Gran Turismo 5 : Prologue

سلام ..
من این بازی رو دیروز گرفتم بعد متوجه یک اپدیت شدم که هر وقت میخواهم اینو دانلود کنم نمیذاره و یکم که میره مینویسه download failed
مشکل چیه ؟

راستی من g25 logitech دارم که کلاچ هم داره ...چه طوری کلاچ رو تو بازی فعال کنم ؟

چون من بدون کلاچ دنده رو عوض میکنم ...یعنی رو اتوماتیک نمیذارم ولی باز کلاچ کار نمیکنه ...

لطفا فورا کمک کنید ...!!!

مرسی

من یک مشکل دیگه دارم این که چطوری کاری کنم که خود فرمون خودبهخود نچرخه تو بازی ...من وقتی مستقیم هم کاز میدم خود فرمون هی میچرخه ..لطفا کمک کنید

اون پدیده FORCE FEEDBACK هست، :ه ا حرکات تایر های ماشین و فراز و نشیب جاده تکون میخوره. باد فرمون رو بگیری و حواست باشه. این مشکل نیست خاصیته!

سلام ..
من این بازی رو دیروز گرفتم بعد متوجه یک اپدیت شدم که هر وقت میخواهم اینو دانلود کنم نمیذاره و یکم که میره مینویسه download failed
مشکل چیه ؟

راستی من g25 logitech دارم که کلاچ هم داره ...چه طوری کلاچ رو تو بازی فعال کنم ؟

چون من بدون کلاچ دنده رو عوض میکنم ...یعنی رو اتوماتیک نمیذارم ولی باز کلاچ کار نمیکنه ...

لطفا فورا کمک کنید ...!!!

مرسی

اولا كه اگه بازيت نسخه انگليسي هست سعي كن بالاخره ميشه.
داخل بازي در قسمت تنظيمات . تنظيمات چند مورد از فرمونهاي لاجيتك هست كه G25 نيست.پس اگه سيستم كلاچ قراره تو بازي باشه تنظيماتش حتما مياد.شايد با اپديت هاي بعدي.

اون پدیده FORCE FEEDBACK هست، :ه ا حرکات تایر های ماشین و فراز و نشیب جاده تکون میخوره. باد فرمون رو بگیری و حواست باشه. این مشکل نیست خاصیته!

من توی جاده ی صاف دستم رو از روی فرمون برداشتم ولی هی میرفت اینور اونور ...چیزی رو نباید on یا off کنم ؟

راستی وقتی ماشین بدون سقف میخریم چیکار کنیم که تو مسابقه هم سقف نداشته باشه ؟

یه سوال تخصصی !! :biggrin1:
تو این نسخه مسیر های بازی فقط در پیست هاست یا مسیرهای کوهستانی هم داره ؟؟؟ :confused: ( من یه تریلر ازش دیدم تو یه مسیر کوهستانی خیلی ردیف بود :love: ، حالا نمیدونم این نسخه هست یا در نسخه کامل بازی هست که در آینده منتشر میشه ) :confused:

یه سوال تخصصی !! :biggrin1:
تو این نسخه مسیر های بازی فقط در پیست هاست یا مسیرهای کوهستانی هم داره ؟؟؟ :confused: ( من یه تریلر ازش دیدم تو یه مسیر کوهستانی خیلی ردیف بود :love: ، حالا نمیدونم این نسخه هست یا در نسخه کامل بازی هست که در آینده منتشر میشه ) :confused:

پيستي كه ميگي مربوط به كشور سوئيس هست كه در اين نسخه موجود هست.همراه با فيلمي HD با رزوليشن 1920x1080 مربوط به اين پيست !

اينم پاسخي به منتقدين سري Gran Turismo كه تنها ايرادي كه ميگرفتن اين بود !

sv07b9.jpg

More Multi-Platform Gran Turismo Rumors

April 6th, 2009
gt5prologue24.jpg
There may be a hint of sensationalist link-baiting in VG247’s latest headline about Gran Turismo 5 - indeed, you can’t help but wonder why they didn’t mention these comments by SCEA Director of Hardware Marketing John Koller in their article last month. Regardless, his additional comments reinforce the important notion that the GT series is coming to platforms other than the PS3:
“[Polyphony Digital] report directly into our CEO, Kaz Hirai, so it’s a little bit of a ‘wait and see’,” the exec told VG247 when asked when we can expect to see GT5.
“But we look for that franchise to continue on as many platforms as possible.”
You won’t see GTPlanet jumping to any rediculous conclusions about a PC (or Xbox, ha!) release, but Mr. Koller’s broad choice of words there is still raising a few eyebrows. E3 2009 may be even more interesting than we originally thought…

اگه حقيقت داشته باشه چي؟؟؟؟؟:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or