Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City | PC

1270933910.jpg

این بازی همونطور که احتمالا میدونید شامل دو اپیزود The Lost and Damned و The Ballad of G*y Tony از بازی GTA IV در یک پکیج بعنوان Episodes From Liberty بدون نیاز به بازی اصلی است که قبلا بصورت انحصاری برای کنسول Xbox360 ریلیز شده بود و حالا برای PC بعد از یک تاخیر دو هفته ای در تاریخ 13 آپریل (3روز دیگه) عرضه میشود.

Minimum System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
1.8GHz Intel Core2Duo or 2.4GHz AMD Athlon X2 64
1 GB of RAM (Windows XP) or 1.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
16 GB free hard drive space
256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2.4Ghz Intel Core 2 Quad or 2.1GHz AMD Phenom X3
2.5 GB of RAM (Windows XP) or 2.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
18 GB Free Hard Drive Space
512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

• Publisher: Rockstar Games
  • Developer: Rockstar North
  • Genre: Modern Action Adventure
  • Release Date: Apr13, 2010
  • ESRB Rating: Mature

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
بنده 3 روزی هست که gaytoney رو تموم کردم و الان هم آخر lost and damned هستم واقعا جالب شده وقتی که roman belic رو گروگان گرفتم و تحویلش دادم و اون هم نامردی نکرد و ی گلوله حرومش کرد . با این 2 تا patch بازی واقعا روان و زیبا شده .

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
امروز lost and damn هم تموم شد و چه قدر بی سر و ته .:(

اما بدون شک تنها بازی که stuff پایانی اون بلندتر از همه بازی های دیگه هست بدون شک همین سری از gta بوده که بعد از پایان lost and damn شروع به نشون دادن nico و roman belic در gta iv می کنه و شما رو دوباره می بره به 2 سال پیش .اما دیدن اون صحنه ها خالی از لطف نیست .

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
حدس میزدم این موسیقی های وحشی وارونه ای:d باید متال باشن، چقدرم بد و سردرد آورن، اصلا نمیتونم تحملشون بکنم، آدم بعده 10 دقیقه مداوم و با صدای بلند گوش کردنشون دیوونه میشه@-)
البته این موسیقی به قول شما وحشی وارانه (!) برای خودش هوادارانی داره
کلا موسیقی با توجه به محیط که کلوبه بسیار خوبه

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
اقا کسی تونسته بازی را با گیم پد اجرا کنه ؟؟؟کلا بازی گیم پد قبول میکنه

با دسته ی xbox که به راحتی میشه. ولی با دسته های معمولی یک نرم افزار شبیه ساز دسته ی xboxبود که باهاش میشد بازی کرد. تو قسمت سخت افزار و وسایل جانبی بگرد اونجا باید باشه.

آخرین ویرایش:

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
مشکل در liberty city

سلام من تازه این بازی رو نصب کردم ولی بازی به شدت کنده یعنی اصلا نمیشه بازی کرد پچ 2 هم دانلود کردم درست نشد البته اصلا با کرک ریلودد که برای پچ 2 داده اجرا نمیشه اروری که تو عکس گزاشتم میده
trmqbo3k85cmqobt3t6n.jpg

http://up.iranblog.com/images/trmqbo3k85cmqobt3t6n.jpg
با کرک ریزور وارد بازی میشه اما نمیشه بازی رو انجام داد حتی در پایین ترین حالت گرافیک من قبلا IV رو به راحتی تا انتها بازی کرده بودم
مشخصات سیستم
win7 64bit
4G ram
cor2quad 8200
geforce 9600gt 1G
من توی بازی sniper ghost warrior هم این مشکل خیلی کند بودن داشتم اما چون بازی مهمی نبود بیخیالش شدم اما این بازی رو می خوام تا ته برم یه مشکل دیگه هم بود یه سری فایل توی DVD بازی بود که موقع نصب اروری که توی عکس گزاشتم میده هر سه فایل همین ارور میده
umdf.exe
wmfdist11.exe
wmpappcompat.exe
20w3l3d3tqpfnuezp861.jpg

http://up.iranblog.com/images/20w3l3d3tqpfnuezp861.jpg
ممنون میشم اگه راهی به غیر از تعویض ویندوز پیشنهاد کنید

آخرین ویرایش:

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
سلام من تازه این بازی رو نصب کردم ولی بازی به شدت کنده یعنی اصلا نمیشه بازی کرد پچ 2 هم دانلود کردم درست نشد البته اصلا با کرک ریلودد که برای پچ 2 داده اجرا نمیشه اروری که تو عکس گزاشتم میده
trmqbo3k85cmqobt3t6n.jpg

با کرک ریزور وارد بازی میشه اما نمیشه بازی رو انجام داد حتی در پایین ترین حالت گرافیک من قبلا IV رو به راحتی تا انتها بازی کرده بودم
مشخصات سیستم
win7 64bit
4G ram
cor2quad 8200
geforce 9600gt 1G
من توی بازی sniper ghost warrior هم این مشکل خیلی کند بودن داشتم اما چون بازی مهمی نبود بیخیالش شدم اما این بازی رو می خوام تا ته برم یه مشکل دیگه هم بود یه سری فایل توی DVD بازی بود که موقع نصب اروری که توی عکس گزاشتم میده هر سه فایل همین ارور میده
umdf.exe
wmfdist11.exe
wmpappcompat.exe
20w3l3d3tqpfnuezp861.jpg

از دوستان کسی کمکی به من نمی کنه؟

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
با سلام.من ترینر بازی GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY را از سایت CHEATHAPPENS دانلود کردم.روی صفحه ترینر نوشته بازی را run کنید و بعد روی منوی اصلی گزینه F1 را بزنید تا صدای اکتیو شدن ترینر را گوش کنید.من تمام این مراحل را انجام دادم و ترینر هم اکتیو شد ولی مثلا" نوشته numpad 1:money که زمانی که من numpad 1 را حین اجرای بازی و همین طور در منوی اصلی بازی می زنم هیچ اتفاقی نمیفته و به پول های کاراکتر بازی هیچی اضافه نمیشه.جریانش چطوری هست که ترینر اجرا بشه؟
راستی numpad 6:stamina نوشته که معنیش توی دیکشنری دیدم میشه استقامت که داخل بازی که numpad6 را می زنم یه صدایی میاد که میگه off یا on.ولی نه روی off و نه روی on زمانی که numpad1 را می زنم پولی اضافه نمیشه!
البته شاید بگید کلیدهای numpad شاید off باشه ولی نه من قبل از بازی کلید numlock را می زنم بعد روی ترینر هم می نویسه که on شده.

دوستان کسی نمی تونه یه ترینر دیگه به من معرفی کنه برای این بازی؟
البته تست شده که کار بده
ترینر سایت cheathappens کار نمیده.
خلاصه بعد از این همه توضیح درخواست دارم دوستان اهل فن راهنماییم کنند تا این مشکل حل بشه.ممنون می شم.

siamak5561

کاربر سایت
May 28, 2006
73
نام
سیامک
trmqbo3k85cmqobt3t6n.jpg

مشخصات سیستم
win7 64bit
4G ram
cor2quad 8200
geforce 9600gt 1G
umdf.exe
wmfdist11.exe
wmpappcompat.exe
20w3l3d3tqpfnuezp861.jpg

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم با کرک ریلودد این خطا رو میده، با کرک ریزور هم دوربین کله ملق میزنه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر