Gran Turismo 5 : Prologue

ممنون مجید جان
تو شماره جدید بازی نما زده به احتمال زیاد برای pc میاد .
اگر اومد که هیچی و اگر نیومد سال بعد ps3 رو افتادم.
خیلی جالبِ که سونی بیاد بازی First Party خودش رو برای PC که در اصل پلتفرم ماکروسافت محسوب میشه عرضه کنه. زیاد هم روی خبر های مجلات ایرانی از جمله بازینما تمرکز نکنید.

یه کم صبر کنی برای پلتفرم های دیگه هم میاد به همراه کانتنت های انحصاری.:laughing:
بهرحال:arrowd:
زیاد هم روی خبر های مجلات ایرانی از جمله بازینما تمرکز نکنید.

ممنون مجید جان
اگر اومد که هیچی و اگر نیومد سال بعد ps3 رو افتادم.
GT5 واسه pc
:laughing:
:laughing::laughing::laughing:
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
بابا مجله بازی نما فقط بلد قصه بنویسه که مجلش فروش بره اقا برو ps3 رو استادکن...

طبق امار سایت Polyphony Digital (استودیو سازنده سری) فروش GT5 Prologue به 3.3 میلیون نسخه رسیده است.
جالب اینکه این بازی در برابر بازی اصلی چیزی در حد یک دمو ارائه میدهد و با این حال توانسته اینچنین بفروشد.بهرحال قطعا شماره پنجم نیز همچون شماره های قبلی به یک فروش نجومی دست پیدا میکند.

السلام

دوستان کسی هست که آپدیت های بازی رو گرفته باشه ؟؟
من یه مشکل عجیب دارم هر وقت می خوام دانلود کنم تا 1/3 پر می شه بعد ارور می ده
کسی با این مشکل مواجه شده

ارزشش رو داره؟
چون میگن در حد یه دموست
اگه خیلی عشق GT هستین فکر کنم ارزشش رو داره ! توی نسخه NTSC/U بازی 76 تا ماشین وجود داره به علاوه تعدادی مسیر (فکر کنم 6 تا) {به گفته Wikipedia} که هیچ دمویی این طوری نیست ! کلآ نه دمو هست نه بازی کامل. یه جور پیش زمینه برای GT5 هست که البته فروش خیلی خوبی هم داشته.

منم با آریا موافقم اگر تا حالا تجربه نکردید واقعا ارزشش رو داره . البته قبلا تو PSN قیمتش 39.99 دلار بود که تازگیا 10 دلار کم شده و به 29.99 دلار کاهش یافته . کسایی که توانایی خرید از PSN رو دارن میتونن از اونجا بخرن .
تو بازار خودمون هم که BD پره ؛ با قیمت مناسب میتونید تهیه کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or