Grand Theft Auto IV | Xbox 360

بازی gta iv برای من کنده (نسخه 360 ) . چی کار کنم درست شه ؟
هم تو هارد ریختم و هم دیسک رو عوض کردم . فقط هم تو همین یک بازی این مشکل رو دارم .
دوستان خواهشا کمک کنید .

بازی gta iv برای من کنده (نسخه 360 ) . چی کار کنم درست شه ؟
هم تو هارد ریختم و هم دیسک رو عوض کردم . فقط هم تو همین یک بازی این مشکل رو دارم .
دوستان خواهشا کمک کنید .
منظور شما از کند چیه ؟ اگر بازی یکم اسلو موشن که مدل بازی و اگر هم آبجکت هم دیر لود مشن بازم تا حدودی مدل بازی اگر رو هارد ریختین ... :biggrin1:

سلام
من GTA IV رو دیروز تموم کردم. یه سوالی داشتم اگه اونجایی که می گه تصمیم بگیر انتقام بگیری یا معامله بکن, انتقام بگیرم باز هم رومن میمیره؟
دوما این رومن که روز عروسیش مرد چه طوری بچه دار شد؟!!!؟:confused::-":biggrin1:

البته اگه همه ی ماموریت های جانبی رو انجام بدی یه گاراژ هم اون بالای نقشه میاد که می تون واسش ماشین ببری پول بگیری !

سلام ببخشید میشه بگید چه ماشینایی مشه برد تو گاراج چون تا حالا من هر ماشینی رو بردم درش باز نشده

ممنون.

من GTA IV رو دیروز تموم کردم. یه سوالی داشتم اگه اونجایی که می گه تصمیم بگیر انتقام بگیری یا معامله بکن, انتقام بگیرم باز هم رومن میمیره؟
نه خیر در اونصورت نمیمیره ،اگه میخوای توی پروفایلم ازم بپرس تا بگم چی میشه.:smile:
دوما این رومن که روز عروسیش مرد چه طوری بچه دار شد؟!!!؟:confused::-":biggrin1:
مگه شما خارجیا رو نمیشناسید؟:biggrin1::cheesygri

بازی افت فریم پیدا میکنه . ربطی به گیم پلیش نداره
اون کاراژ بالای نقشه برای ماشینهای هست که تو میدوزدی اینم جز از ماموریت اس ام اس میفرستن تو باید جای دقیق ماشینو پیدا کنی بعد ماشینو میدوزدی میبری تو کاراژ:laughing:

سلام
اگر سوالم تکراری هست منو نزنین
من این بازی رو تازه گرفتم(عقب مونده ام:-") رفتم تو اینترنت رمزهاش رو گرفتم نوشته تو موبایل وارد کن ولی اصلا موبایلش باز نمی شه می گه باید به لایو وصل بشی
حالا چکار کنم؟

مر 30000

سلام
من این بازی رو تازه گرفتم(عقب مونده ام:-") رفتم تو اینترنت رمزهاش رو گرفتم نوشته تو موبایل وارد کن ولی اصلا موبایلش باز نمی شه می گه باید به لایو وصل بشی
حالا چکار کنم؟
ببین دو بار جهت بالا رو بزن تا خودت بتونی شماره گیری کنی بعدشم شماره ها رو وارد کن.
برای بار دوم از قسمت Cheats بزن. (تو گوشی میاد, اگه بعد از زدن سیو کنی.)

سلام
حالا چکار کنم؟

مر 30000

اگه اوایل بازی هستی،باید چند ماموریت بگذره تا امکان گرفتن شماره براتون ایجاد بشه.:smile:
از همون اول نمیشه شماره گرفت...
ولی از من میشنوی چیت نزن همین اول بسم الله...

سلام من تو قسمتی که با مربی ورزشی سوار ماشین میشیم واون ماشین سیاه تعقیب میکنیم گیر کردم هر جور دنبالش میکنم دوباره برمیگرده از اول پیاده ام شدم در سمت راننده باز نمیشه سمت شاگرد باز میشه ولی داخل ماشین نمیشه.چه بایدکرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or