Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا اونایی که بازی رو انجام دادن بیان بگن نسبت به شمارههای قبلی پلیس بازی چه تغییری کرده سختتر شده من که بازی نکردم ولی اونایی که بازی کردن بکن یه چیزه دیگه نقشش چقدره :confused:

تا اونجایی که من امتحان کردم پلیساش نسبت به گذشته در هوش مصنوعی و مخصوصا هم کاری بین یکدیگر پیشترفت بسیاری داشتند و فرار کردن از دستشون هم به این اسونیها نیست !

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بابا کسایی که بازی کردند بیان بگن بازی چطوریه؟ آخه بازی که الان به دستم نمیرسه حداقل با تعریف از بازی لدت ببرم! مثلا بخش گوشی چطوریه؟ با هر دختری میشه دوست شد؟ آرایشگاه داره؟ و... از امکانات جدید بازی و جالبش بگین تا ببینیم چطوریاس ، آقا کسی بازیرو داره و تهرانه میتونه بیاد ولیعصر حتما بهم بگه...

موفق باشید

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
ببخشید باز میپرسم GTA SA توش کازینو هم بود توی این بازی هم وجود:confused: داره راستی سالن بدنسازی همداره :boxing::weightlift:یه چیز دیگه کدای بازی رو کسی داره:book: ؟ یادمرفت بپرسم مثل سابق وقتی میمیره باز از بیمارستان سر در میاره:cursing: یه چیزه دیگه میشه بانک زد ؟:evil1: مسافر کشی چی میشه ؟:banned: راستی یه چیز یادم افتاد ... :cheesygri نه دیگه فکر کنم بس باشه
اهان یادم افتاد رادیوی بازی چه جوری ؟ :walkman:موبایل توبازی هست ؟خوبه؟ دست دخترش ... :devil: راستی سلاحهای موجود در بازی چه جوری اگه امکان داره بگید:gunner::sniper: تو بازی رستوران هم هست:pepsi: تو بازی :discussion: میدن
اینا رو بگین خیلی ممنون میشم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بابا کسایی که بازی کردند بیان بگن بازی چطوریه؟ آخه بازی که الان به دستم نمیرسه حداقل با تعریف از بازی لدت ببرم! مثلا بخش گوشی چطوریه؟ با هر دختری میشه دوست شد؟ آرایشگاه داره؟ و... از امکانات جدید بازی و جالبش بگین تا ببینیم چطوریاس ، آقا کسی بازیرو داره و تهرانه میتونه بیاد ولیعصر حتما بهم بگه...

موفق باشید

بازیش که ردیفه ردیفه در کل - از قبل هم ردیف تر شده -
بخش گوشی در اوایل بازی سیستم Message - PhoneBook - Option داره که میتونی باهاش زنگها رو عوش کنی - اما ظاهرا با پیشترفت در بازی گوشیهای بهتر و شیک تری خواهیم داشت -
- فعلا با یک نفری دوست هستیم به نام میشل که رفتیم بولینگ بازی کردیم - حرفهاشون هم جالب بود - نمیدونم میشه با هر دختری دوست شد یا نه -
-ارایشگاه رو ندیدم
- یکی از امکانات جالب بازی به نظر من رانندگی است - به طوری که شما وقتی سوار انواع ماشینهای مختلف از معمولی تا بهترینها میشوید کنترل متفاوت انها را به راحتی حس میکنید. محیط شهری بازی بسیار طبیعیتر و پویا تر شده . مخصوصا اینکه حرکات ادمها و انواعشون زیبا و دیدنی است.
سیستم جنگی بازی هم بسیار بهتر است و حالت کاور هم دارد .
در مورد Gameplay خیلی حرفها هست که باید زد - اما خودت ببینی مزش بیشتره -
Graphic بازی هم بسیار خوب است و در بازیهای Open World به نظر من در حال حاضر بهترین -

• Love
Reactions: MEHRDAD.F

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
دوستانی که بازی کردن هدایت هواپیما و هلیکوپتر و همچین وسایلی چطوریه؟؟؟
پدرام جان هلیکوپتر به این زودیا ازاد نمیشه.انقدر بازیش عالیه که حیفم میاد مرحله های بازی رو برم همش دارم چرخ میزنم.در مورد پلیس هم بگم که هوش مصنوعیشون عالیه زدن تو خط FLANK مثلا اگه یه جایی که کاور گرفتی پشتت باز باشه چند تا از پلیس میرن از پشت میزننت.یه حسی بهم میگه هواپیما تو بازی هست ولی میخوان سورپریز کنن:biggrin1:.ولی هلیکوپتر 100% هست چون یه اچیومنت داره که گفته زیر یکی از پلای شهر پرواز کنید.در مورد ماشینم بگم که دیگه مثل قبل حس نمیکنی که سوار ماشین اسباب بازی شدی واقعا عالی شده.توی تمام بازی هایی که کردم طبیعی ترین ترمز دستی gta iv بوده واقعا به واقعیت نزدیکه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان هلیکوپتر به این زودیا ازاد نمیشه.انقدر بازیش عالیه که حیفم میاد مرحله های بازی رو برم همش دارم چرخ میزنم.در مورد پلیس هم بگم که هوش مصنوعیشون عالیه زدن تو خط FLANK مثلا اگه یه جایی که کاور گرفتی پشتت باز باشه چند تا از پلیس میرن از پشت میزننت.یه حسی بهم میگه هواپیما تو بازی هست ولی میخوان سورپریز کنن:biggrin1:.ولی هلیکوپتر 100% هست چون یه اچیومنت داره که گفته زیر یکی از پلای شهر پرواز کنید.در مورد ماشینم بگم که دیگه مثل قبل حس نمیکنی که سوار ماشین اسباب بازی شدی واقعا عالی شده.توی تمام بازی هایی که کردم طبیعی ترین ترمز دستی gta iv بوده واقعا به واقعیت نزدیکه.

ممنون از جوابت...
یه مقدار درباره وسایل نقلیه تعریف کن.مثلا چه نوع وسایل نقلیه ای موجود هست توی بازی... ؟ :love:

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
میبینم که همه دوستان لایو رو بی خیال شدینو زدین تو کار آفلاین
این MS هم عجب کلکیه ، مخضوضا بازی رو زود ریخت تو نت که شناسایی کنه .
ولی خیلی کار تابلویی بود .
حالا 29 April که میشه وصل شد ؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو این اول بازی یه شهر بازی پیدا کردم که بستس ! باز میشه یا نه ؟ کسی امتحان کرده - ترنش از دور نمای خیلی قشنگی داره !

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
دوستانی که بازی کردن در مورد Achievement های بازی هم یه توضیحی بدن ممنون میشیم!
کلا راحت Achievement میده یا سخته؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اچیومنت ها راحت بدست میا ن ولی وقت گیرن.

کسی میدونه از کجا میشه فهمید رابطم با بقیه در چه حد خوبه؟ مال دوست دختراشو تو قسمت player نوشته ولی بقیه رو اونجا ننوشته... :confused:

فرار کردن از دست پلیس واقعا بد بختیه! درجه پلیس از 3 بره بالا تر تغریبا دیگه امکان فرار نیست. نمیتونین هم جلو پلیس برین ماشینو رنگ کنین پلیسا برن. باید وقتی میرین تو پلیس نبینتون. :-"

یه شماره تلفن هم هست اگه بهش زنگ بزنین یه sms براتون میفرسته میگه این اهنگی که الان داره از رادیوتون پخش میشه اسمش چیه و خانندش کیه. :cheesygri

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
من موندم این RockStar چطوری این همه اطلاعات و Data رو در یک DVD 9 جا داده!
..................
در ضمن اون منظره پل منهتن رو دیدید , اونجایی که از دور برج هاش پیدا هست , واقعا زیباست مخصوصا اون آبی که بین دو تا منطقه هست و امواجی که روی آب هست:love:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
لعنت به هرچی شانسه...
اه من امروز بازیو از مکس گرفتم ، اول بازی می رم تو خونه رومان فریز می کنه:mad:
تف به هر چی شانسه من هر بار با ذوق و شوق یک بازی رو گرفتم خراب بود :mad: اه اه اه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر