Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دقیقا 6 دسامبر . امروز 28 نوامبره . یعنی فقط 8 روزه دیگه =))
امیدوارم که سریع بیاد برسه دستم دیگه هایپ مرگ شدم بعد از gtav این دومین بازی امساله که اینقدر منو هایپ کرده البته بحث tlou جداست :d
امیدوارم متاش بالای 85 بشه :x ... من یه سوالی ذهنمو مشغول کرده پس چرا تاپیک photo mode gt6 رو راه نمیندازید ؟ درست 8 روز مونده ولی باید دیگه اقدام کنیم بازی که بیاد دوستان در ثانیه 100 تا عکس میخوان بگیرن بزارن رو سایت ... تا اونجایی که یادمه تاپیک photo mode gt5 خیلی طرفدار داشت و تعداد تصاویری که دوستان گذاشتن خیلی زیاد بود ...

اینم از خبر خوش GT به سلامتی Gold میشود
خدا رو شکر که این دفعه دیگه نرفت تا 6 سال دیگه تا بازی منتشر بشه ... فقط دلم میخواد سریع تر بتونم بگیرمش ... این جا همه میخوان نسخه اصل بازی رو بگیرن یا کپی باز هم داریم ؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
@yamauchi, داداش عکسای قشنگی میذاری, فک کنم بعضی هاشو کمی با pc روشون کار کردی نه؟ یه خورده افکت های فوکوس و بلورش به نظر تقویت شده میاد, یا رفلکس روی زانتای که یه ماشین استاندارد خیلی جالب هست تو عکسا, البته منم چند تا گرفتم که خودم بد باهاشون حال میکنم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
بازی داره بین ملت (بخوانید منتقدها) پخش میشه. فقط نمیدونم چرا هرچی عکس میاد ، اون بالاش عربی نوشته ! :D یعنی میشه یه محموله از بازی وارد دبی شده باشه و اشتباهی فرستاده باشن بازار و به اینجا هم برسه ؟! :((

نویسنده CAR Magazine هم گفته که بخش آنلاین خیلی بهتر از قبل شده و کلهم از نو طراحی شده. رقابت های جدید ، لابی های سریع و تمرکز زیاد روی جنبه های اجتماعی و ...

آریا کجایی که پیش بینیت غلط از آب در اومد بازی تاخیر نمیخوره کاشکی باهات یه شرطی چیزی بسته بودم حیف شد از کفم رفت ایشالا نوبه ی بعدی
آره خوشبختانه این بار برخلاف GT4 و GT5 همه چی سر وقت آماده شده ! :D
فقط مثل اینکه اون قضیه Patch عظیم روز اول سر جای خودش هست. amar212 (همون طور که قبلاً گفتم به منابع خاصی دسترسی داره و مثلاً زمان معرفی GT6 از قبل گفته بود بازی قراره معرفی بشه ، یا اون قضیه Ayrton Senna رو میدونست) گفته یکی از دلایلی که محدودیت نقدها تا 6 دسامبر هست اینه که قراره 5 دسامبر Patch بازی عرضه بشه و احتمالاً تغییرات بزرگی توی بازی بده.
امیدوارم حجم Patch بیشتر از 500،600 مگ نباشه ! سر GT5 با اون Patch عظیمی که اومد ، جونم به لبم رسید تا آپدیت بشه. :| ولی واقعاً بازی بعد از Patch زیر و رو شد و میشد رسماً بهش گفت GT5.1 به جای GT5 ! :D

ویرایش :
همین طور مثل مور و ملخ داره عکس میریزه ! :D و باز هم همه به جز یکی عربی !!

یه نفر هم توی GTPlanet این رو نوشته :
It looks like the game actually got released early in UAE and they're not just leaked copies.
Is there any GTPlanet UAE member here who actually understand what the community would like to see and who's planning to get the game in the following hours/day?
یعنی میشه ؟! :(

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
پس اینجور که بوش میاد باید بازی خیلی خوبی شده باشه دقیقا همون چیزی که باید باشه
آریا یه تشکر خیلی ویژه از طرف من که همیشه با خبرای خوبت ما رو آبدیت نگه میداری یه دنیا ممنون

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
خب مثل اینکه واقعاً بازی توی بعضی فروشگاه های امارات و کویت پخش شده ! :D تا الآن 5،6 نفر توی GTPlanet بازی رو گرفتن و دو تا تاپیک هم هست که به سوالات ملت جواب میدن.
Got a copy of GT6, ask questions here - GTPlanet
GT6 Q/A - GTPlanet
ایشالا تا اوایل هفته دیگه دست ما هم برسه !

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
خب مثل اینکه واقعاً بازی توی بعضی فروشگاه های امارات و کویت پخش شده ! :D تا الآن 5،6 نفر توی GTPlanet بازی رو گرفتن و دو تا تاپیک هم هست که به سوالات ملت جواب میدن.
GT6 Q/A - GTPlanet

اریا جون سوالا رو هم خودت زحمتشُ بکش :d
ببینیم 6 دسامبر میشه تو این تاپیک اومد یا نه ؟ :d

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
با این قیمت های فضایی کنسول های نسل بعد، واقعا اومدن GT6 در بهترین زمان ممکنه واسه ما خیلی عالیه که زمان زیادی ما رو تا خریدن کنسول های جدید سرگرم میکنه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
GT6 Q/A - GTPlanet

همین الان هم بیاد من این نسخه رو نمیخرم روش عربی نوشته ضایع ـس ! :D
بین سوالای ملت این یکی خیلی خوب بود: Do you have no shame? :))

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
عکس از یکی از مدلای استاندارد .
کیفیت بیشتر شده به نظرتون :-?
56666890625843373933.jpg

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
GT6 Q/A - GTPlanet

اگه نسخه فیزیکی اوایل هفته دیگست یعنی نسخه دانلودی زودتر میرسه ؟ :d;;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
نمیدونم اسپویلر میخواد یا نه (بازی ریسینگ و اسپویلر ؟! :D) ولی شاید یه عده نخوان تا قبل از بازی کردن بدونن :
واقعاً رانندگی توی ماه هم وجود داره !!! =)) من فکر میکردم فقط برای Photo Travel Mode و این جور چیزا باشه !! :D
سمبتابب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر