Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

ChipoOf

کاربر سایت
Nov 22, 2013
13
نام
نامم خارجی ست!
این هم طرح نهایی ماشین مفهومی Mercedes Benz :

یامائوچی خجالت!:D

معلوم نی ژرمن ها چقدر $ دادن به یامائوچی که بار دیگر بخوان آلمان رو بزرگ جلوه بدن!

جلوش که Chevrolet Miray ــــــــه عقبش که مک لارن p1 از بقل هم دقیقا عین کانسپ Dodge ـــــه! داج کورونت فک کنم.اگزوز ها هم که آگرا! یعنی دقیقا تلفیقی از این چندتا ماشین که گفتم + یه رنگ و لعاب جدید:D

به جا این 4تا مرکوری و لینکلن میذاشتی!
ckla5v3ouixzciod0r1.jpg

باوووو تا آمریکا هست آلمان چرا!

اینو میذاشتی حداقل که 300 تا هم ازش تولید شده!

d6rl9mpoq1bnftjyk00.jpg

pimkac5bu056lgqb3db.jpg

تا کی میخوای سرــــــه آمریکایی ها رو ببری!:D

خلا3 آمریکا نباشد تَن مَن مَباد !

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
GT6 پلاتش خیلی اسونه . هنوز نیومده چند نفر نصف تروفی هاشو گرفتن تو psn profile . رحمت به GT5 که میگفتیم اسونه . این دیگه خیلی اسون گرفتن . باید از GT5 سخت ترش میکردن نه بیاید چند برابر اسونترش کنن !!!!!
فیروز وقتی پلات یه بازی سخته یعنی دو یا سه تروفی داره که سخته گرفتنشون مثه همین اسپشیال اونتهای جی تی کم بازی ای پیش میاد که همه تروفیاش سخت باشه اکثر بازیهایی که پلاتشون سخته یکی یا دوتا تروفی خیلی سخت دارن

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
فیروز وقتی پلات یه بازی سخته یعنی دو یا سه تروفی داره که سخته گرفتنشون مثه همین اسپشیال اونتهای جی تی کم بازی ای پیش میاد که همه تروفیاش سخت باشه اکثر بازیهایی که پلاتشون سخته یکی یا دوتا تروفی خیلی سخت دارن

میدونم . مصطفا این طور که من نگاه به تروفی هاش کردم فکر نکنم پلاتش سختر شده باشه بازی ها رفته رفته اسونتر میشن . حلا ممکنه diffculty بین 8 تا 8/5 باشه. من پلاتش واسم مهم نیست خودتم میدونی . من یه دور بازیش کنم همون که ماشیناش ازاد شه میرم تو قسمت انلاین . دیگه کاری به عیب و ایرادها ندارم . درسته درجه سختی زیاد باشه خوبه ولی مهم تر از اون اینه که بازی رو نسبت به قبل بهتر کرده باشن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
منم واقعا یکی از نگرانی های بزرگم همینه که هندلینگ اتومبیل ها اسون شده باشه, یعنی نزدیک به بازی های ارکید سیمولیشن شده باشه, میترسم مثل قبل نباشه که کوچکترین تغییر توی ساسپنشن یا LSD رو کاملا حس میکردی,البته با این حساسیتی که pd داره رو سیستم تعلیق نشون میده امیدوار میشیم, فقط خدا کنه تعلیق مثل دمو نباشه ک ماشینها شده بودن قایق موتوری, یه کم مثل گرید شده بود

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان سلام اونایی که دمو بازی کردن بازی مثل gt5 سخته یعنی سر پیچ ها همش در و دیواری ازتون خواهش میکنم جواب بدین
مثل GT5 پس از آپدیت هست که میتونستی تنظیمات بیشتری روش انجام بدی

Last edited by a moderator:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دنیای خودرو هم یه مطلب به به عنوان " به رخ کشیدن هنر طراحی " از این ویژن چاپ کرده .

دنیای خودرو : بعد از مدت ها و عرضه مدل های مختلف سواری ، این بار مرسدس بنز را در قالب یک شرکت سازنده خودرو های مفهومی می بینیم ، محصول جدید آن ها کانسپت Gran Turismo ویژن است .....
طبق اعلام رسمی قوای محرکه این مفهومی را AMG به صورت هشت سیلندر V شکل با 577 است بخار نیرو و 799 نیوتن متر گشتاور می سازد .

اسمی از یامائوچی نبرده :d
[h=2][/h][h=2][/h]

ChipoOf

کاربر سایت
Nov 22, 2013
13
نام
نامم خارجی ست!
دنیای خودرو هم یه مطلب به به عنوان " به رخ کشیدن هنر طراحی " از این ویژن چاپ کرده .

دنیای خودرو : بعد از مدت ها و عرضه مدل های مختلف سواری ، این بار مرسدس بنز را در قالب یک شرکت سازنده خودرو های مفهومی می بینیم ، محصول جدید آن ها کانسپت Gran Turismo ویژن است .....
طبق اعلام رسمی قوای محرکه این مفهومی را AMG به صورت هشت سیلندر V شکل با 577 است بخار نیرو و 799 نیوتن متر گشتاور می سازد .

اسمی از یامائوچی نبرده :d

دنیای خودرو کولن خیلی شاده! سره قضیه gt5 زده بود برای انواع پلتفرم ها!

در مورد ماشین هم باید بگم که 2012 بود تصاویرش اومده بود بیرون که گوردن واگنر(از طراح های Caddilac که تو همون سال کادیلاک Ciel رو داد بیرون و ب تولید رسید ) داشته روش کار میکرده ...آخرش هم مثل قضیه استینگری که بره gt5بود میشه

نمیدونم رو چه حسالی واگنر رو اینقدر تحت فشار گذاشتن که همچین چیزی شلم شوربایی رو طراحی کنه...ب نوعی اصالت طراحی آمریکایی رو برد زیر سئوال!

اینجین SLR 722 هم روشه . مثل این که خوده بنز عملا هیچ کاره بوده این وسط

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من شماره ۵ را بازی کردم به من حال نداد مثلا خیلی خشک بود برام به نظرتون نسخه ۶ هم همون طوریه برای من؟

Sent from my iPhone 4s

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستان عزیزی که میگند بازی خشکه باید هم باشه بازی شبیه سازی هستش و need for speed و سبک arcade نیست برای اینکه از بازی لذت ببرید اول فقط برید تو کار پاس کردن لایسنس ها بعدش هم باید یاد بگیرید چطور میتونید خوب دریفت بزنید در ضمن مزیت جی تی این هست که میتونید موزیک مورد علاقتون رو از تو منوی بازی وارد کنید تا جو بازی براتون هیجان انگیزترشه اگر امکانش رو دارین فرمان logitech driving force gt رو هم تهیه کنید که لذت بازی چند برابر میشه البته چند روزی طول میکشه که بهش عادت کنید مخصوصا force feedback که در دنیای واقعی ریسینگ هم هست کمی اذیت میکنه ولی عادت که کردید باهاش زندگی میکنید دوباره تکرار میکنم اگر تجربه ریسینگ سیمولیشن ندارید حتما در مرحله اول license ها رو پاس کنید تا بازی براتون قابل فهم شه قبلش اصلا نمیتونید تجربه واقعی از بازی کسب کنید اگر در license ها مشکل داشتید حتما ویدئوهای اموزشی که در همون قسمت هست ببینید و سعی کنید مشابه اون رانندگی کنید در اینده خودتون میتونید ابتکار به خرج دهید و سبک رانندگی خودتون رو داشته باشید اگر میخواهید سطح بازیتون خیلی بالا بره تو قسمت time trial online برید و ویدئو بازی 10 نفر اول رو دانلود کنید که اون هم ایده های بسیار خوبی برای ارتقای سطح رانندگیتون بهتون میده

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

اینارو از گف کش رفتم ! :D ولی تاپیک باحالیه حتما ببینید ! آریا اگه حوصله داشته باشه فارسیش کنه یه جمع بندی داشته باشیم خوبه دیگه یه هفته دیگه GT6 میزنیم بر بدن :D از ذوقم هرچی PS4 می اس 4 ـه یادم رفته :love: :D

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوستان عزیزی که میگند بازی خشکه باید هم باشه بازی شبیه سازی هستش و need for speed و سبک arcade نیست برای اینکه از بازی لذت ببرید اول فقط برید تو کار پاس کردن لایسنس ها بعدش هم باید یاد بگیرید چطور میتونید خوب دریفت بزنید در ضمن مزیت جی تی این هست که میتونید موزیک مورد علاقتون رو از تو منوی بازی وارد کنید تا جو بازی براتون هیجان انگیزترشه اگر امکانش رو دارین فرمان logitech driving force gt رو هم تهیه کنید که لذت بازی چند برابر میشه البته چند روزی طول میکشه که بهش عادت کنید مخصوصا force feedback که در دنیای واقعی ریسینگ هم هست کمی اذیت میکنه ولی عادت که کردید باهاش زندگی میکنید دوباره تکرار میکنم اگر تجربه ریسینگ سیمولیشن ندارید حتما در مرحله اول license ها رو پاس کنید تا بازی براتون قابل فهم شه قبلش اصلا نمیتونید تجربه واقعی از بازی کسب کنید اگر در license ها مشکل داشتید حتما ویدئوهای اموزشی که در همون قسمت هست ببینید و سعی کنید مشابه اون رانندگی کنید در اینده خودتون میتونید ابتکار به خرج دهید و سبک رانندگی خودتون رو داشته باشید اگر میخواهید سطح بازیتون خیلی بالا بره تو قسمت time trial online برید و ویدئو بازی 10 نفر اول رو دانلود کنید که اون هم ایده های بسیار خوبی برای ارتقای سطح رانندگیتون بهتون میده
خوب اونی که میگه خشکه حال نمیکنه با این سبک دیگه :d حالا هر چقدر میخواد حرفه ای باشه !
داره می پرسه اینم مثل اونه ؟ که جوابشم آره هست :d

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
خوب اونی که میگه خشکه حال نمیکنه با این سبک دیگه :d حالا هر چقدر میخواد حرفه ای باشه !
داره می پرسه اینم مثل اونه ؟ که جوابشم آره هست :d

عزیز منم اوائل که تازه جی تی اومده بود همین احساس خشک بودن بازی رو داشتم چرا چون قبلش فقط nfs بازی میکردم و نمیتونستم تو ریسینگ شبیه سازی رو ماشینها تسلط داشته باشم ولی بعدش این شیوه ای که گفتم رو انجام دادم و یواش یواش فن این سبک شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر