Gran Turismo 6 بسيار واقعي تر از گذشته است

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
همونطور که میبینید این FM4 هست که در اون ماشینها به طرز مسخره ای به جای رد شدن و عبور کردن به همدیگه برخورد میکنن که نشون دهنده هوش مصنوعی مشکل دار این بازی بود .
شما بهتر فورتزا4بازی کنین خودتون ببینین واقعا اینجوریه
یا شایدم بازی کردین و خودتون رو گول میزنین

واقعا من از بچگی عاشق جی تی بودم ولی این چند ساله فن های بازی کاری کردن ادم ازش بدش بیاد
یعنی وقتی فکر میکنم میبینم تنها جی تی فن که میشد باهاش بحث کرد اریا دایناسور بود تو این چند سال بقیه دیگه واقعا غیر قابل تحمل

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
یعنی فکر کنم بدترین نوع مسابقات از ایناست که تو پیسته اصلا هیجان نداره وحال نمیده :(
وقتی تو مسابقات پلیس میافته دنبالت و میزنی به رانندگان عادی داخل شهر یه چیز دیگه ست :>
البته تنها چیزی که ازش خوشم میاد اینه که گرافیکش از بقیه بازی ها بهتره:)

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
این عکسی که من گرفتم گویای همه چیز هست . GT برای عاشق ها ی رانندگیست نه برای بازی کردن
راه تو را میخواند
80150516017526727525.jpg

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
ب هیچ عنوان نمی تونه فورزا رو شکست بده...

Sent From HTC One S using Tapatalk 4 beta
ببین عرفان ! با اینکه تو ترنس باز دوست صمیمی منی ولی ... تو شبیه سازی فورتزا جلوی این هیچی نیست ... شبیه سازی جی تی رو هیچ ریسنگ سیمولاتوری نداره.

- - -ویرایش - - -

مثل اینکه توی باره زمانی یک ساله یه سری مسائل راجع به FM4 و GT5 برای بعضی از دوستان برعکس شده !
ویدئوی مقایسه هوش مصنوعی این دو بازی برای 2 , 3 سال پیشه !

[video=aparat;Dwna4]http://www.aparat.com/v/Dwna4[/video]

همونطور که میبینید این FM4 هست که در اون ماشینها به طرز مسخره ای به جای رد شدن و عبور کردن به همدیگه برخورد میکنن که نشون دهنده هوش مصنوعی مشکل دار این بازی بود .

@benjohn
یه سری از پستها واقعاً هیچ جوابی ندارن متوجه منظورم که هستی .
قابل توجه عرفان زنون ... جی تی اون فن بیس رو الکی بدسن نبورده.. اون تیمش تو مسابقات و از همه مهمتر راننده حرفه ایی یامائوچی که احتیاج به معرفی نداره ...

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
اگه مقایسه معتبری هست بذارین.
اینکه یه سایت بیاد بازی رو نقد کنه بگه شبیه ساز واقعی یعمی دیگه فورتزا نیست؟؟
اینکه جرمی کلارکسون یا فلان راننده بگه واقعی یعنی فورتزا نیست؟؟
الان من میگم فورتزا خیلی واقعی پس میشه نتیجه گرفت به نظر من جی تی شبیه ساز نیست؟؟:D
دیگه چون خواستم ناراحت نشی اینم یه مقایسه که البته نواقصی هم داره مثلا اومده گفته GT خیلی بیشتر ماشین داره ماشیناشم بهتر طراحی شدن اما چون ماشینای فورزا ال و بله پس فورزا در این جا بهتره/:)
اما به هر حال در آخر بجز بهتر بودن فورزا در زمینه ی آنلاین که من خودم قبول دارم در تمامی موارد GT بهتره و در کل هم GT رو بهتر میدونه نکته ی جالب اینجاست که طبق نظر نویسنده فورزا تا حد زیادی به بازیهای آرکید هم شبیهه و سیمولاتور خیلی دقیقی نیست ولی GT هست اینم لینک خودتون مطالعه بفرمایید
در ضمن لینک شیلتره دیگه زحمتش پای خودتون

مقایسه Forza و GT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر