Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

دوستان کیفیت نور چراغ ها در شب چطوره ؟ چراغ ماشینها مخصوصا سو بالا تو GT5 کیفیت خوبی تو شب نداشت الان چطوره ؟ با ماشینای استاندارد هم میشه چراغ روشن و خاموش کرد ؟
کیفیتش به نظرم توی GT5 خیلی خوب بود ! :دی اینجا هنوز زیاد سراغش نرفتم ، ولی مثل اینکه یه کم محدوده نور وسیع تر شده و محیط بیشتری رو روشن میکنه.
ماشین های استاندارد مثل عشقت زانتیا رو هم هنوز اصلاً امتحان نکردم ، ولی یه نفر توی GTPlanet میگفت میشه روشن و خاموش کرد. دیگه راست و دروغش با خودش ! :دی

خدایی فن بازی در نیارید! ایراد داره که دمیج درست حسابی نداره دیگه!!! حالا بخاطر رزولیشین بیشتر بیان دمیج نداشته باشه خوبه؟؟ مثلا بازی شبیه سازه ها!! این چه شبیه سازیه با ۲۰۰ تا تصادف کنی هیچ خطی روش نیفته؟!!!!
مثلا بیایم بگیم من دوست دارم killzome :SF رزولیشین بالاتر باشه ولی بجاش ایرادی نداره تیر بخوره بهم ولی چیزیم نشه اسیب نبینه!!!
حالا نیاید بگید کیلزون 1080 هست و ..!!! میدونم.بطور مثال گفتم
واسه یه رسینگ شبیه ساز دمیج و اسیب دیدن ماشین ها تو برخورد مهمه
درسته دمیج خیلی جالبی نداره ، ولی دیگه خط و خش داره ! :دی

دمیج هم نمیدونم قضیه ـش چیه واقعاً. اگه GT5 بازی کرده باشین ، ماشین های رالی حتی تا کنده شدن در و کاپوت هم پیش میرن !!! ولی بقیه ماشین ها دمیج ـشون خیلی محدودتر بود.

اریا اینت مرحله را تونستی رد کنی من کشتم خودم را تونستم به 1700 متر برسم
yahoo_4.gif
من چند دور بازی کردم نتونستم طلا بگیرم ! :دی فعلاً به همون نقره رضایت دادیم تا بعد ! :دی
کلاً برعکس لیسانس ها که به نظرم آسون تر شدن و تا الآن همه رو طلا گرفتم ، Coffee Break ها خیلی سخت هستن.

بچه ها کسی خبر داره تو بازی ماشین Ford Mustang Boss 302 '13 هست ؟ کسی میتونه عکس از تو بازی با این ماشین بزاره ؟
راستی میخواستم بدونم دوربین تو حالت سوم شخص ثابته یا مثلا سرعت زیاده تکونکی میخوره ؟ {نمیدوتم منظورم رو خوب رسوندم یا نه} ;;)
داره ! :دی
ثابت. اگه درست یادم باشه توی یکی از آپدیت های GT5 دوربین پشت ماشین رو دستکاری کردن و تکون میخورد ، ولی ملت خیلی ناله کردن و دوباره برگشت سر جاش ! :دی

======================

به نظرم توی GT6 نسبت به GT5 ، گرد و خاک و برف سریع تر روی بدنه ماشین میشینه. این تفاوت بین 20،30 ثانیه مسابقه داخل پیست برفی هست :

یه سری عکس جدید هم اینجا گذاشتم.

آخرین ویرایش:
آه !! :-s
بالاخره ابر شاهکار تاریخ بدستم رسید !! :d
بسیار شیک و تمیز ، همونطور که حدس زده بودم ! :bighug:

- - -ویرایش - - -

فقط اینو بگم که پیست نوربورگرینگ رو فراموش کنید ، جزییات WIllow Springs International Raceway ، ورای تصوره !! :-o

درود
خوب اقا بلاخره پای ما هم به کره ماه باز شد توسط GT6چه تجربه ای لذت بخش تر از این هست که یک بازی این حس بهتون منتقل کنه !:dوتقعا بی نظیر هست !

وقتی آریا اینجوری تعریف کنه دیگه متا بالای 90 ـه :دی شوخی کردم میدونم از این بحثا زحلش میره =))
میگم یه سوال: اون آپدیت سنگین هنوز قابل دانلود نیست ؟ نگفتن چی چیزایی رو قراره آپدیت کنه ؟! :دی

من الان یه 10 دقیقه بازی کردم
نظرم به این صورت هست
گرافیک بازی خوب نیست
دمیج ماشین ها ...
گاز دادن با ضربدره که این بیشتر از همه منو ازار میده
بازی هم برای من هیچ هیجانی نداشت
و اون انتظاری که از یک انحصاری سونی داشتم نبود
البته مسلما برای کسانی که از قبل gt را بازی میکردند و دوست دارند صد در صد از این بازی خوششان میاید
ولی برای منی که اولین بار بود gt را بازی کردم هیجانی برای بازی کردن به وجود نیاورد

نظرم به این صورت هست
گرافیک بازی خوب نیست
دمیج ماشین ها ...
البته مسلما برای کسانی که از قبل gt را بازی میکردند و دوست دارند صد در صد از این بازی خوششان میاید
ولی برای منی که اولین بار بود gt را بازی کردم هیجانی برای بازی کردن به وجود نیاورد

ماشالا 10 دقیقه ای به چه نتایجی رسیدی ! حداقل یه ساعت بازی میکردی !
چیز عجیبی نیست احتمالا قبلا بهترین ریسینگ تاریخ رو بازی کرده بودی !

نظرم به این صورت هست
گرافیک بازی خوب نیست
دمیج ماشین ها ...

سلام داداش رضا زمانی که جی تی 5 اومد و اولین بازی بود که بازیش کردم همین حس رو داشتم !‌
درک میکنم منظورت رو ولی فقط 1 ماه باهاش بازی کن زندگی میشه !

در مورد دلایلات :

این ابزی باید خداقل 2 ساعت بازی کنی 10 دقیقه جون من کمه !
حجم بازی رو ببین و چیز هایی که توش هست و 60 فریم و 1080 بودنش !
خوب میخوایی بترکه بازی هست دیگه واقعی که نی با آپدیت هم خوب میشه !
فکر کنم بشه تغییرش داد گاز دادن رو ولی ضربدر که خوبه !
دیگه خدایی چی میخوایی سونی داره تا آخر با بهترین بازی هاش و شماره اصلی هاشون ساپورت میکنه !
نه داداش این بهترین فرصته بیا جمع ما !
اصلا این بازی نباید زیاد هیجان داشته باشه آخه آرکید که نی سیم هست !

ماشالا 10 دقیقه ای به چه نتایجی رسیدی ! حداقل یه ساعت بازی میکردی !
چیز عجیبی نیست احتمالا قبلا بهترین ریسینگ تاریخ رو بازی کرده بودی !

نتایج عجیبی به دست نیاوردم
دووم نیاوردم
گفتم بیشترین چیزی که باعث شد بازی نکنم گاز دادن با ضربدر بود و نمیشد تغیرش داد
اگر با r2 بود بیشتر حس سیمولیشنو میداد

البته همه چی سلیقه ایه

حتی به نظرم گرافیکه shift 2 و forza هم از این بیشتره

آخرین ویرایش:
من الان یه 10 دقیقه بازی کردم...
...ولی برای منی که اولین بار بود gt را بازی کردم هیجانی برای بازی کردن به وجود نیاورد
خوب یه دفعه بگو بازیش نکردی دیگه.فکر نکنم تو 10 دقیقه بشه وارد یه مسابقه هم شد.
دمیج هم تو یه بازی سیمولیشن معنی نداره.موتور استورم نیستش که بکوبی به در و دیوار,باید کمترین اشتباه رو داشته باشی نه اینکه مثل nfs دخل همدیگه رو در بیاریم
در ضمن تو 10 دقیقه حتی نمیتونی یه لیوان آب بخوری چه برسی که بری option و به خودت زحمت بدی و دکمه رو عوضش کنی:d

رفقا خدایش گرن 1 و 2 رو باید یادتون باشه چه هیجانه خوفی داشت ولی این نسخه و نسخه قبلی برای کسی که اولین بار پشت رول میشنه اون حس درایور رو انتقال نمیده.
برای منو شما که از اول بازی رو تجربه کردیم حس جالبی داره ولی کسی که اولین تجربش هست واقعا عذاب آوره.

خوب یه دفعه بگو بازیش نکردی دیگه.فکر نکنم تو 10 دقیقه بشه وارد یه مسابقه هم شد.
دمیج هم تو یه بازی سیمولیشن معنی نداره.موتور استورم نیستش که بکوبی به در و دیوار,باید کمترین اشتباه رو داشته باشی نه اینکه مثل nfs دخل همدیگه رو در بیاریم
در ضمن تو 10 دقیقه حتی نمیتونی یه لیوان آب بخوری چه برسی که بری option و به خودت زحمت بدی و دکمه رو عوضش کنی:d
منظورم از 10 دقیقه 10 دقیقه مفید بود که سوار ماشین بودم
بله قبول دارم که نباید به اون حد باشه ولی حداقل یه کارایی که میتونستن بکنن

نظرم به این صورت هست
گرافیک بازی خوب نیست
دمیج ماشین ها ...

رضا جان کاملا حستو درک میکنم
ولی سعی کن یه مقدار وقت بیشتری بزاری حتما خوشت میاد
تجربه ی من از این گیم از نسخه 1 شروع میشه .خدایش 1و 2 هیجان و اون حس رانندگی عالی رو بهت انتقال میداد و خیلی لذت میبردی ولی تویه این نسخه و نسخه قبلی ریل شدن بازی در حد قابل توجهی .حتما اذیت میشی ولی بعد از سبکش خوشت میاد.
تفاوت این بازی با ریسینگ ها مثل فیفا با pes :dتویه pes رونالدو از دم دروازه تا خود دروازه حریف میدوه گلو میزنه(گلا مسابقست :d)ولی تویه فیفا از این خبرا نیست (فیفا رو که بهتر از من آشنایی داری)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or