Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
عکس ها واقعی هستن! :D
اوه اوه، خیط شدیم!
ولی خب تقصیر من نیست که ،مدلینگ ماشینا که خدایی فرقی با اینجا نداره، رفلکسم تقریبا همینه، فقط از چمنها مگه بشه تفاوتو فهمید، با اون افزایش گریپ های کنار ترک. افکت فوکوسش یه طوریه فک کردم بازیه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اوه اوه، خیط شدیم!
ولی خب تقصیر من نیست که ،مدلینگ ماشینا که خدایی فرقی با اینجا نداره، رفلکسم تقریبا همینه، فقط از چمنها مگه بشه تفاوتو فهمید، با اون افزایش گریپ های کنار ترک. افکت فوکوسش یه طوریه فک کردم بازیه :d
کلاً ترکیب مدل های GT و نورپردازی فوق العاده بازی و IQـی که توی Photo Mode وجود داره، باعث میشه بعضی وقت ها آدم به اشتباه بیفته. :D
یادمه توی GTPlanet یه تاپیک زده بودن که آیا ممکنه این عکس برای GT7 باشه؟!! :D (چون عکس توی بلاگ PD گذاشته شده بود)

از اون طرف مثلاً این عکس برای بازی هست:

ماشین ها خیلی واقعی به نظر میرسن، ولی اون چمن کنار پیست باعث میشه قضیه لو بره! (البته لوگوی GT هم قضیه رو بیشتر مشخص میکنه. :D)

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
اقا اینا اگه بخوان GT7 رو تو E3 معرفی کنن بیان چیو نشون بدن فقط لوگوی GT رو؟
اگه بخوان براي E3 چيزي نمايش بدن يه تريلر هنري نشون ميدن به همراه گوشه هايي از گيم پلي ولي با شناختي كه من از يامائوچي دارم و نظر شخصيم و اينكه آخرين سري GT سال 2013 اومده مطمئن هستم بازي زود تر از تعطيلات 2017 نمياد ! به نظرم ژانويه 2017 بازي تو PS4 ها قرار ميگيره

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این عکسی که تو اینجا هست قضیه اش چیه؟ گرافیک نسخه های قبل که نیست. کلا ارتباطی به بازی نداره ها؟
یا حتی همون 350 zی که بالا تر هست. نکنه اول دارن نا محسوس رو میکنن؟...

داداش ادای این GT بازی نکرده ها رو در نیار دیگه:d

- - -ویرایش - - -

بالاخره یه اقدام مثبتی دیدیم! البته باید خیلی زودتر از این ها سراغ همچین افرادی میرفتن، ولی همین که دنبال برطرف کردن مشکلات بازی هستن خیلی خوبه.
امیدوارم اون ماشین های استاندارد لعنتی هم از بازی حذف بشن. (زانتیا رو هم به خاطر علی پریمیوم کنن! lol :D) حدود 460 تا ماشین پریمیوم از نسل قبل هست که اکثرشون کیفیت مناسبی دارن. در بدترین حالت 100 الی 150 تا ماشین جدید هم طراحی کنن، یه لیست خیلی خوب و عظیم 550 تا 600 ماشینی بدست میاد که واقعاً کافیه. اون استانداردها فقط گند میزنن به کیفیت بازی...

عکس ها واقعی هستن! :D

والا این یامائوچی اونحایی که باید سر حرفش وایسه ( ما یکسال برای ساخت GT7 بیشتر وقت نیاز نداریم) وای نمیسه. ولی در زمینه ماشینای استاندارد وقتی گفته احتمال داره استفاده کنیم مطمئن باش وای میسه

خودتون رو برای استانداردها آماده کنید:d

فقط امیدورام اون سری ماشینای بیلد PSP رو حداقل در بیارن. اسم استانداردای PS2 بد در رفته ولی واقعا همونا یه سر و گردن از استانداردایی که از GT PSP وارد بازی شدن بهترن.

- - -ویرایش - - -

اگه بخوان براي E3 چيزي نمايش بدن يه تريلر هنري نشون ميدن به همراه گوشه هايي از گيم پلي ولي با شناختي كه من از يامائوچي دارم و نظر شخصيم و اينكه آخرين سري GT سال 2013 اومده مطمئن هستم بازي زود تر از تعطيلات 2017 نمياد ! به نظرم ژانويه 2017 بازي تو PS4 ها قرار ميگيره

قضیه GT7 یه مقدار فرق میکنه. اولا PS4 بامبولای PS3 رو نداره دوما بارها خود یامائوچی اعلام کرده بود که هسته ی GT6 طوری طراحی شده که بتونه خیلی راحت به GT7 تبدیل بشه.

گذر از GT4 به GT5 خیلی وقتگیر بود اولا باید از SD به HD میرفتن بعد مدل ماشینا باید از 40000 پولیگون میرفت 550000 هزار یعنی بیش از 10 برابر . آب و هوای داینامیک و چرخه شبانه روز هم بود. الان گذر از GT6 به GT7 هیچکدوم از این مسائل رو نداره. اولا 460 تا ماشین پریمیوم دارن. 2 رزولوشن تغییر محسوسی قرار نیست بکنه فاصله ی 1080*1440 با 1080*1920 خیلی ناچیزه. سیستم آب و هوایی هم که 5 سال پیش وارد GT شده تازه داره تو این نسل راهشو باز میکنه.
در کل اگه یامائوچی نخواد کار عجیب غریبی انجام بده ( شبیه سازی شرایط زلزله تو مسابقات فرمول 1 :d) GT7 عملا کار زیادی نداره تا همین الانشم دیر کردن

- - -ویرایش - - -

کلاً ترکیب مدل های GT و نورپردازی فوق العاده بازی و IQـی که توی Photo Mode وجود داره، باعث میشه بعضی وقت ها آدم به اشتباه بیفته. :D
یادمه توی GTPlanet یه تاپیک زده بودن که آیا ممکنه این عکس برای GT7 باشه؟!! :D (چون عکس توی بلاگ PD گذاشته شده بود)

از اون طرف مثلاً این عکس برای بازی هست:

ماشین ها خیلی واقعی به نظر میرسن، ولی اون چمن کنار پیست باعث میشه قضیه لو بره! (البته لوگوی GT هم قضیه رو بیشتر مشخص میکنه. :D)

فتومد GT7 چه شودb-)

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
داداش ادای این GT بازی نکرده ها رو در نیار دیگه:d
نه به جان خودم فکر کردم گرافیکه عکس اول. افکت فوکوسش خیلی باعث شد اشتباه کنم. اون گارد ریل های اونور ماشینا هم یه طوری افتاده شبیه بازیهاس.
الانم که دست ما از انلاین بازی کوتاهه گرفتن ذارت پروتوتایپ تویوتارو گذاشتن تو بازی.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
من موندم یامائوچی و بر وبچز پلیفونی که روی PS3 با این دنگ و فنگ سخت افزاری این بازی رو ارائه دادن روی PS4 که هم از نظر سخت افزاری بسیار بهتر از PS3 هست و هم دشواری طراحی PS3 رو نداره چی میخوان ارائه بدن !
این ویدئو رو از دست ندید فقط دو دقیقه اس

[video=aparat;nHgSi]http://www.aparat.com/v/nHgSi[/video]

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
GT Academy 2015

1n7aloya2cvy2wdlbk0j.jpg

4y6xirennfhrd3wv0zs1.jpg

انصافا توقع بی جایی نیست اگه از GT7 یه همچین گرافیکی انتظار داشته باشیم وقتی PS3 همچین گرافیکی ارائه داده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
مثل اینکه طراح رابط کاربری استودیو Evolution هم چند ماهی هست که با PD کار میکنه. :D البته من از رابط کاربری و منوهای GT6 راضی بودم، ولی یه عده همچنان مثل GT5 مشکل داشتن.
رابط کاربری DriveClub به نظرم خیلی خوب بود و PD سراغ آدم مناسبی رفته.

----------------

پژو یه سری عکس منتشر کرده که احتمالاً مربوط به VGT این کمپانی هست:

Peugeot-Vision-GT-5-638x319.jpg

Peugeot-Vision-GT-3-638x353.jpg

Peugeot-Vision-GT-4-638x353.jpg

Peugeot-Vision-GT-1-638x345.jpg

---------------
اینفینیتی هم مثل یه سری دیگه از کمپانی ها، مدل ابعاد واقعی VGT خودش رو درست کرده:

Infinti-Vision-Gran-Turismo-25-638x362.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
VGT جدید هم معرفی شد. SRT Tomahawk برای کمپانی Fiat Chrysler Automobiles. بسی خفن هست! :D

SRT-Tomahawk-Vision-GT_1-638x238.jpg

SRT-Tomahawk-Vision-GT_2-638x359.jpg

SRT-Tomahawk-Vision-GT_3-638x285.jpg

SRT-Tomahawk-Vision-GT_4-638x341.jpg

ویدئو: watch?v=JdMjXiNb87A

یه لباس جالب هم توی تریلر دیده میشه که معلوم نیست فقط برای تریلر هست یا همراه ماشین منتشر میشه. :D

VGT پژو هم چند وقت پیش به صورت کامل رونمایی شده بود:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر