GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به شدت مخالفم با چیت زدن در این بازی اونم قبل از یک بار تموم کردن چون بازی واقعا باحال و درگیر کنندست و با رمز بی معنی میشه آخ اگر یکم اینگلیسیم بهتر بود چی میشد بد مصب اینگلیسیش سنگین هست ولی بازم داستانش جالبه آدم میفهمه تا حدودی راستی اون اولش دیدن اسم یکی از اون راننده تاکسی ها محمد بود جالب بود رمان هم آدم باحالی هست باهاش حال میکنم

ولی در کل علت پستم این بود نمیدونم شما هم متوجه شدید یا نه بازی زیادی تاریک هست و اگر روشن کنی هم به گرافیک لطمه میزنه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این چیت کد رو بزن تو موبایل یه منو ظاهر میشه میتونی روشنایی رو زیاد کنی
Change Weather/Brightness
468-555-0100

ممنون دوسته من اینا هم خوبن هم بد منظورم کلا چیت زدنه
یه جا که کلی زحمت کشیدی و یه چیت چند ساعت زحمتت رو نجات بده میفهمی چه خوبه
ولی بی دلیل و بار اول بازی چیت زدن واقعا بازی رو مسخره میکنه

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
بازی کلا اون رنگ و لعاب SA رو نداره منظورم اینه که مثل GTA III رنگا سردن.نقشه هم که رنگی نیست دیگه بدتر.چه قدر با هواپیما و PARACHUTE حال میکردیم مثل اینکه تو بازی نیست.قبول کنیم که GTA:SA واقعا کامل بود.دوستانی که به شهر سوم رسیدن بگن هنوزم میشه ماشین TUNING کرد

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بازی کلا اون رنگ و لعاب SA رو نداره منظورم اینه که مثل GTA III رنگا سردن.نقشه هم که رنگی نیست دیگه بدتر.چه قدر با هواپیما و PARACHUTE حال میکردیم مثل اینکه تو بازی نیست.قبول کنیم که GTA:SA واقعا کامل بود.دوستانی که به شهر سوم رسیدن بگن هنوزم میشه ماشین TUNING کرد

اتفاقا بهتر شده . آخه کدام خلافکاری را دیدی وسط خلافاش بره مجوز بگیره پس بهتر شد که بکل حذف شد .

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یه شب تو خیابون داشتم با ماشین میرفتم یه دفعه دیدم تو نقشه یه ادم سبز کشیده رفتم سمتش یه دفعه کاتسنس شد یه خرده حرف زدن یارو گفت من پولدارم و ازت خوشم میاد اینا.یه دفعه 100 دلار داد رفت.واقعا جالب بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از این انترنتش چی چیا میشه خرید ؟ فکر کنم ماشین میشه ؟ لباس و ... چیزه دیگه چی ؟
در ضمن این موبایلمون رو چطوری میتونم عوض کنم Thems - MP3 اینا ساپورت نمیکنه !

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان من یه جای بازی برای جای سوال داره!
توی مرحله search & delete باید چی کار کنم یه ماشین پلیس ور می داریم یارو بهمون زنگ می زنه دیگه هی کاری نمی تونیم بکنیم!!!
هیچی هم که توی نقشه نیستش!
تیرم که می زنیم پلیس دنبالمون می کنه!!!
کسی می تونه بگه باید اون جا چی کار کنم؟
کسی این و بلد نبود به ما بگه؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
باورم نمیشه 10گرفته یعنی ازهیلو هم بالاتر !!!!!!:shocked:البته من بازی رودارم بازی میکنم وخیلی باهال ومتنوع
هست اولین باری هست که دارم بازی میکنم این بازی رو ولی فکرنمیکردم 10 بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر