Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

اگر این جوری باشه که عالیه.
آره هندلینگ خیلی خوبی نداره و اذیت می کنه ولی کلا جاش خالی بود و الان حضورش اگر قطعی باشه واقعا ارزش داره.
ماشین آمریکایی هم که بد نمی شه کلا...
------------------------------------------------------------
اگر بخش A -S و B-S کنار هم اجباری (!) باشن که جالب نمی شه اصلا،ضد حال می شه خیلی ساده.

اگر این جوری باشه که عالیه.
آره هندلینگ خیلی خوبی نداره و اذیت می کنه ولی کلا جاش خالی بود و الان حضورش اگر قطعی باشه واقعا ارزش داره.
ماشین آمریکایی هم که بد نمی شه کلا...
------------------------------------------------------------
اگر بخش A -S و B-S کنار هم اجباری (!) باشن که جالب نمی شه اصلا،ضد حال می شه خیلی ساده.
من از B-spec متنفرم. :-& الکی مثل این دیوونه ها باید پای دستگاه بشینی فقط مصرف الکیه برق رو ببینی.:|

ما هم به نسخه دیجیتالی راضی شدیم و پیش خرید کردیم , موقع خرید مینویسه که حجمش 14.3 گیگه که به نظرم برای بازی به این بزرگی قابل قبوله

فقط امیدوارم فرق زیادی بین نسخه فیزیکی و دیجیتالی نباشه :-s

این خبر وجود ماشینای پورش خیلی عالی بود امیدوارم هر چه زودتر اعمال کنن کارخونه پورش رو تو بازی همراه اکثر ماشینهاش تماماً به صورت پرمیوم ارائه بدن :دی
من که فقط نسخه فیزیکی رو میخوام :دی

ما هم به نسخه دیجیتالی راضی شدیم و پیش خرید کردیم , موقع خرید مینویسه که حجمش 14.3 گیگه که به نظرم برای بازی به این بزرگی قابل قبوله

فقط امیدوارم فرق زیادی بین نسخه فیزیکی و دیجیتالی نباشه :-s
بنظرم حجمش یه کم زیادی پایینه شک برانگیزه

امیدوارم B spec مثل 4 باشه, واقعا توی اندورنس به درد میخورد و بعد از 2 ساعت رانندگی بی وقفه احساس میکردی واقعا هم تیمیت اومده با انرژی تازه داره رانندگی میکنه.حجم بازی منم همون طور که قبلا گفتم 13.5 گیگ بود 5.

GT6 پلاتش خیلی اسونه . هنوز نیومده چند نفر نصف تروفی هاشو گرفتن تو psn profile . رحمت به GT5 که میگفتیم اسونه . این دیگه خیلی اسون گرفتن . باید از GT5 سخت ترش میکردن نه بیاید چند برابر اسونترش کنن !!!!!

خواهشا یکی بیاد بگه پیشرفت های جدیدش چیه ؟ یکم توضیح بدین لطفا

من هر چی تو یوتیوب گیم پلی بازیو نگاه کردم هیچ تفاوتی با جی تی 5 ندیدم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GT6 پلاتش خیلی اسونه . هنوز نیومده چند نفر نصف تروفی هاشو گرفتن تو psn profile . رحمت به GT5 که میگفتیم اسونه . این دیگه خیلی اسون گرفتن . باید از GT5 سخت ترش میکردن نه بیاید چند برابر اسونترش کنن !!!!!

فیروز مثل اینکه تروفی در رابطه با B-spec نداره اون طور که من یه نگاه انداختم. یه چیز بودش که اونم زده بود 5000 امتیاز یا همچین چیزی بگیرید که نمیدونم شاید سختش همین باشه.

کاری به اسونی و سختی ندارم ولی پلات کردن جی تی 5 طاقت فرسا بود ....اونم به خاطر بخش b-spec که باید 24 ساعتش رو گلد میکردی ...

کاری به اسونی و سختی ندارم ولی پلات کردن جی تی 5 طاقت فرسا بود ....اونم به خاطر بخش b-spec که باید 24 ساعتش رو گلد میکردی ...
اینم 24 ساعت داره . ولی فکر کنم save شه . من منظورم از اسونی اینه تو GT6 لیسانسا و اسپیشالا اسونتر از 5 است . Lv و B spec فقط وقت میگیره نه اینکه سخت باشه . البته B spec روقراره با اپدیت اضافه کنن . GT5 روز اول مرد میخواست پلات کنه اما از وقتی که اون اپدیت رو داد که 7 sensitivity رو اضافه کرد دیگه باز خیلی خیلی اسون شد

- - -ویرایش - - -

فیروز مثل اینکه تروفی در رابطه با B-spec نداره اون طور که من یه نگاه انداختم. یه چیز بودش که اونم زده بود 5000 امتیاز یا همچین چیزی بگیرید که نمیدونم شاید سختش همین باشه.

اره B spec نداره . ولی تا چند وقت دیگه با اپدیت میاد احتمالا وقتی B spec رو بده واسش تروفی هم اضافه کنه به عنوان DLC . شایدم نه . ولی تا انجایی که من میدونم از 5 خیلی راحتتر شده شاید 1 ماهه پلات شه

اره B spec نداره . ولی تا چند وقت دیگه با اپدیت میاد احتمالا وقتی B spec رو بده واسش تروفی هم اضافه کنه به عنوان DLC . شایدم نه . ولی تا انجایی که من میدونم از 5 خیلی راحتتر شده شاید 1 ماهه پلات شه

آره.میدونم با آپدیت اضافه میشه.ولی اگرم براش تروفی بیاد با آپدیتش دیگه تاثیری تو پلات کردن نداره. :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or