SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
GTA

سلام بچه ها کمک من 13 % بازی رفتم جلو بعد که بازی لود میشه میرم تو بازی بعد از 1 دقیقه دستگاه دو چراغ قرمز میده من یکی دو روز پیش 4 الا 5 ساعت بازی کردم ولی از این اتفاقها نیفتاد ولی الان بد جوری گیر داده یعنی مشکل از دی وی دی بازی هست یا اون قسمتی که من هستم گرافیکش نمیکشه ؟
من نمیتونم قید این بازی رو بزنم آخه به یه بد بختی گیر آوردم 3 روزه خریدم اینم نتیجش:mad::mad::mad:
فقط این بازی این طوری میشه بقیه بازیها میزارم راحت بدون مشکل دستگاه کار میکنه شاید خندتون بگیره ولی این مشکل لعنتی رو دارم :wallbash:دوستان عزیز هر چه سریع تر کمک کنید ممنون

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام بچه ها کمک من 13 % بازی رفتم جلو بعد که بازی لود میشه میرم تو بازی بعد از 1 دقیقه دستگاه دو چراغ قرمز میده من یکی دو روز پیش 4 الا 5 ساعت بازی کردم ولی از این اتفاقها نیفتاد ولی الان بد جوری گیر داده یعنی مشکل از دی وی دی بازی هست یا اون قسمتی که من هستم گرافیکش نمیکشه ؟
من نمیتونم قید این بازی رو بزنم آخه به یه بد بختی گیر آوردم 3 روزه خریدم اینم نتیجش:mad::mad::mad:
فقط این بازی این طوری میشه بقیه بازیها میزارم راحت بدون مشکل دستگاه کار میکنه شاید خندتون بگیره ولی این مشکل لعنتی رو دارم :wallbash:دوستان عزیز هر چه سریع تر کمک کنید ممنون

کد خطایی که می ده چنده ؟ کدشو نگاه کن بگو شاید بچه ها بتونن کمکت کنن.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ریونج و دی بین اینا کدوم رو بکشم بهتره

یعنی چی ریونج رو بکشم یا دیل ! :D اینا که اسم شخص نیستن :D
Revenge یعنی انتقام ( از دیمیتری )
Deal هم یعنی معامله ...
همه ی اینا هم بستگی شخصیت خودتون داره ... 2 تا پایان متفاوت ایجاد میکنه ... مرحله آخرم هست . هر جور راحتی انتخاب کن !

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا من اون مرحله که بهم یه ماشین توپ هدیه میده هستم و بعد با رومن میرم یه جایی یکیرو برام میندازن که میتونم انتقام بگیرم و میتونم ولش کنم که من انتقام گرفتم، دیگه نمیدونم چرا کسی بهم ماموریت نمیده ، چی کار کنم؟؟؟:confused:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا من اون مرحله که بهم یه ماشین توپ هدیه میده هستم و بعد با رومن میرم یه جایی یکیرو برام میندازن که میتونم انتقام بگیرم و میتونم ولش کنم که من انتقام گرفتم، دیگه نمیدونم چرا کسی بهم ماموریت نمیده ، چی کار کنم؟؟؟:confused:

آقا لطفا فوری جواب بدید... :(بعد عمری بعد از امتحانات تازه دستم به 360 باز شده نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر