Grand Theft Auto IV | Xbox 360

دوست عزیز یه بار دیگه مشکل رو دقیقتر بفرمایید.
چون این بازی اصلا طوری نیست که جاییش گیر کنی...
در مورد 3 مرحله رفتن عقب هم فکر میکنم مشکل شما این بوده که تاریخ کنسول به عقب برگشته...
به جیکوب وکسایه دیگه هم زنگ زدم ولی فرقی نکرد.تودمویی که نشون میده جیکوب از سطل اشغال سرشو بیرون میاره بعد میای تو مرحله جدید که تو نقشه فقط رستوران ولباس فروشی کارواش وغیر ولی هیچ ماموریتی نمیده.واقعا دیوونه ام کرده .قبل از این مرحله یکی از رییسارو کشتم وجنازه اونو رو زمین کشیدم وبعد اون ماشین دزدیدم و یه ادم شبیه معتاد رو به یه منطقه رسوندم بعد اون دمویی که گفتم اومد گیر کردم اگه بگی چه کار کنم ممنون میشم

به جیکوب وکسایه دیگه هم زنگ زدم ولی فرقی نکرد.تودمویی که نشون میده جیکوب از سطل اشغال سرشو بیرون میاره بعد میای تو مرحله جدید که تو نقشه فقط رستوران ولباس فروشی کارواش وغیر ولی هیچ ماموریتی نمیده.واقعا دیوونه ام کرده .قبل از این مرحله یکی از رییسارو کشتم وجنازه اونو رو زمین کشیدم وبعد اون ماشین دزدیدم و یه ادم شبیه معتاد رو به یه منطقه رسوندم بعد اون دمویی که گفتم اومد گیر کردم اگه بگی چه کار کنم ممنون میشم
البته فکر میکنم که رومن توی سطل قایم شده،من شرمنده بازم متوجه نشدم ولی دارم بازی رو از اول میرم،اگه اونجا رو رد کردم چشم،راهنماییتون میکنم.:smile:

سلام شما ميدونيد چرا خيلي از رستورانها بسته هستند؟
لباس هاي gtaIIIكه باز ميشه رو كجا بايد پيدا كنم؟
چرا اينقدر مكان هايي كه ميشه رفت داخلشون كم اند؟

دیروز دوباره بازی را شروع کردم شروع بازی زیر نویس میزنه find ecopcarگفتم شاید بتونی بگی ممنونم.
سلام.:smile:
دوست عزیز اونجا رو رد کردم،شما باید بعد از گرفتن ماموریت از Faustin ،یک ماشین پلیس گیر بیارید.
پیدا کردنش سخته،شما میتونید به شماره 911 زنگ بزنید و پلیس رو به منطقه بکشونید و سوار ماشینش بشید.
به محض سوار شدن،ماموریت به شما داده میشه...
موفق باشید...
سوال دیگه بود در خدمتیم.:smile:

دستت درد نکنه.دیروز رد کردم ولذت بردم ولی دوباره یک قسمتی هست ماشین پلیس میدزدی و درکامپیوتر ماشین پلیس اسم میخواهد باید چه اسمی واردکنم.ببخشید که اذیتتان میکنم.

به محض سوار شدن به ماشین پلیس اول کاملا می ایستی بعد LB رو می زنی وارد کامپیوتر پلیس می شه بعد باید بری رو اولی و سپس گزینه گشتن براساس نام رو می زنی سپس اسم طرف رو وارد می کنی و Locate رو می زنی تا محل طرف رو مشخص کنه با رنگ زرد

ببخشیدچه اسمی رو وارد کنم. ویک سوال اینکه در بعضی قسمتها باجنس مخالف رابطه نامشروع برقرار میکنه وبابتش پول باید بده درسته یا شایعه است برای همین میگن جمع شده این بازی.

آخرین ویرایش:
ببخشیدچه اسمی رو وارد کنم. ویک سوال اینکه در بعضی قسمتها باجنس مخالف رابطه نامشروع برقرار میکنه وبابتش پول باید بده درسته یا شایعه است برای همین میگن جمع شده این بازی.
اره درسته . ولی من سوارشون میکنم میبرم یه جای خلوت بعد تا میخورن میزنمشون تا ادب بشن :cheesygri بعد دوستان کسی میدونه با دو تا دستگاه میشه دو نفره بازی کرد یا نه ؟؟؟ اگه میشه تصویر دو قسمت میشه یا نه جفتمون تو یک تصویریم . بعد ازادیم یا نه ؟؟؟؟:love:

اسمی به نام Rivas رو وارد کن،(فامیلیش رو نمیدونم:blushing:)بعد 2 تا اسم پیدا میشه،اونی که اول فامیلیش L هست رو انتخاب کن...
بله حقیقت داره...:smile:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or