Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City | PC

1270933910.jpg

این بازی همونطور که احتمالا میدونید شامل دو اپیزود The Lost and Damned و The Ballad of G*y Tony از بازی GTA IV در یک پکیج بعنوان Episodes From Liberty بدون نیاز به بازی اصلی است که قبلا بصورت انحصاری برای کنسول Xbox360 ریلیز شده بود و حالا برای PC بعد از یک تاخیر دو هفته ای در تاریخ 13 آپریل (3روز دیگه) عرضه میشود.

Minimum System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
1.8GHz Intel Core2Duo or 2.4GHz AMD Athlon X2 64
1 GB of RAM (Windows XP) or 1.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
16 GB free hard drive space
256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2.4Ghz Intel Core 2 Quad or 2.1GHz AMD Phenom X3
2.5 GB of RAM (Windows XP) or 2.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
18 GB Free Hard Drive Space
512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

• Publisher: Rockstar Games
  • Developer: Rockstar North
  • Genre: Modern Action Adventure
  • Release Date: Apr13, 2010
  • ESRB Rating: Mature

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من که هر کاری کردم نتونستم با فریم خوب این بازی لعنتی رو بازی کنم . روی 7 و اکس پی هم امتحان کردم . جالب اینجاست که Load ه سی پی یو و جی پی یو به 60 درصد میرسه ولی فریم به شدت پایینه و بین 20-40 متغیره . خاک بر سرشون با این پورت کردنشون.2 تا پچ رسمی رو هم ریختم ولی فایده نداشت .
از کرک ریزور هم استفاده میکنم .این همه مشکلات عجیب و غریب واسه این بازی پیش اومده و هنوز که هنوزه بعد از یک سال و اندی کسی نمیتونه این بازی رو بدون مشکل انجام بده و انواع و اقسام مشکلات گریبان گیرشون میشه ! من که قید نسخه ی پی سی رو زدم و روی 360 بازی کردم ، شما هم همین کار رو بکنید .

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
سلام . این مشکل دیر لود شدن تکسچرا ، راهی واسشون هس ؟ (با پچ درس میشه ؟ اخه خیلی رو اعصابه !!! ) اگه امکانش هست لینک دانلود پچ های که منتشر شدن رو بزارید !؟ مرسی

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
سلام.
من وقتی مولتی پلیر دو نفره بازی میکنم هر چند دقیقه یکی از سیستم هایی که داره بازی میکنه میاد بیرون و یه پیام میده که معنیش میشه : سیستم شما در اجرا کردن کند است
هرچی هم میگردم مشکلی پیدا نمیکنم .
گرافیک و رم بالایی هم داشتیم
میخواستم بدونم کسی میدونه چیکارش کنم این پیام نده؟

.:Rasel:.

کاربر سایت
Apr 6, 2012
74
نام
"بالاخره پیداش کردم تاپیکو"

دوستان من این بازی رو نصب کردم میخوام پچ هاش هم بگیرم اما نمیدونم چطوری یعنی باید همرو بگیرم یا فقط آخریرو؟

اگه لینک دانلود پچ ها رو هم بدید ممنون میشم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
فضیه چیه؟
من بدون هیچ پچی تا آخر رفتم هیچ افت فریمی و دیر لود شدن تکسچر ها و.... رو نداشتم.
هفته اولی که بازی اومده بود گرفتمش

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
سلام دوستان منم بازی رو نصب کردم و موقع اجرا یه ارور میده که درست یادم نیست ولی اسمش فک کنم fatal errorvبود که البته تو چند تا تاپیک دیگم گفتم و بقیه دوستان هم یه راه حل هایی دادن اما من وقت نکردم بازی رو دوباره نصب و امتحان کنممیخواستم ببینم کسی این مشکل رو داشته و چجوری حل شده‏?‏

hasan10

کاربر سایت
Aug 16, 2016
6
دوست عزیز تا اونجا که یادمه مشکلی وجود نداره تو این مرحله.
اولش که راحت جرثقیل رو منفجر میکنی.
بعدش نوبت قطاره که من خودم رفتم دنبالش تا توی یه ایستگاه بهش رسیدم و بمب رو روش گذاشتم.
آخرشم هواپیماش که یکم مشکل چون باید تا قبل از اینکه بپره سریع بهش برسی و بمب بذاری.
بعد که ستاشون ترکوندی از گوشه فرودگاه بپیچ برو بیرون از اون محیط دور شی دیگه پلیس کاریت نداره ؛ یعنی توی نقشه سمت راست پائین یک محیطی رو بهت نشون میده که اگه از اون محیط فرار کنی پلیس گمت میکنه و اون محیط به پلیسایی که دنبالتن بستگی داره.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها دوتا سوال دارم :

۱- یکی خواهشا بیاد به من رقصیدن یاد بده ! چجوریه‌ ؟ :laughing:
۲- چجوری میشه مثل قدیما تو رادیوی بازی آهنگ ریخت ؟
نشد دیگه گل من
جرثقیلا من هفت هشت تا جای مختلف بمب انداختم سه تا رو میله اصلی برا قطار پیاده نشو با همون ماشین برو از تو ماشین بمب پرت کن برا هوا پیما تخته میری سمتش پیاده میشی بمبارو پرت میکنی یکم که دور شد بزن بترکه از تو فرودگاه بیرون بیا رمز پلیس ولت کنه رو بزن

hasan10

کاربر سایت
Aug 16, 2016
6
سلام دوستان منم بازی رو نصب کردم و موقع اجرا یه ارور میده که درست یادم نیست ولی اسمش فک کنم fatal errorvبود که البته تو چند تا تاپیک دیگم گفتم و بقیه دوستان هم یه راه حل هایی دادن اما من وقت نکردم بازی رو دوباره نصب و امتحان کنممیخواستم ببینم کسی این مشکل رو داشته و چجوری حل شده‏?‏
من این مشکلو داشتم موقعی که فیلم میومد تازه ویندوزمو عوض کرده بودم خیلی برنامه نداشتم کلی سرچو این ورو اون ور تا بالاخره اومد آخرم نفهمیدم مشکل اصلیش چیه ولی چند تا برنامه نصب کنی میاد

hasan10

کاربر سایت
Aug 16, 2016
6
گ
اگه جاش نبود گفتم قبلش سوال کنم !
اون مرحله ایی که 5 تا روسی میان به کلوپ Tony و میخوان بکشنش ، من 2 تاشون رو میکشم اما وقتی سومی رو که میکشم بلافاصله Tony می میره !!!
اون مرحله میاد از اول !!!
حالا شما میگین من باید چه کار کنم ؟!! :(
گل من نفر سومی رو نباس بکشی یه ذره که بازی شه تن تن e رو بزن تا خودشو زمین بندازه اینجوری مرحله تموم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر