Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
نگا اینقدر به دختره علاقه مند شدن واسش اسمم گذاشتن!!!:laughing:

شما که اینقدر با نمکی وقتی راجع به چیزی اطلاع نداری نظرات گرانبهاتون رو واسه خودت نگهدار.:laughing:
این اسم رو هم من نذاشتم. شما اگه تو بازی به سایت libertycitypolice.com بری نام del rio lola رو میبینی که مشخصات طرفه.

من اين بازيو وقتي ميخوام اجرا كنم ميگه نميتونيد با اين تنظيم تصوير اجرا كنيد. هر تنظيمي هم به جز اين ميزارم مانيتورم نميكشه بازي ريجن 2 و دستگاه ريجن 3 هستند با استفاده از كپچر وصل كرده ام
لطفا كمك كنيد.

آخرین ویرایش:
من 65 درصد بازيو رفتم ولي ديگه بهم ماموريت نميده . تو تلفنا ليتل جاكوب رو تموم كردم و بورسي هم مسابقه ماشين سواري ميده. email هارو هم چك كردم. inbox هم پر نيست. اين آخري يدونه ماموريت از jelf بهم داد كه بايد يه جسد كه زن جف بود رو تو دريا مينداختم.

بچه ها من حدودا 27 درصد بازی رفتم تا اینجاشم کلی حال کردم:smile:

مخصوصا با موبایلش :biggrin1:

:eek:پوووووووووووف...بعده عمری نشستم gta بازی کنم دیدم سیو 83 درصدیم پریده!!!!!!!!!!آخه چرا باید اینطوری بشه؟!؟!؟:((
اساتید راهنمایی کنن ببینیم جریان چیه؟!؟!؟

:eek:پوووووووووووف...بعده عمری نشستم gta بازی کنم دیدم سیو 83 درصدیم پریده!!!!!!!!!!آخه چرا باید اینطوری بشه؟!؟!؟:((
اساتید راهنمایی کنن ببینیم جریان چیه؟!؟!؟
به احتمال خیلی زیاد شما وقتی که اپدیت کردی سیوها پاک شدند برای من هم همین طور شد متاسفانه باید عرض کنم که شما باید بری از اول بازی کنی از اول:-"

به احتمال خیلی زیاد شما وقتی که اپدیت کردی سیوها پاک شدند برای من هم همین طور شد متاسفانه باید عرض کنم که شما باید بری از اول بازی کنی از اول:-"
مرسی از اینکه جواب دادی دوست من...
اما خیلی برام عجیبه..!دیروز که روشن کردم دوباره بازی کنم درست شد و سیوم رو لود کرد!!!:confused:یعنی مشکل از کجا بوده؟! دستگام که مشکلی واسش پیش نیومده؟!؟!ممنون میشم توضیح بدید...

شاید هاردت رو نخونده اون موقع .
راستی لباس جی تی ای 3 رو گرفتید؟
اگه نه که تو کمد خونه ی پلی بوی هستش!
راستی یه کاریم میشه کرد که تو شهر لباس زن ها رو پوشید!!مردم نگاه میکنن!!اگه امتحان نکردید بذازم؟

آخرین ویرایش:
مرسی از اینکه جواب دادی دوست من...
اما خیلی برام عجیبه..!دیروز که روشن کردم دوباره بازی کنم درست شد و سیوم رو لود کرد!!!:confused:یعنی مشکل از کجا بوده؟! دستگام که مشکلی واسش پیش نیومده؟!؟!ممنون میشم توضیح بدید...
نه والا چه عرض کنم نمیدونم ماله من که این طوری شد و من مجبور شدم از اول بازی کنم حالا که گفتی درست خدا را شکر که درست شد :biggrin1:
چرا که نه اقا بذار ببینم چه جوری میشه اون بره لباس دختر به پوه اهان

آخرین ویرایش:
با سلام میخواستم یه راهنمایی کنید منو وقتی که من تو ماموریت sarch and delete میرم پایین یه چیز مینویسه به این عنوانGET COP CAR من هر کاری میتونم نمیتونم متوجه این بشم میشه بگین چه خاکی تو سرم کنم

Back