nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

تاکسی تلفنی نیست تو بازی ؟؟! بعضی وقتا خسته میشم بسکه واسه 1 تاکسی میگردم ;)

توی انتخابهایی که واسه کشتن هست بهتره کیا رو بکشیم ؟

=====
رومن در صورتی که در دسترس باشه، بعد از یک مدت براتون در صورتی که بهش تلفن کنید جهت سرویس تاکسی میفرسته. باید دوستیتون بالای 90% باشه که با اولین دیت بدست میاد. اگه یک تاکسی فرستاد، مدت زیادی باید بگذره تا یکدونه دیگه بفرسته. و مواظب باشید که زمان تموم کردن بازی.

ممنون

فقط متوجه جمله آخرت نشدم : " و مواظب باشید که زمان تموم کردن بازی "

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
درود

تاکسی تلفنی نیست تو بازی ؟؟! بعضی وقتا خسته میشم بسکه واسه 1 تاکسی میگردم ;)

توی انتخابهایی که واسه کشتن هست بهتره کیا رو بکشیم ؟
رومن در صورتی که در دسترس باشه، بعد از یک مدت براتون در صورتی که بهش تلفن کنید جهت سرویس تاکسی میفرسته. باید دوستیتون بالای 90% باشه که با اولین دیت بدست میاد. اگه یک تاکسی فرستاد، مدت زیادی باید بگذره تا یکدونه دیگه بفرسته. و مواظب باشید که زمان تموم کردن بازی.
1- بین پلی بوی اکس و دیوین، پلی بوی رو بکشید.
2- بین فرانسیس و دریک، دریک رو بکشید.
3- بین ریونج و دیل، پیشنهاد میکنم انتقام رو انتخاب کنید.

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
سلام
من توی مرحلهout of comision گیر کردم بعد از اینکه پگورینو سوار قایق میشه من با موتور میرم دنبالش بعد jacob با رومن با هلکوپتر میان بعد از اینکه از سکو پریدم نیکو هلکوپترو میگیره حالا چه جوری برم توی هلکوپتر؟

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
سلام
من توی مرحلهout of comision گیر کردم بعد از اینکه پگورینو سوار قایق میشه من با موتور میرم دنبالش بعد jacob با رومن با هلکوپتر میان بعد از اینکه از سکو پریدم نیکو هلکوپترو میگیره حالا چه جوری برم توی هلکوپتر؟

کلید A رو به صورت مداوم یا تند تند فشار بده.بعد از سوار شدن - نیازی نیست که قایق رو بزنی فقط تعقیب ش کن و مواظب باش مورد اثابت گلوله های راکت لانچر قرار نگیری.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام آیا برای این بازی کد تقلبی چیزی اومده...؟برای اکس باکس می خوام.
حواست باشه كه اگه كدهاي اساسي بزني(جون.اسلحه و...).براي هر كد جند تا از اچيومنتهات قفل ميشه تا اخر بازي و ديگه بهت نميده.بدون كد هم بازي اسونه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بچه ها اهنگ البوم جدید مدونا :Devil Wouldn’t Recognize You
رو گوش بدین خیلی شبیه موزیک ِ GTA IV :)
یه سولم داشتم
تو GTA SAیادتونه یه ماشینایی بود میشد باهاش یدک کشید یا دوزر داشت که این چنگالش چنگش..چی میگن
اونو میشد کنترل کرد...خلاصه تو IV از این چیزا نداره؟

مرسی

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به نظر من این کشتند های مختلف که دو انتخاب بهتون در بازی میده خودتون با منطقتون انتخاب کنید مطمعن باشید اتفاق خیلی خاصی نمیوفته سازنده ها این را گزاشتن برای اینکه هرکس بنا به سلیقش مثلا پول را انتخاب کنه یامثل یک دوست واقعی باشه و از این حرف ها این سوالا اینکه کی را بکشم یا نکشم را نکنید خودتون انتخاب کنید مطمعنا از پایان راضی خواهید بود چون انتخاب شما به طرز تفکر شما بر میگرده پایان هم همانند طرز تفکر شماست

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
به نظر من این کشتند های مختلف که دو انتخاب بهتون در بازی میده خودتون با منطقتون انتخاب کنید مطمعن باشید اتفاق خیلی خاصی نمیوفته سازنده ها این را گزاشتن برای اینکه هرکس بنا به سلیقش مثلا پول را انتخاب کنه یامثل یک دوست واقعی باشه و از این حرف ها این سوالا اینکه کی را بکشم یا نکشم را نکنید خودتون انتخاب کنید مطمعنا از پایان راضی خواهید بود چون انتخاب شما به طرز تفکر شما بر میگرده پایان هم همانند طرز تفکر شماست

فکر کنم You Won و You Lost داشته باشه یعنی دو مدل پایان .

ولی انصافا اصلا راه نداره دووین رو آدم بکشه وقتی میره واسه کشتن ایستاده نگاهت میکنه و حرف میزنه . آدم رو تحت تاثیر قرار میده :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر