Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

بچه ها بازی خیلی خیلی عالیه . خیلی خیلی از 5 بهتر شده . اگه بازی کنین تفاوتو احساس میکنین . ولی یه چیز خیلی خیلی اسونش کردن . اماتوری ترین بازیکنان هم اول ضرب میتونن لیسانساش و اسپیشالش رو gold کنن . یعنی اینجور که من دیدم difficulty بازی بیشتر از 6 یا 7 نیست

بچه ها بازی خیلی خیلی عالیه . خیلی خیلی از 5 بهتر شده . اگه بازی کنین تفاوتو احساس میکنین . ولی یه چیز خیلی خیلی اسونش کردن . اماتوری ترین بازیکنان هم اول ضرب میتونن لیسانساش و اسپیشالش رو gold کنن . یعنی اینجور که من دیدم difficulty بازی بیشتر از 6 یا 7 نیست

امروز توی مراسم لانچ :

95413274165048085846.png

من که همون پنجشم نصف لایسنسارو نگرفتم:d چون برا لذت بردن از بازی مثل 4 مزاحمت نبود, فقط اگه هوش مصنوعی یه خورده چالش برانگیز تر شده باشه خوب میشه, چون اصلا با انلاین قابل مقایسه نبود.

من وقتی GT5 میرفتم همیشه یه فلاکس چایی بغل دستم بود . یه دستم به G27 بود یه دستم لیوان چای ولی الان هم G27 م رو فروختم هم PS3 م رو و باید اینجا بیام و از لذت بردن شما لذت ببرم . هر وقت بازی کردید یاد این خسته ی تنها باشید =((
این لینکو حتما ببینید تا از عمق عشق رفیقتون با خبر شید :(

[video]http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=e89b4b12c9dde1576932c9fcee5242f7[/video]

logitech-g27-wheel-face.jpg

بازی واقعاً از چیزی که فکرش رو میکردم بهتره ! هرچی میخوام بگم رو قبلاً دوستان گفتن و تکراری میشه ولی در مجموع همین یکی دو ساعتی که سرگرم بازی بودم ، انقدر باهاش حال کردم که برای تجربه بعدی تحمل ندارم !
اولین نکته ای که توی بازی به چشم میخوره اینه که PD از یه سری اشتباهاتش به خوبی درس گرفته. برعکس GT5 که همون اول کاری آدم رو مینداخت وسط یه دسته ماشین استاندارد و داغون ترین پیست بازی ، اینجا از اول همه چی به خوبی تنظیم شده و شروع خیلی امیدوارکننده ای داره.
سرعت منوها به قدری عالیه که دیگه بعیده کسی بتونه بعد از تجربه GT6 ، سراغ GT5 بره ! :دی منوها کاملاً کاربردی و مناسب طراحی شدن و هیچ مشکلی ندارن. کوچیک ترین تنظیمات ماشین رو هم میشه قبل از مسابقه (توی منویی که گزینه های شروع مسابقه و تنظیمات و ... داره) انجام داد و نیازی نیست دو ساعت بیایم بیرون و بریم بخش تنظیمات و ...
بخش تیونینگ کامل تر از قبل شده و چیزهای مختلفی بهش اضافه شده. مثلاً این بار Nitro Kit هم وجود داره (شاید توی نسخه های PS2 بوده و یادم نیست ، ولی توی GT5 نبود) که البته قیمتش زیاده و هنوز امتحانش نکردم ! :دی کلی رینگ متنوع و اسپویلر و ... هم هست که خیلی بیشتر از GT5 به نظر میرسن.
بخش ماشین های پیشنهادی هم خیلی خوبه و دیگه جلوی صدها سوال در مورد اینکه برای فلان مسابقه چی برداریم رو میگیره ! :دی
گزینه Status هم خیلی کامل همه چی رو توضیح میده که تا الآن چیکار کردیم و کدوم ماشین بیشترین استفاده رو داشته یا کدوم پیست محبوب ترین بوده و چند تا ستاره گرفتیم و ... یه توضیح در مورد ستاره ها (برای اونایی که نمیخوان تعدادش رو بدونن ، داخل اسپویلر گذاشتم)
در مجموع 546 ستاره توی بازی وجود داره. هر 3 ستاره هم مربوط میشه به طلا گرفتن توی هر مسابقه. یعنی 182 تا مسابقه معمولی داریم که عدد خوبیه. (کاش بیشتر بود :() و این تازه به جز لیسانس ها و Mission ها و Coffee Break ها و ... هست.
75 تا لیسانس هم وجود داره.
راستی برای علاقمندان Bugatti (که خودم جزوشون نیستم ! :دی) علاوه بر مدل 2013 که خب پریمیوم هست ، مدل قبلی که استاندارد بود هم تبدیل به پریمیوم شده.
بازی از نظر بصری هم خیلی عالی هست و اکثر مشکلات قبلی برطرف شدن. من که متخصص فریم ریت نیستم و البته هنوز مسابقه زیر بارون و اینا رو هم امتحان نکردم ، ولی تا اینجا فریم ریت عالی بوده. مشکلات سایه هم وجود نداره. گرد و خاک و دود هم فوق العاده هستن و باعث دونه دونه شدن اطراف ماشین نمیشن.
پیست های جدید کیفیتشون فوق العادست ! البته هنوز همه رو امتحان نکردم ، ولی بین پیست های جدید Willow Springs واقعاً چیز عجیبیه ! معمولاً توی GT5 کیفیت ماشین ها بالاتر از پیست ها بود ، ولی این یکی انقدر کیفیتش بالا هست که کافیه زاویه دوربین رو از جلو (جوری که ماشین دیده نشه) قرار بدین تا هرکی بیاد توی اتاق فکر کنه دارین جلوی تصویر واقعی دسته رو تکون میدین ! :دی

این لیست آدمیزادی ماشین ها هم بهترین کار ممکن بود و آدم واقعاً صفا میکنه وقتی بین کمپانی ها میچرخه ! الآن دیگه وقتی Suzuki Escudo Pikes Peak میخوایم ، خیلی شیک میریم سراغ کمپانی Suzuki و تمام ! :دی دیگه نمیخواد دست به دعا ببریم که خدایا کمک کن ماشین به صورت رندوم پیداش بشه ! :دی
فقط دو تا مشکل تا این لحظه داشتم. یکی بعضی از لودینگ ها که یه کم طول میکشه و میتونست کمتر باشه ، یکی هم نحوه جایزه دادن بازی که به نظر میرسه کمتر از قبل جایزه میده. اینم برای یکی مثل من که خسیس هست و پول خرج نمیکنه خیلی بده ! :دی
راستی این هم نمونه ای از توجه بیمارگونه PD به جزییات ماشین ها ! چیزی که احتمالاً 99% گیمرها متوجهش نمیشن و گوشه شیشه سمت راست ماشین به صورت خیلی خیلی ریز وجود داره :

در مجموع به شدت با بازی حال کردم و دم PD گرم !!! فقط جان من بحث شیرین امتیازها رو وسط نیارین که من کاری بهش ندارم !
=======================
همزمان با رسیدن بازی به دست ما ، یه سری اخبار هم در مورد GT6 منتشر شد.
اول از همه اینکه نه تنها DeltaWing به بازی برمیگرده ، بلکه داداشش رو هم میاره ! :دی مثل اینکه مشکلات قانونی حل شده و 2 مدل DeltaWing توی بازی شاهد خواهیم بود که احتمالاً توی اولین آپدیت ها به بازی اضافه میشن :
DeltaWing 2013
DeltaWing sponsored by Nissan at LeMans 2012

این ماشین ها هم امروز برای بازی مشخص شدن که نمیدونم قراره توی آپدیت اضافه بشن یا DLC :
BMW M4 Coupe
Acura NSX CONCEPT '13
Gran Turismo Racing Kart 125 Shifter
Honda NSX CONCEPT '13
Lexus LFA Nürburgring Package '12
Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo
Toyota GAZOO Racing TOYOTA 86 #166 '12

این هم مدل جدید RedBull X :

و بهترین قسمت خبر برای من ! :دی کلی عکس از ماشین های پروژه Vision GT اومده که بعضی هاشون واقعاً جالب و خوفناک هستن !!!

تعداد ماشین های Vision GT هم از حدود 20 تا رسید به 28 تا ! کمپانی هایی مثل Ford و Hyundai هم به این پروژه اضافه شدن. فکر کنم از تأثیرات Mercedes Benz AMG Vision GT هست ! :دی
کلاً امشب شب خیلی زیبایی برای من بود ! :دی

بازی واقعاً از چیزی که فکرش رو میکردم بهتره ! هرچی میخوام بگم رو قبلاً دوستان گفتن و تکراری میشه ولی در مجموع همین یکی دو ساعتی که سرگرم بازی بودم ، انقدر باهاش حال کردم که برای تجربه بعدی تحمل ندارم !
اولین نکته ای که توی بازی به چشم میخوره اینه که PD از یه سری اشتباهاتش به خوبی درس گرفته. برعکس GT5 که همون اول کاری آدم رو مینداخت وسط یه دسته ماشین استاندارد و داغون ترین پیست بازی ، اینجا از اول همه چی به خوبی تنظیم شده و شروع خیلی امیدوارکننده ای داره.
سرعت منوها به قدری عالیه که دیگه بعیده کسی بتونه بعد از تجربه GT6 ، سراغ GT5 بره ! :دی منوها کاملاً کاربردی و مناسب طراحی شدن و هیچ مشکلی ندارن. کوچیک ترین تنظیمات ماشین رو هم میشه قبل از مسابقه (توی منویی که گزینه های شروع مسابقه و تنظیمات و ... داره) انجام داد و نیازی نیست دو ساعت بیایم بیرون و بریم بخش تنظیمات و ...
بخش تیونینگ کامل تر از قبل شده و چیزهای مختلفی بهش اضافه شده. مثلاً این بار Nitro Kit هم وجود داره (شاید توی نسخه های PS2 بوده و یادم نیست ، ولی توی GT5 نبود) که البته قیمتش زیاده و هنوز امتحانش نکردم ! :دی کلی رینگ متنوع و اسپویلر و ... هم هست که خیلی بیشتر از GT5 به نظر میرسن.
بخش ماشین های پیشنهادی هم خیلی خوبه و دیگه جلوی صدها سوال در مورد اینکه برای فلان مسابقه چی برداریم رو میگیره ! :دی
گزینه Status هم خیلی کامل همه چی رو توضیح میده که تا الآن چیکار کردیم و کدوم ماشین بیشترین استفاده رو داشته یا کدوم پیست محبوب ترین بوده و چند تا ستاره گرفتیم و ... یه توضیح در مورد ستاره ها (برای اونایی که نمیخوان تعدادش رو بدونن ، داخل اسپویلر گذاشتم)
در مجموع 546 ستاره توی بازی وجود داره. هر 3 ستاره هم مربوط میشه به طلا گرفتن توی هر مسابقه. یعنی 182 تا مسابقه معمولی داریم که عدد خوبیه. (کاش بیشتر بود :() و این تازه به جز لیسانس ها و Mission ها و Coffee Break ها و ... هست.
75 تا لیسانس هم وجود داره.
راستی برای علاقمندان Bugatti (که خودم جزوشون نیستم ! :دی) علاوه بر مدل 2013 که خب پریمیوم هست ، مدل قبلی که استاندارد بود هم تبدیل به پریمیوم شده.
بازی از نظر بصری هم خیلی عالی هست و اکثر مشکلات قبلی برطرف شدن. من که متخصص فریم ریت نیستم و البته هنوز مسابقه زیر بارون و اینا رو هم امتحان نکردم ، ولی تا اینجا فریم ریت عالی بوده. مشکلات سایه هم وجود نداره. گرد و خاک و دود هم فوق العاده هستن و باعث دونه دونه شدن اطراف ماشین نمیشن.
پیست های جدید کیفیتشون فوق العادست ! البته هنوز همه رو امتحان نکردم ، ولی بین پیست های جدید Willow Springs واقعاً چیز عجیبیه ! معمولاً توی GT5 کیفیت ماشین ها بالاتر از پیست ها بود ، ولی این یکی انقدر کیفیتش بالا هست که کافیه زاویه دوربین رو از جلو (جوری که ماشین دیده نشه) قرار بدین تا هرکی بیاد توی اتاق فکر کنه دارین جلوی تصویر واقعی دسته رو تکون میدین ! :دی

این لیست آدمیزادی ماشین ها هم بهترین کار ممکن بود و آدم واقعاً صفا میکنه وقتی بین کمپانی ها میچرخه ! الآن دیگه وقتی Suzuki Escudo Pikes Peak میخوایم ، خیلی شیک میریم سراغ کمپانی Suzuki و تمام ! :دی دیگه نمیخواد دست به دعا ببریم که خدایا کمک کن ماشین به صورت رندوم پیداش بشه ! :دی
فقط دو تا مشکل تا این لحظه داشتم. یکی بعضی از لودینگ ها که یه کم طول میکشه و میتونست کمتر باشه ، یکی هم نحوه جایزه دادن بازی که به نظر میرسه کمتر از قبل جایزه میده. اینم برای یکی مثل من که خسیس هست و پول خرج نمیکنه خیلی بده ! :دی
راستی این هم نمونه ای از توجه بیمارگونه PD به جزییات ماشین ها ! چیزی که احتمالاً 99% گیمرها متوجهش نمیشن و گوشه شیشه سمت راست ماشین به صورت خیلی خیلی ریز وجود داره :

در مجموع به شدت با بازی حال کردم و دم PD گرم !!! فقط جان من بحث شیرین امتیازها رو وسط نیارین که من کاری بهش ندارم !
=======================
همزمان با رسیدن بازی به دست ما ، یه سری اخبار هم در مورد GT6 منتشر شد.
اول از همه اینکه نه تنها DeltaWing به بازی برمیگرده ، بلکه داداشش رو هم میاره ! :دی مثل اینکه مشکلات قانونی حل شده و 2 مدل DeltaWing توی بازی شاهد خواهیم بود که احتمالاً توی اولین آپدیت ها به بازی اضافه میشن :
DeltaWing 2013
DeltaWing sponsored by Nissan at LeMans 2012

این ماشین ها هم امروز برای بازی مشخص شدن که نمیدونم قراره توی آپدیت اضافه بشن یا DLC :
BMW M4 Coupe
Acura NSX CONCEPT '13
Gran Turismo Racing Kart 125 Shifter
Honda NSX CONCEPT '13
Lexus LFA Nürburgring Package '12
Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo
Toyota GAZOO Racing TOYOTA 86 #166 '12

این هم مدل جدید RedBull X :

و بهترین قسمت خبر برای من ! :دی کلی عکس از ماشین های پروژه Vision GT اومده که بعضی هاشون واقعاً جالب و خوفناک هستن !!!

تعداد ماشین های Vision GT هم از حدود 20 تا رسید به 28 تا ! کمپانی هایی مثل Ford و Hyundai هم به این پروژه اضافه شدن. فکر کنم از تأثیرات Mercedes Benz AMG Vision GT هست ! :دی
کلاً امشب شب خیلی زیبایی برای من بود ! :دی

وایسا ببینم
من اول متن رو نخوندم عکس هارو دیدم فکر کردم نمونه واقعیه میخواستی با بازی مقایسه کنی عکس های بازی رو یادت رفته بزاری ولی بعد خوندن متن اینطوری شدم:-o:|
این بازی عالیه!!!
راستی چند تا سوال:
پیست Top Gear هنوز توش هست؟
لباس ریسینگ TOP GEAR چطور؟منظورم سفیدس!!!
جرمی معروف در مورد ماشین ها توضیح میده یا نه؟
کلا این بازی خیلی خوفه!!

اقا من واسه اولین بار جی تی بازی کردم چیزی که خیلی خوبه گرافیک بازی هست که اصلا به یک بازی نسل قبلی شباهت نداشت ولی تنها چیزی که توی ذوق میزنه فیزیک بازیه برخورد ماشینا اون چیزی نیست که باید باشه نمیدونم کلا حال نمیکنم با فیزیک بازی حالا خودتون بازی کنید متوجه میشین

Sydney, 3 December, 2013 – Sony Computer Entertainment Australia (SCE Aust.) and The City of Bathurst have today unveiled Gran Turismo® Drive at Australia’s home of motorsport, Mount Panorama Motor Racing Circuit, ahead of the launch of the latest installment in the Gran Turismo® franchise, Gran Turismo®6 (GT6™), on 6th December 2013 which includes the famous circuit.

The official naming of a local road as Gran Turismo Drive pays testament to the iconic and detailed recreation of the Mount Panorama Motor Racing Circuit in this year’s Gran Turismo 6. Fans of the franchise will be able to visit the historical circuit and walk down the internal circuit road during special events, flanked by the control tower and sitting directly behind the famous pit garages.

Racing veteran and gamer Shane Jacobson took the honor of officially opening Gran Turismo Drive to the public alongside the Mayor of Bathurst, Cr Gary Rush, in a ceremony that acknowledged the legacy of the circuit and its most recent immortalization in the blockbuster racing franchise

Gran Turismo 6 will also form part of a new interactive exhibition and be added to the memorabilia collection within the National Motor Racing Museum. Celebrating the commitment from the development team at Polyphony Digital Inc. in sensitively and tirelessly recreating the circuit for PlayStation®3 owners around the world, the museum will encourage all visitors to try their hand at driving the circuit in a fully immersive gaming experience.

“We are extremely proud to be acknowledged by the City of Bathurst for the years of dedication we have invested in recreating Mount Panorama in Gran Turismo 6.” said Kazunori Yamauchi, the Gran Turismo creator and President of Polyphony Digital Inc. “Since its inception 15 years ago, Gran Turismo has listened to fan feedback and added extra features so that we now offer 1200 cars and 33 circuits from all across the world. It seems only right that the legendary Mount Panorama circuit is included as fans will now have a chance to drive one of the toughest tracks out there. With Mount Panorama immortalized in the Gran Turismo series, it is now truly remarkable to see GT immortalized on The Mount itself.”

“Driving a lap of our world famous motor racing circuit is a life changing experience for those who have the chance and Bathurst Regional Council is very excited about opening up the Mount Panorama experience through the launch of Gran Turismo 6 this week” said Gary Rush, Mayor of Bathurst. “As custodians of a unique collection of the motor racing history of Mount Panorama at the National Motor Racing Museum, this partnership with Sony PlayStation is a great example of the how Council is always looking for new and innovative ways to interpret the Mount Panorama experience to the world.” Cr Rush continued, “Mount Panorama is a very special part of the history of Bathurst which will celebrate 200 years as a European settlement in 2015 and this event opens up the opportunity for a new worldwide audience of fans to experience this special place - especially as we believe we are the first council in Australia to name a road after a videogame franchise.”

خبر مهمش اینه که یکی از خیابان های منتهی به پیست Bathurst را به افتخار GT بنام Gran Turismo نام گذاری کردن جناب آقای
Shane Jacobson که گویا یکی از گنده لات GT بازای استرالیاست و راننده ی مسابقات اتومبیل رانی این نامگذاری رو افتتاح کرده ( نمیدونم چه سریه که همه GT بازای حرفه ای خودشون راننده ی حرفه ای مسابقاتن و فن گران توریزمو؟)
خود GT6 هم رفته جز موزه ملی اتومبیل رانی استرالیا
بعد هم کاز خودمون رفته بالا منبر و ارزشهای شهر بثرست و مردمش و علاقشون به GT و همچنین علاقه خودش به این شهر و باقی مسائل سخنها گفته و تشکر کرده اومده پایین:d

آخرین ویرایش:
منم چند روز دیگه بازی به دستم میرسه :((
کلی هایپمون کردین :d
اینم یه عکس از استاد که یه خیابونم به اسمش تو اسپانیا ثبت شد :d

GT creator, Kazunori Yamauchi is now part of Ronda history, after a street has been named after him!

xxo0zcd5mxclh065gaxo.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or