه ی بازی .....

حالا اون خیانتکار کی هست...؟

کسی که تو این شهر زندگی میکنه و Niko دنبالش میگرده شخصی هست به نام Florian Crovic ( عکسش رو تو Load بازی میبینید.... همون که گرمکن صورتی پوشیده...) که یه مقدار "اوا خواهر" یا به قول خودشون Faggot هست وقتی اون رو پیدا میکنید (تقریبا بین 45% تا 50% از بازی رفته باشید...) تا مرز کشتن یارو هم میرید ولی اون با شما حرف میزنه و میگه اومده اینجا که یه زندگی جدید رو شروع کنه (با یه اسم جدید یعنی Bernie) و ثابت میکنه که اون خیانتکار نیست و شما با دیدن وضعیت او میفهمید که خائن اصلی او نیست و شخصی به نام (ای بابا یادم رفت... بعدا مینویسم...ببخشید) هست..... از این به بعد باید دنبال او بگردید.... البته به نظر میرسد که این شخص تو Liberty City نباشه.... دیگه ادامه و پایان داستان رو یا شنیدید یا خودتون رفتید یا اگه نرفتید برید و ببینید چی هست و چی میشه....

به نظرم این نسخه از GTA یکی از بهترین داستان های این سری رو داره و یکی از نقاط قوت بازی داستان خوب و پرمحتواش هست که باعث شده بازی انقدر جذاب بشه... داستانی که داره وفاداری یک نفر (یک نظامی) رو نسبت به دوستان شهیدش ... :biggrin1: نشون میده.... :love:

منبع

سلام
دستت رو باید طلا بگیرن آخه منم تو این قضیه ی bernie و اون که شبیه خود نیکو مونده بودم چون فکر میکردم نیکو فقط برا پول اومده اینو که خوندم شکه شدم
مرسی:love::blushing::blushing:

سلام من تو قسمتی که با مربی ورزشی سوار ماشین میشیم واون ماشین سیاه تعقیب میکنیم گیر کردم هر جور دنبالش میکنم دوباره برمیگرده از اول پیاده ام شدم در سمت راننده باز نمیشه سمت شاگرد باز میشه ولی داخل ماشین نمیشه.چه بایدکرد

ببین موقعی که وایمیسه نباید بری سمت ماشین باید از ساختمون که رفته توش بالا بری و از شیشه بپری داخل و هر کی اونجا هست جارو کنی:biggrin1:

اگر یادتون باشه اول بازی که چند ماموریت انجام میدهیم همگی بدون اسلحه انجام میشه.... در اون زمان یکی از کسانی که Roman بهش بدهکار هست رو میکشیم .... (اون رو با ماشین تعقیب میکنیم و وقتی میره طبقه ی بالای یک ساختمان دنبالش میریم و اون بالا کتکش میزنیم یا پرتش میکنیم پایین...) و به Roman میگیم دیگه مزاحمت نمیشه.... Roman فکر میکنه ما اون رو کتک زدیم و ادبش کردیم.... حالا از این بگذریم.... وقتی اسلحه میگیریم در اولین ماموریت هایی که انجام میدیم یکی دیگه از طلبکارهای Roman رو در اسکله به دام میندازیم و در حضور Roman اونو میکشیم و Roman میگه چرا اینکارو کردی و اینجاست که داستان اصلی بازی و دلیل واقعی اومدنش به Liberty City از زبون خودش (Niko) گفته میشه و معلوم میشه....
فکر کنم اونی که میگی VLAD هستش.
اگه اونجایی که میگه تصمیم بگیر بکشش یا ولش کن, ولش کنم چی میشه؟:confused:
بازم ما DIMITRI و MIKHAIL رو میبینیم؟:biggrin1:
من خودم زیر نویسش رو ON کرده بودم واسه همین بیشتراشو می فهمیدم ولی بازم دستت درد نکنه.:love:

نه vladکه همون طلبکارست که اول بازی می کشیش میندازیش تو دریا یه اچیومنت هم بهت می ده..اسم این بابا دارکو براویچ یا کراویچ هست که کلا فقط واسه 2 ملوین تومان یا 2000دلار همه رو می فروشه..من که نکشتمش چون دیدم می گفت:منو بکش اینجوری منم خلاص می شم..دیدم اگ زنده بمونه بیشتر عذاب می کشه...واسه همین زندش گذاشتم.
هادی:آره دیمیتری رو می بینی ولی میخائیل رو نه :ی
بچه ها اگه موافق باشید داستان رو از اول تا آخرش مو به مو+برداشت های خودم بنویسم؟چون من هم زیرنویسش رو آن کردم و 2 بار هم بازی رو تموم کردم و داستان رو کامل حفظم.... .

آخرین ویرایش:
اسم این بابا دارکو براویچ یا کراویچ هست که کلا فقط واسه 2 ملوین تومان یا 2000دلار همه رو می فروشه..
البته دوست عزیز اسمش که Darko Brevic هست،توی حرفاش میگه که به خاطر 1000 دلار همه رو میفروشه و خیانت میکنه.
چون در جواب "How Much" نیکو، با خنده میگه "Thousands"...:smile:

سلام من یک بار این بازی رو سال پیش توی ps3 تموم کردم حالا دارم روی xbox360 بازی میکنم تا مراحل اخرشم رفتم حالا مونده انتقام از دیمتری یا پول ولی الان دارم ماموریتهای ماشین پلیس رو تموم میکنم اونجایی که توی ماشین پلیس دکمه اولی رو میزنیم ماشین اژیر میکشه ومکا باید در مدت زمانی که میگه به هدف برسیم اونجا هرچی ماموریتهارو میرم تموم نمیشه قضیش چیه فکر کنم توی پلی استیشن 3 زود تموم شد نمیدونم اینجا چرا تموم نمیشه الان 2روزه همون جا گیر کردم لطفا یه راهنمایی بکنین خیلی طولانی شده در ضمن پولی هم برام نمونده که برای مرحله اخر مهمات بخرم باید چیکار کنم ممنون اگه کمکم کنین

نه vladکه همون طلبکارست که اول بازی می کشیش میندازیش تو دریا یه اچیومنت هم بهت می ده..اسم این بابا دارکو براویچ یا کراویچ هست که کلا فقط واسه 2 ملوین تومان یا 2000دلار همه رو می فروشه..من که نکشتمش چون دیدم می گفت:منو بکش اینجوری منم خلاص می شم..دیدم اگ زنده بمونه بیشتر عذاب می کشه...واسه همین زندش گذاشتم.
هادی:آره دیمیتری رو می بینی ولی میخائیل رو نه :ی
بچه ها اگه موافق باشید داستان رو از اول تا آخرش مو به مو+برداشت های خودم بنویسم؟چون من هم زیرنویسش رو آن کردم و 2 بار هم بازی رو تموم کردم و داستان رو کامل حفظم.... .
چجوری زیرنویس رو فعال کردی ؟
میشه به ما هم بگی؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or