PlayStation Granblue Fantasy: Relink

home_logo.png
Granblue Fantasy: Relink یک بازی Action RPG هست که توسط PlatinumGames و Cygames در حال ساخته و در تاریخ نامشخص برای کنسول PS4 عرضه میشه.
بازی بر مبنای Granblue Fantasy که یک عنوان محبوب موبایل در ژاپن هست شکل گرفته.

===========
Screenshots
===========

Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_001.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_002.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_003.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_004.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_005.jpg

==========
Videos
==========

Gameplay Demo #1

Gameplay Demo #2​

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
امروز چند بار روی هارد، باس گرگ یخی ( اسمش رو اصلا نخوندم چی بود) رو رفتم، واقعا سخت بود و مجبورم کرد که خیلی دقت کنم
وقتی زدمش واقعا لذت بردم
فکر کنم این باس اونم روی هارد خیلی آسون باشه برات 😁

چقد تغییرات اعمال کردن، دمشون گرم
دوربین بهتر شده؟
فکر کنم با موس خیلی راحت تر باشه
میدونم کدوم رو میگی این گرگه چندبار توی دیفیکالتیای مختلف حضور داره و هربار ی چیزی بهش اضافه میشه توی پراد ک اخرشه ی ایلووژن هم هی ازش میاد ولی درکل سخت نیستش
اینکه الان اینارو با سختی میزنی بخاطره بیلدته توی این استیج بازی چون سیجیل ها و ویپنهای محدودی داره نمیشه انتظاره زیادی داشت هرچی بیای بالاتر همینطور که انمی ها قوی تر میشن شمام قوی تر میشی و دستت باز تره

دوربین توی این کوئست که اصلا خوب نیست ولی باید جاهای دیگه تستش کرد ببینیم چی شده و باید یکمم دستکاریش کرد چون چندتا اپشن اضافه شده باید ببینیم چیکار میکنه
با ماوس کنترل دوربین خیلی بهتره اسکیل زدن هم خیلی بهتره چون نیاز نیست دوتا دکمه بزنی مستقیم همون اسکیل رو میزنی و مثلا نباید اول R1 رو نگه داری بعد مثلث بزنی ولی پرفکت تایمینک اتک ها سختترن چون روی دسته ویبره داره و میشه اون ویبره رو ملاک تایمینگ درست قرار داد توی زمان های که صحنه شلوغه و نمیتونی خوب ببینی

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بهترین ویدیوی گایدی که تا الان از این بازی دیدم از ی vtuber بود
خیلی خوب توضیح میده همه چیزو توی زمان کوتاه هم راجع ب این سیجیلای جدید میگه هم ی سری موارد ابتدایی توضیح میده مخصوصا برای کسای که هنوز با دمیج کپ مشکل دارن

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
تا اینجا که بازی کردم:
هر شخصیت سیستم مبارزات خودش رو داره
اسکیل های متنوع، باس های فوق العاده ( با اینکه سولز لایک نیست اما وقتی باس رو میزنی همون حس زدن باس رو میده)
محیط ها تا اینجا خیلی متنوع بوده
گرافیک هنری عالی
همین فرمون پیش بره یکی از بهترین بازی های عمرم تبدیل میشه 😁
اینم بگم تا اینجا سه تا کاراکتر باز کردم و به هیچ عنوان تکراری نشده مبارزات
حساب کنید بقیه رو هم باز کنم
سه تا کاراکتر دیگ هم تا دو سه ماه آینده به بازی اضافه میشه، باس های جدید اضافه میشه
و مطمئن باشید کاراکتر های جدید و محیط های جدید و ... باز هم اضافه خواهند شد
ارزش هشت سال انتظار رو تا اینجا واقعا داشته

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
شخصیت های percival و siegfried منو یاد شخصیت اصلی بازی tales of arise که اسمشم یادم نیست میندازن ...
یه سئوال: توی پارتیم باید از هر عنصر یکی باشه یا ایرادی نداره مثلا راکام و زتا که جفتشون عنصر آتیشن باهم توی یه پارتی باشن؟
راستی گیم پلی katalina رو خیلی دوست دارم، یه حس خوبی میده بهم

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
شخصیت های percival و siegfried منو یاد شخصیت اصلی بازی tales of arise که اسمشم یادم نیست میندازن ...
یه سئوال: توی پارتیم باید از هر عنصر یکی باشه یا ایرادی نداره مثلا راکام و زتا که جفتشون عنصر آتیشن باهم توی یه پارتی باشن؟
راستی گیم پلی katalina رو خیلی دوست دارم، یه حس خوبی میده بهم
به انمی که درمقابله عنصری که استفاده میکنی ضعف داره 20% دمیج بیشتری میدی و این توی دمیج کپ حساب نمیشه درکل این موضع خیلی مهمه ولی نه توی این استیج ی الان شما هستی وقتی رسیدی اندگیم باید بهش توجه داشته باشی اون موقع هم ی سیجیل وار المنتال هست میتونی استفاده کنی و دیگه کلا عنصرا مهم نیست اونوقت
------------
خب امروز و دیروز رید رو انقدر زدم که حسابش از دستم دررفته الان که همه یاد گرفتن واقعا فایتش خیلی لذت بخشه
اخرین کاراکتری هم که ویپنش رو مکس کردم کگلیسترو بود ی کاراکتره دمیج زن میخواستم همه قبلیا ساپورت بودن بیشتر
Screenshot 2024-03-17 035539.png
بیلد هنوز خیلی جای مین مکس داره صرفا هرچی داشتم با دوتا از سیجیل جدیدا ترکیب کردم
رسیدن به 100% کریت ریت برای کگلیسترو واجب نیست با توجه به اسکیل phantasmagoria ولی برای ثبات بیشتر توی دمیج خوبه فقط مشکل اینجاس که این سیجیل جدیدا کارو خراب کردن نمیشه هم یوتیلیتی داشت هم دمیج هم دیفنس باید از ی چیزی بلاخره کم کنی تازه من دارم دوتا استفاده میکنم بخوام 4 تاش کنم باید کلا بیخیال خیلی از یوتیلیتی ها بشم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
به انمی که درمقابله عنصری که استفاده میکنی ضعف داره 20% دمیج بیشتری میدی و این توی دمیج کپ حساب نمیشه درکل این موضع خیلی مهمه ولی نه توی این استیج ی الان شما هستی وقتی رسیدی اندگیم باید بهش توجه داشته باشی اون موقع هم ی سیجیل وار المنتال هست میتونی استفاده کنی و دیگه کلا عنصرا مهم نیست اونوقت
------------
خب امروز و دیروز رید رو انقدر زدم که حسابش از دستم دررفته الان که همه یاد گرفتن واقعا فایتش خیلی لذت بخشه
اخرین کاراکتری هم که ویپنش رو مکس کردم کگلیسترو بود ی کاراکتره دمیج زن میخواستم همه قبلیا ساپورت بودن بیشتر
View attachment 331550
بیلد هنوز خیلی جای مین مکس داره صرفا هرچی داشتم با دوتا از سیجیل جدیدا ترکیب کردم
رسیدن به 100% کریت ریت برای کگلیسترو واجب نیست با توجه به اسکیل phantasmagoria ولی برای ثبات بیشتر توی دمیج خوبه فقط مشکل اینجاس که این سیجیل جدیدا کارو خراب کردن نمیشه هم یوتیلیتی داشت هم دمیج هم دیفنس باید از ی چیزی بلاخره کم کنی تازه من دارم دوتا استفاده میکنم بخوام 4 تاش کنم باید کلا بیخیال خیلی از یوتیلیتی ها بشم
ممنون کایکی عزیز توضیحات عالی 👌

این کاراکتر رو اتفاقا میخواستم بگیرم
از نحوه ی مبارزاتش خوشم اومد، خاصه
فعلا اصلا به بیلد و سیجیل و این چیزا توجه نمیکنم
علی برکت الله میرم جلو 😁 قطعا جلوتر به مشکل بر میخورم و باید اصولی کار کنم

• Like

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
چندوقته بازی رو شروع کردم و فعلا دارم استوری رو میرم لعنتی برای منی که از پای world of warcraft اومدم پای بازی مثل موهبت الهیه.هرچی اونور کمبود و ارزو تو wow احساس میکردم تو قضیه باس زدن اینجا به شکل ارضا کننده ای وجود داره.دوستان dlc محتوایی برای بازی اومده؟ road map کانتن های پولی بازی رو نگاه کردم و انصافا ساپورت خوبی میخوان کنن و بازی آینده خوبی داره اگه بتونه پلیر هارو نگه داره و بازم جذب کنه.
حالا استوری رو که تموم کنم خیلی باید بیام ازتون یاد بگیرم چون هنوز اطلاعات کافی ندارم.

• Like
  • Love
Reactions: reza8 and Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
چندوقته بازی رو شروع کردم و فعلا دارم استوری رو میرم لعنتی برای منی که از پای world of warcraft اومدم پای بازی مثل موهبت الهیه.هرچی اونور کمبود و ارزو تو wow احساس میکردم تو قضیه باس زدن اینجا به شکل ارضا کننده ای وجود داره.دوستان dlc محتوایی برای بازی اومده؟ road map کانتن های پولی بازی رو نگاه کردم و انصافا ساپورت خوبی میخوان کنن و بازی آینده خوبی داره اگه بتونه پلیر هارو نگه داره و بازم جذب کنه.
حالا استوری رو که تموم کنم خیلی باید بیام ازتون یاد بگیرم چون هنوز اطلاعات کافی ندارم.
باس فایتای بازی بیشتر منو یاده لاست ارک(گاردین رید هاش) میندازه تا wow شاید بخاطره اینه ک هم لاست ارک هم این بازی ی الهام ریزی توی طراحی فایت ها از مانستر هانتر گرفتن
دوستان dlc محتوایی برای بازی اومده؟
بله اومده(همین 4 روز پیش) ی کوئست که ی باس خیلی سخت به بازی اضافه کرده که ی جورای حکم رید داره
road map کانتن های پولی بازی رو نگاه کردم و انصافا ساپورت خوبی میخوان کنن و بازی آینده خوبی داره اگه بتونه پلیر هارو نگه داره و بازم جذب کنه.
تا الان 3 تا اپدیت معرفی کردن که یکیش اومده اون دوتای دیگه هم مثله همین رایگانه البته ی سری چیزای پولی هم داره که اگر بخوای میتونی بخری ولی نیازی نیست حداقل این کانتنای پولی که با اپدیت 1.1.1 اومد که 1% هم نیاز نبود بخریشون صرفا اگر خواستی میتونی بازیو ساپورت کنی

• Like
  • Love
Reactions: reza8 and Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
باس فایتای بازی بیشتر منو یاده لاست ارک(گاردین رید هاش) میندازه تا wow شاید بخاطره اینه ک هم لاست ارک هم این بازی ی الهام ریزی توی طراحی فایت ها از مانستر هانتر گرفتن

بله اومده(همین 4 روز پیش) ی کوئست که ی باس خیلی سخت به بازی اضافه کرده که ی جورای حکم رید داره

تا الان 3 تا اپدیت معرفی کردن که یکیش اومده اون دوتای دیگه هم مثله همین رایگانه البته ی سری چیزای پولی هم داره که اگر بخوای میتونی بخری ولی نیازی نیست حداقل این کانتنای پولی که با اپدیت 1.1.1 اومد که 1% هم نیاز نبود بخریشون صرفا اگر خواستی میتونی بازیو ساپورت کنی
ممنون از توضیحاتت آقا.عالی بود.

• Like
Reactions: reza8 and Kaiki

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
خوش اومدی 💚
الان قسمت پایانی داستان بازی هستم و باید بگم یکی از بهترین تجربه های گیمیم بوده تا الان
خیلی راحت میتونستن 10 تا شخصیت رو بردارن بعدا به صورت dlc بیارن ولی این کارو نکردن و این قابل ستایشه
میخوام بدون لحظه ای درنگ برم سراغ اند گیم که خیلی تعریفشو شنیدم

• Love
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
خوش اومدی 💚
الان قسمت پایانی داستان بازی هستم و باید بگم یکی از بهترین تجربه های گیمیم بوده تا الان
خیلی راحت میتونستن 10 تا شخصیت رو بردارن بعدا به صورت dlc بیارن ولی این کارو نکردن و این قابل ستایشه
میخوام بدون لحظه ای درنگ برم سراغ اند گیم که خیلی تعریفشو شنیدم
آقا منم همین حس رو دارم.chapter 9 هستم .جدا با اتک دادن تو بازی ارضای روحی میشم بس که لذت بخشه🤪

• Love
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
آقا از وقتی وارد اند گیم شدم سه تا کوئست رفتم هر سه تاشو C گرفتم و حسابی از خودم ناامید شدم
به نظرتون مشکل چیه؟
طبیعیه؟
بعد قسمت chapter select چرا فقط سه تا درجه سختی داره؟
من رو هارد تموم کردم بازی رو
چرا very hard برام باز نشده؟
.........
یه سوال دیگه، بعضی از کاراکترها مثل percival و siegfried و ... نمیشه باشون کمبو زد، یعنی تا مثلث رو میزنی یه حرکت مشخص رو انجام میده
برعکس یکی مثل gran که مثلا ترکیب مربع و مثلث یه حرکته، دو تا مربع و مثلث یه حرکت دیگ و ...
جریانشون چیه؟ باید کار خاصی کرد؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rohshen

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
آقا از وقتی وارد اند گیم شدم سه تا کوئست رفتم هر سه تاشو C گرفتم و حسابی از خودم ناامید شدم
به نظرتون مشکل چیه؟
طبیعیه؟
بعد قسمت chapter select چرا فقط سه تا درجه سختی داره؟
من رو هارد تموم کردم بازی رو
چرا very hard برام باز نشده؟
.........
یه سوال دیگه، بعضی از کاراکترها مثل percival و siegfried و ... نمیشه باشون کمبو زد، یعنی تا مثلث رو میزنی یه حرکت مشخص رو انجام میده
برعکس یکی مثل gran که مثلا ترکیب مربع و مثلث یه حرکته، دو تا مربع و مثلث یه حرکت دیگ و ...
جریانشون چیه؟ باید کار خاصی کرد؟
مشکل میتونه بیلدتون باشه برای اینکه تو دیفیکالتی های بالا بتونین بهتر عمل کنید نیاز به ی بیلد خوب متناسب با کاراکترون دارید و مورد دیگه اینه ک AI ها خیلی نقش مهمی دارین و باید برای اندگیم همزمان با کاراکتره خودتون اونارم قوی کنین البته اولویت باید کاراکتره اصلیتون باشه
چپتر سلکت رو کلا نمیدونم
--------------------
ی کاراکتر حرکات مشخص خودش رو داره از توی کاراکتر دیتیلز باید برای هر کاراکتر و نگاه کنید که چه قابلیتای دارن
برای مثال همین percival مثلش شارژ میشه دوباره و بعد دمیج خیلی زیادی میده که اصله دمیج این کاراکتر هم از همین میاد و چند ثانیه بعد از زدن هر اسکیل و هربار لینک اتک خیلی سریع تر مثلثش شارژ میشه

• Love
  • Like
Reactions: Rohshen and reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
مشکل میتونه بیلدتون باشه برای اینکه تو دیفیکالتی های بالا بتونین بهتر عمل کنید نیاز به ی بیلد خوب متناسب با کاراکترون دارید و مورد دیگه اینه ک AI ها خیلی نقش مهمی دارین و باید برای اندگیم همزمان با کاراکتره خودتون اونارم قوی کنین البته اولویت باید کاراکتره اصلیتون باشه
چپتر سلکت رو کلا نمیدونم
--------------------
ی کاراکتر حرکات مشخص خودش رو داره از توی کاراکتر دیتیلز باید برای هر کاراکتر و نگاه کنید که چه قابلیتای دارن
برای مثال همین percival مثلش شارژ میشه دوباره و بعد دمیج خیلی زیادی میده که اصله دمیج این کاراکتر هم از همین میاد و چند ثانیه بعد از زدن هر اسکیل و هربار لینک اتک خیلی سریع تر مثلثش شارژ میشه
ممنونم خیلی عالی بود
با قدرت ادامه میدم 😎
مشکلم اینه همه رو باهم پیش میبرم
باید تمرکزم رو بذارم رو یکی دو نفر که کاراکتر اصلیم هستن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر