StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دیسکم Hp و دستگاه هم داغ میشه مثل بازی های دیگه GOW . DMC4 . COD4 و...
نکنه بخاطر اینکه فریم بازی پایینه . ولی انگار کمتر شده شاید عادت کردم . درایو هم انقدر صدا داره انگار داره میترکه
ديسكت چيه ؟ دستگاه زياد داغ ميكنه ؟ به احتمال زياد از همون ديسك چون ميگي بعضي وقتا نميخونه ؛ شما مگه Saints Row 2 رو بازي كردي ؟:biggrin1: اول بازي يه سري اشكالات تو ذوق ميزنند اما به مرور نكات مثبت بازي رو ميشه و مشكلات بازي رو از ياد ميبريد
شما اگه SR رو بازی کرده باشی کاملا منوجه میشی چی میگم ( شکل ماشین ها - زاویه - اندازه کاراکتر و گرافیک محیط خیلی مثل SaintRow می مونه )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تازه رفتن جزیره دوم - این سیستم اینترنتیش بسیار فوق العادس مخصوصا سایت www.Lo*ve-Me*et.net که میتونی قراربزاری :eek: - کلا من با این اینترنتش خیلی حال میکنم !!!!
تور هلیکوپتر هم که 150 دلار میگیره فوق العده است !!!!!!!! پیشنهاد میکنم همه یک بار برن -
موبایل Whiz هم گرفتم که خیلی باحاله اما یدونه موبایل Whiz است که تو تلویزیون تبلیغش رو دیدم که شبیه Pocket PC هاست !!!!! خیلی خوبه !
موبایل جدید خوبیش اینه که Camera داره و ظاهرش هم عالی -
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی این جزیره دوم بازی فوق العدس - یعنی انگار زندس - چراغونیهاش و شکل ساختمونها واقعا خیره کنندس مخصوصا توی شب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مخصوصا مغازه های جدید و همه چیش......... (Central Park هم بسیار بسیار فوق العده و زیبا و فراموش نشدنی طراحی شده)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی جزیره سوم رفته ؟؟
راستی تو بازی تلکابین داره ؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Last edited by a moderator:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
از spoiler استفاده کنید!!!

بابابی خیال بازی رو به این سرعت تموم کردی یعنی انقدر کوتاه؟؟
اصلا کوتاه نیست برا من 34 ساعت طول کشید البته اکثر کارهای فرعی مثل معموریت های ماشین پلیس و مسابقه های رانندگی و غیره رو هنوز انجام ندادم ولی داستان تموم شد.

لطفا اگر کسی چیز جالبی تو بازی پیدا کرد اینجا بنویسه که بقیه هم استفاده کنن. من خودم شروع میکنم:
اگر برین به مجسمه آزادی از درش که برین تو صفحه سیاه میشه و یک لباس جدید میگیرین که روش عکس مجسمه آزادی هست.
اگر با packie رابطتون از 75% بهتر بشه هروقت بخواین بهتون بمب ماشین میده. میزارین زیره هر ماشینی که می خواین بعد با مبایل منفجر میکنین.
اگر با dwayne رابطتون از 75% بهتر بشه هروقت بخواین زنگ میزنین براتون کمک میفرسته.
یه دوست دختر هست به نام carmen که تو سایت پیدا میکنین اگه باهاش 100% باشین هروقت بهش زنگ بزنین جونتونو کامل میکنه.
little jacob هم که همه میدونن 75% بشین میتونین بهش زنگ بزنین با ماشین میاد اصلحه های ارزون بهتون میفروشه (30% تخفیف)

راستی این شبکه ی WKTT رو حتما گوش کنین برنامه ی just or unjust آخر خندس.

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
آره خيلي مثل saint row هستش ولي جزييات بيشتر ولي انصافا saint row كيفيت لباس و موهاشون خيلي باحال تر بود واقعا لباس ها رو خوب در اوورده بودن جي تي اي لباس هاشون يه كم تيره و فاقد درخشندگي هستش.
راستي دقت كردين مارك هاي معروف رو مسخره كردن مثلا تو لباس فروشي اسم بوت ها هيندر لند يا يه چيزي تو اين مايه ها بود يا تو شهر نوشابه اسپرايت رو زدن اسپرانك!!!
بعضي موقع ها هم غروب آفتاب خيلي زشت در مياد يا اتاق ها تاريكه ولي انصافا مه و بارونش خيلي تميز در آووردن ولي خيس نشدن بدن زير بارون تو ذوق ميزنه شنا كردنش هم فقط كرال داره
يه چيزه باحاله ديگه هم وقتي ميزني به يكي و ميفرستي اون دنيا خون اون بنده خدا ميمونه رو ماشين و پاك هم نميشه مگه اينكه بري كارواش افكت انفجلر هم جالب كار شده ولي صحنه هاي خيلي شلوغ كمي افت فريم داره ولي باگ ها و ظاهر شدن ناگهاني خيلي كمتر از saint row هستش راستي كسي هواپيما سوار شدن رو آزاد كرد يا هنوز همون مترو هوايي هستش؟!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آره خيلي مثل saint row هستش ولي جزييات بيشتر ولي انصافا saint row كيفيت لباس و موهاشون خيلي باحال تر بود واقعا لباس ها رو خوب در اوورده بودن جي تي اي لباس هاشون يه كم تيره و فاقد درخشندگي هستش.
راستي دقت كردين مارك هاي معروف رو مسخره كردن مثلا تو لباس فروشي اسم بوت ها هيندر لند يا يه چيزي تو اين مايه ها بود يا تو شهر نوشابه اسپرايت رو زدن اسپرانك!!!
بعضي موقع ها هم غروب آفتاب خيلي زشت در مياد يا اتاق ها تاريكه ولي انصافا مه و بارونش خيلي تميز در آووردن ولي خيس نشدن بدن زير بارون تو ذوق ميزنه شنا كردنش هم فقط كرال داره
يه چيزه باحاله ديگه هم وقتي ميزني به يكي و ميفرستي اون دنيا خون اون بنده خدا ميمونه رو ماشين و پاك هم نميشه مگه اينكه بري كارواش افكت انفجلر هم جالب كار شده ولي صحنه هاي خيلي شلوغ كمي افت فريم داره ولي باگ ها و ظاهر شدن ناگهاني خيلي كمتر از saint row هستش راستي كسي هواپيما سوار شدن رو آزاد كرد يا هنوز همون مترو هوايي هستش؟!
saints row کاملا از روی gta:sa کپی شده با قابلیت های خیلی کمتر و voice actingو graphicو داستان افتضاح اونوقت شما میگی GTA4 شبیه saints row هست؟ اجبا :confused:.

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
رضا جان من منظورم اين نيست كه جي تي اي از saint row تقليد كرده نه ولي به نظرم سبك هاش مثله همه ببين توي صنعت بازي يه سبكي كه تو يه بازي باشه اين سبك موفق باشه بقيه هم استفاده ميكنن اين باعث پيشرفت ميشه مثلا حركات تركيبي در گاد آف وار كه تو بعضي بازي هاي ديگه هم اومد شما saint row رو مقايسه نكن با جي تي اي ولي انصافا نزديك هست ضمنا مثلا تلفن در بازي رو در سينت رو اول بود ولي چون موفق بوده حالا در جي تي اي هم هست ضمنا به نظر من سينت رو بازي جالبي بود من تمومش كردم بازي بدي نبود راستي شماره دومش هم مياد تا چند ماه ديگه كه قابليت هاي زيادي بهش اضافه شده من نخواستم اون همه سابقه راك استار رو با تي اچ كيو كه موفق ترين بازيش smack down كه تو شماره آخري افتضاح ‌از آب در اومد رو مقايسه نكن.
يه جيزه ديگه اين بازي مثله اسسين كريد تم آبي داره كه توي چشم ميزنه ولي واقعا بازي فوق العاده اي هست تو اين مدتي كه بيشتر بازي ها با تبليغ الكي آبكي از آب در اومدن..

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستانی که ال سی دی اچ دی دارند لطفا بگن که این بازی روی ال سی دی در چه حدی هست ؟
ایا کیفیت و گرافیک اونقدر زیبا هست که همین الان بریم یه 360 بگیریم ؟
کلا بازیهای 360 روی ال سی دی در چه حدی از انتظار هست ؟
من تصورم از اچ دی اینه که فقط عکس رو در رزولوشن بالاتر بدون افت کیفیتی نشون میده
شاید من اشتباه میکنم
ایا کیفیت این بازی و بازیهای جدید روی ال سی دی اونقدر راضی کننده هست که ادم رو پشیمون نکنه
این رو از این جهت گفتم که جدیدا روی کیفیت گرافیکی بازیها زیاد بحث میشه
خواهش میکنم تمام دوستانی که تجربه این بازی رو روی ال سی دی داشته اند نظرشون رو بگن
یکی از دوستان گفته روی ال سی دی عین فیلم هست و یکی هم گفته در حد سان اندریاس هم نیست
خلاصه دوستان کمی راهنمایی و کمک کنید
خیلی دوست داریم ما هم در لیبرتی سیتی اچ دی چرخی بزنیم

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
اصلا کوتاه نیست برا من 34 ساعت طول کشید البته اکثر کارهای فرعی مثل معموریت های ماشین پلیس و مسابقه های رانندگی و غیره رو هنوز انجام ندادم ولی داستان تموم شد.

لطفا اگر کسی چیز جالبی تو بازی پیدا کرد اینجا بنویسه که بقیه هم استفاده کنن. من خودم شروع میکنم:
اگر برین به مجسمه آزادی از درش که برین تو صفحه سیاه میشه و یک لباس جدید میگیرین که روش عکس مجسمه آزادی هست.
اگر با packie رابطتون از 75% بهتر بشه هروقت بخواین بهتون بمب ماشین میده. میزارین زیره هر ماشینی که می خواین بعد با مبایل منفجر میکنین.
اگر با dwayne رابطتون از 75% بهتر بشه هروقت بخواین زنگ میزنین براتون کمک میفرسته.
یه دوست دختر هست به نام carmen که تو سایت پیدا میکنین اگه باهاش 100% باشین هروقت بهش زنگ بزنین جونتونو کامل میکنه.
little jacob هم که همه میدونن 75% بشین میتونین بهش زنگ بزنین با ماشین میاد اصلحه های ارزون بهتون میفروشه (30% تخفیف)

راستی این شبکه ی WKTT رو حتما گوش کنین برنامه ی just or unjust آخر خندس.

آقا از کجا میشه فهمید با هر دوستی چند درصد رابطه خوب داره؟

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
یه چیز جالبی که امروز کشف کردم که این اولین باره هم چین چیزی میبینم:
با چرخ جلو سمت چپ ماشین رفتم رو اتیش چرخ یه مدت زیادی اتیش گرفته بود بعد ان قدر منبسط شد که ترکید!!!!!!:eek:
وقتی که چرختون با تیر میترکه لاستیک هنوز رو رینگ هست ولی این خیلی زیبا لاستیک تیکه تیکه شد که فقط رینگ مونده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر