PlayStation Granblue Fantasy: Relink

home_logo.png
Granblue Fantasy: Relink یک بازی Action RPG هست که توسط PlatinumGames و Cygames در حال ساخته و در تاریخ نامشخص برای کنسول PS4 عرضه میشه.
بازی بر مبنای Granblue Fantasy که یک عنوان محبوب موبایل در ژاپن هست شکل گرفته.

===========
Screenshots
===========

Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_001.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_002.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_003.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_004.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_005.jpg

==========
Videos
==========

Gameplay Demo #1

Gameplay Demo #2​

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,199
نام
هادی
نه من مشکلی نداشتم شاید بیشتر از 10 بار کوئست رو زدن و اینطور شده بعد از 10 بار که کوئست تکرار شه ازت میپرسه میخوای ادامه بدی یا نه اون موقع باید پای سیستم باشی بزنی اره، ببین کوئستی که میزنی 10 بارش چقدر زمان میبره حساب کن بعد از اون مدت بیا بزن تکرار شه و ...
فهمیدم وقتی سیستم رو لاک میکنم بازی pause میشه.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
نمی‌بینم که اسپویل نشم 😁
در مورد dlc هاست؟
یا چیز دیگست؟
درمورد dlc هاست پیشنهاد میکنم تریلره فایت لوسیلیوس رو ببینی ادمو یاده رید های lost ark میندازه امیدوارم خوده فایت هم همینقدر اپیک باشه

کاراکترای جدید رو میتونی با پول هم بخری اگر بخوای ی کاراکتره دیگه هم برای اپدیت may(که مشخص نبود چیه) قرار شده اضافه بشه که تو همین لایو استریم معرفیش کردن ی سری سیجیل یونیک مثله همین وار المنتال رو هم میتونی با پول بخری (3دلار) کاش به این سمت نمیرفتن برای پول دراوردن ولی خب مشکله بزرگی نیست که بگیم اینده بازی سره همین خراب شد

ی لایو استریم هم 25 april دارن که نشونه ی خوبیه بنظرم اگه قرار بود صرفا همین 3 تا اپدیت معرفی شده توی این 3 ماه رو دریافت کنیم استریم دیگه ی لازم نبود این میتونه نشونه ی باشه برای ساپورت بیشتره بازی

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: reza8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر