Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

دمت گرم اقا .
من فعلا فقط GT میزنم یعنی الان چند وقته دارم تمرین میکنم برا اکادمی البته میدونم کمه ولی فعلا به قصده مقام اوردن نمیرم ولی میخوام بدونم چیکاره ام چون سال دیگه احتمال داره بتونم برم یه کشور دیگه برای ادامه تحصیل گفتم اگه الان که اینطوری بازی کردم بتونم یه کاری بکنم واسه سال بعد سنگ تموم میزارم. برای همین دیگه با دسته نمیشه کار کرد برای G27 هم پول ندارم اینم قرض کردم ... ولی هم شما میگید خوبه هم این دوستمون اقا فیروز گفتن ویل خوبی هست .
بعد نمایندگیش همینی هست که تو پایتخته درسته ؟
مخلصتم محمد آقا وظیفه بود
آره نمایندگیش در ایران logitech.ir هست که همون مغازه ی تاریک در پایتخته :d آخه همیشه چراغاش خاموشه کلا صاحبش با نور کم حال میکنه :d
از نظر جنس مطمئن باش چون واقعا عالیه ولی همونطور که گفتم باید مطمئن باشی که زود ازش خسته نمیشی ! چون اگه فردا بخری و پس فردا دلت رو بزنه اونوقت زیر 300 ازت بر میدارن
اینا رو نمیگم که توی دلت رو خالی کنم چون میدونم ویل یه خاصیتی داره که یا عاشقش میشی یا دو روزه میندازیش کنار
ایشالا اگه خریدی یه سری نکات برای نگه داریش داره که حتما باید رعایت کنی اونا رو بهت میگم ;)

- - -ویرایش - - -

سلام
بچه ها چجوری میشه آهنگهای خودمو تو بازی پخش کنم؟
اون عکس بالا رو دیدم تست هم کردم ولی جایی نمیشد آهنگ اضافه کرد فقط میشد آهنگای خور بازی رو پاک کرد

دوستانی که در نحوه ی انتخاب Music از روی هارد PS3 در بازی GT6 مشکل دارند این ویدئو رو که در آپارات گذاشتم ببینید که مشکلتون کامل حل میشه :)

[video=aparat;YbwP3]http://www.aparat.com/v/YbwP3[/video]

دوستان DFGT رو گرفتم . عجب وسیله جالبیه این ویل ! اصلا فکر نمیکردم این مدلی باشه !!! رکور اکادمی و بدون تمرین 3 ثانیه کمتر از دسته زدم ! این Force Feedback واقعا جالب بود .
رو میدنایت کلاب هم کار میکنه با بازی ارکید هم میچسبه .

دوستان داستان چیه؟! مگه با ویل چه اتفاقی میفته که رکوردش سه ثانیه بهتر از دسته میشه. من تجربه کار با G27 رو دارم البته تو یه شبیه ساز دیگه, اونجا که خیلی فاز میداد

دوستان داستان چیه؟! مگه با ویل چه اتفاقی میفته که رکوردش سه ثانیه بهتر از دسته میشه. من تجربه کار با G27 رو دارم البته تو یه شبیه ساز دیگه, اونجا که خیلی فاز میداد
من با دسته 1.9 و خورده ای زدم نزدیکای 1.10 رکوردم کلا خوب نبود برنز گرفتم البته تمرینم نداشتم... با ویل دو سه بار پیستو رفتم نزدیکای 1.7 زدم نقره گرفتم ... چون یخورده مثه رانندگی واقعی میشه باعث تجربه بهتری میشه ...البته ماشین اکادمی خیلی خیلی سادس... مثلا با چلنجر سال 70 فول تیون رفتم Free Run (حدود 700 و خورده ای اسب شده بعدع تیون کردنش ) برای دریفت . همه چیم خاموش کردم فقط ای بی اس رو 1 بود بدون تمرین ماشین غیره قابل کنترل بود البته الان تمرین کردم تا حدودی اومده ...
در کل که بتونی کار کنی باهاش خیلی خیلی پیشرفت میکنی تو رکورد زدن ها ! من که هنوز یه روکی بیش نیستم این طوری پیشرفت کردم دیگه ببین دوستان حرفه ای چیکار میکنن .

مخلصتم محمد آقا وظیفه بود
آره نمایندگیش در ایران logitech.ir هست که همون مغازه ی تاریک در پایتخته :d آخه همیشه چراغاش خاموشه کلا صاحبش با نور کم حال میکنه :d
از نظر جنس مطمئن باش چون واقعا عالیه ولی همونطور که گفتم باید مطمئن باشی که زود ازش خسته نمیشی ! چون اگه فردا بخری و پس فردا دلت رو بزنه اونوقت زیر 300 ازت بر میدارن
اینا رو نمیگم که توی دلت رو خالی کنم چون میدونم ویل یه خاصیتی داره که یا عاشقش میشی یا دو روزه میندازیش کنار
ایشالا اگه خریدی یه سری نکات برای نگه داریش داره که حتما باید رعایت کنی اونا رو بهت میگم ;)

- - -ویرایش - - -

دوستانی که در نحوه ی انتخاب Music از روی هارد PS3 در بازی GT6 مشکل دارند این ویدئو رو که در آپارات گذاشتم ببینید که مشکلتون کامل حل میشه :)

[video=aparat;YbwP3]http://www.aparat.com/v/YbwP3[/video]

مرسی حیف که دیر دادی:(
من همینکارارو تقریبا کردم با کلی کاره دیگه ولی وارد multiman میشم دیگ همون صداها میاد.الانم که پاک کردم آهنگاشو دیگ هیچ آهنگی داخل مولتی من پخش نمیشه:(

بالاخره بعد از قرن ها یه خبری شد و قراره توی ماه می (همین ماه) چیزهایی از Ayrton Senna رو به مناسب 20ـمین سالگرد درگذشت این راننده بزرگ توی بازی شاهد باشیم.

اول از همه یک عدد Lotus 97T که ماشین خاطره انگیزی برای طرفداران F1 هست و نقش زیادی توی معروفیت Senna داشته:

احتمال داره ماشین های دیگه ای هم در آینده معرفی بشه.
همین طور مستندی به نام Ayrton's Wish هم ساخته میشه که کارگردانی اون برعهده Tamir Moscovici کارگردان KAZ هست.
این صفحه هم در ارتباط با Ayrton Senna هست و در تاریخ های 12 و 19 می قراره موارد جدیدی توی اون باز بشه.
=============
چرا خبری از ماشین های Vision GT نیست؟! :( یکی از بهترین ایده های ممکن بود، ولی معلوم نیست چه بلایی سرش اومد.

ایراد ما اینه که یکی رو اونقدر بزرگ میکنیم که بینوا جوگیر میشه.
وقتی هم که جوگیر شد خودش با دست خودش گورشو میکنه.
همین بلا سر سنای بدبخت هم اومد.
سر هر کسی از هر قشری هم میاد.

منم بدجور منتظر اشینای مفهومیه GT VISION بودم.نمیدونم چی کار دارن میکنن. :( اون تریلری که براش داده بودن چقدر منو تو کف برد. امیدوارم هر چی زودتر خبری بشه. :(

دوستان این بازی هم سبکش مثله 5 این نسخه هست؟یعنی گیم پلی شاخی داره یا بازم خسته کننده (چون افلاین هم بازی میکنم)
اصن حسی میده ماشیناش؟

دوستان این بازی هم سبکش مثله 5 این نسخه هست؟یعنی گیم پلی شاخی داره یا بازم خسته کننده (چون افلاین هم بازی میکنم)
اصن حسی میده ماشیناش؟
کلا اگه دنبال گیم پلی "شاخ" میگردی NFS Rivals و بازی کن این بازی فقط حس Over Steer و Under Steer و لمس Apex و از این چیزا رو بهت میده (افلاین و انلاین ) ... که اگه از 5 خوشت نیومده طبیعتا از اینم خوشت نمیاد .

بعد از اینکه مشخص شد Lotus 97T این ماه برای بازی میاد، یکی دیگه از ماشین های آیرتون سنا هم قراره توی این DLC عرضه بشه. ریسینگ کارتی که در سال 1978 باهاش توی مسابقات قهرمانی کارتینگ شرکت میکرد:

74914962927875972694.jpg

همین طور قراره پیست هایی مثل Brands Hatch و Monza هم برای این DLC تغییراتی بکنن و ظاهرشون یادآور دهه 80 باشه.

قیافه VolksWagen Vision GT هم بالاخره مشخص شد!
watch?v=bOWpE9k7U_8
ظاهر خیلی زیبا و جالبی داره. توی تریلر یه جا مینویسه ژوئن و یه جا هم مینویسه 29 آوریل. مثل اینکه 29 آوریل توی فستیوال Worthersee مدل با سایز واقعی ماشین رو نشون میدن و خودش هم ژوئن وارد GT6 میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or