Grand Theft Auto IV | Xbox 360

دوستان یه زحمتی بکشن!!!
اگر جاهای خاصی مثل رستوران اینا رو پیدا می کنن(مثلا من یه رستوران پیدا کردم)رفتم توش توی نقشه آزاد شد!
اگر جاهای خاصی رو پیدا می کنین اینجا یه عکسی چیزی بزارید!ما هم فیض ببریم!!
کلوب مولوبم که نداریم!
اون نمایشه رو رفتم خیلی باحال بود دختره رو هوا کرد (مثلا شعبده باز بود)بعد دختره تپی افتاد خیلی باحال بود بعدشم یه زنه اومد چرت و پرت گفت!!
در کل بهترین بازی توی شهری هستش!

اقا چطوری باید سوت بزنیم تا سوار تاکسی بشه؟

ببین همین طوری سوت نمیزنه وقتی یه تاکسی نزدیکت بود داشت تو خیابون رد میشد
Lb روبزن سوت میزنه تاکسی هم وامیسته بعد باید y رو نگه داری تا عقب سوار شی بعدشم داخل تاکسی که دیگه خودت ببین :دی

البته بايد ببينی تاکسيه خالی باشه ها!
اگه خالی نباشه بايد کاری کنی وايسته بعد رو Y نيگر دار تا مسافر بدبخت رو بندازه از ماشين بيرون!:biggrin1:

دوستان با توجه به اینکه بازی زودتر از موعود به بازار اومده. ممنکه نقصی داشته باشه؟؟ چه میدونم گیر کنه فریز بشه یا کلا یه چیزی کم داشته باشه؟؟؟

دوستان با توجه به اینکه بازی زودتر از موعود به بازار اومده. ممنکه نقصی داشته باشه؟؟ چه میدونم گیر کنه فریز بشه یا کلا یه چیزی کم داشته باشه؟؟؟

فریز شدن یا اجرا نشدن بازی فقط می تونه به دلیل بد رایت شدن DVD یا خوب نبودن جنس رایتر باشه.
بازی نسخه کامل هست و تا الان اکثر دوستان بازی کردن.

تار بودن ساختمان ها
آقایون محترم
یه تکنولوژی هست به اسم Depth Of Field که برای واقعی تر شدن از Motion Blur برای نواحی دوردست استفاده می کنه. چشم انسان در حالت عادی خود به خود مسافت های دور رو تار می بینه، اما چون شما به صفحه ی تلویزیون یا مانیتور نگاه می کنین این حالت برای چشمتون پیش نمیاد، بنابراین با استفاده از این تکنولوژی این حالت رو برای چشم شبیه سازی می کنن تا بازی واقعی تر و Photo-Realistic تر باشه. البته اگر رزولوشن پایین باشه این حالت یه مقدار مسخره به نظر می آد. که البته با Anti Aliasing بهتر می شه. اما در کل به خاطر سنگینی بازی و قدرت موتور Anti Aliasing بازی تو نسخه ی 360 پایین تره و به نظر بعضی ها این افکت غر واقعی میاد.
دوستان یه زحمتی بکشن!!!
اگر جاهای خاصی مثل رستوران اینا رو پیدا می کنن(مثلا من یه رستوران پیدا کردم)رفتم توش توی نقشه آزاد شد!
اگر جاهای خاصی رو پیدا می کنین اینجا یه عکسی چیزی بزارید!ما هم فیض ببریم!!
کلوب مولوبم که نداریم!
دوست عزیز اکثر رستوران ها موقع رقتن به Date ها خودشون تو نقشه میان. در ضمن وقتی جزیره های بعدی رو باز می کنی از اول خودش تمام لباس فروشی ها ، کافی نت، کارواش و ... رو تو نقشه نشون می ده.

فریم ریت بازی در حالت عادی 30 فریم در ثانیه است، اما در مواقع خیلی کمی ، مثلا وقتی از ساحل یه جزیره به یه جزیره ی دیگه نگاه می کنین به دلیل زیاد بودن Object ها، افکت های آب و Draw Distance بالا فریم ریت حدود 5-10 فریم کمتر می شه، اما این اصلا در این حد نیست که اسمشو مشکل فریم ریت بزاریم، چون در حالت عادی و در اکثر مواقع فریم ریت ثابته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or