Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوستان یه مشکل دارم که از وقتی آپتودیت های 600 و 300 مگی رو نصب کردم ظاهر شده.سر پیچ اگه به ماشین گاز بدم ماشین به جای اینکه شتاب بگیره بره جلو به کناره ها منحرف میشه و لاستیکاش داغ میشن و این واقعا اعصاب منو خورد کرده به نظرتون چطور میشه این مشکلو حل کرد؟
ASM +SKID RECOVERY FORCE رو روشن کن..اگه بازم دیدی نمیتونی Traction Control هم بزار

sohrabi

کاربر سایت
Mar 21, 2011
55
سلام دوستان عزیز من بازی gt5 امروز گرفتم
میخواستم بپرسم اپدیت این بازی چند مگه؟ و چه چیزایی اضافه کرده؟ اصلا ارزش اپدیت داره؟
راستی من الان خواستم اپدیت کنم زده بود v 1.6

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
این بازی نسخه اصلیش اومده ؟ :d
یه 3 ماهی میشه....

از بس تنها بودم تو این GT خسته کننده شده بود..
تصمیم گرفتم یکی 2 هفته استراحت کنم تا دوباره حالش برگرده..
همه اونای که انلاین بازی میکنن gt رو لطفا Add کنن

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یه 3 ماهی میشه....

از بس تنها بودم تو این GT خسته کننده شده بود..
تصمیم گرفتم یکی 2 هفته استراحت کنم تا دوباره حالش برگرده..
همه اونای که انلاین بازی میکنن gt رو لطفا Add کنن

چه خوب نمیدونسم :x
مثل سری قدیمش اونتاش باحاله ؟:d
یادش بخیر همیشه یک ماشین مدل پایین میخردیم قدرتش رو زیاد میکردم بعد یک
ماشین اسپیشال میگیرفت قدرتش رو مینداختم رو اون :d

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
چه خوب نمیدونسم :x
مثل سری قدیمش اونتاش باحاله ؟:d
یادش بخیر همیشه یک ماشین مدل پایین میخردیم قدرتش رو زیاد میکردم بعد یک
ماشین اسپیشال میگیرفت قدرتش رو مینداختم رو اون :d
هم بیش از حد اسونه هم خیلی کمه ..
اما هر هفته یا 2 هفته یک بار update میکنن با event های جدید..
البته شاید تا یه مدت نکنن این کارو بخاطر زلزله تو ژاپن..
هفته پیش که وقتش بود Update نکردن.. حالا این هفته رو نمیدونم

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
سلام تاپ اسپید یک ماشین رو چجوری زیاد کنم؟یا شایدم تعداد دنده رو!
یک ماشین شلبی گرفتم کلی هم تیونش کردم و قدرتش رو دو برابر کردم(470 شد فکر کنم) اما 190 تا بیشتر نمیره!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام تاپ اسپید یک ماشین رو چجوری زیاد کنم؟یا شایدم تعداد دنده رو!
یک ماشین شلبی گرفتم کلی هم تیونش کردم و قدرتش رو دو برابر کردم(470 شد فکر کنم) اما 190 تا بیشتر نمیره!

همین مسابقات کلاسیک ؟؟؟ نه Shelby جواب نمیده ... یک ماشین دیگه هست که فکر کنم توی Extreme مسابقات B-Spec بهت میده .. Toyota 7 Race Car ‘70 هست ... با ون میتونی رد کنی اون مسابقات رو

۲ ماه بیشتره که بازی نکردم ... یادم نمیاد :(

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
همین مسابقات کلاسیک ؟؟؟ نه Shelby جواب نمیده ... یک ماشین دیگه هست که فکر کنم توی Extreme مسابقات B-Spec بهت میده .. Toyota 7 Race Car ‘70 هست ... با ون میتونی رد کنی اون مسابقات رو

۲ ماه بیشتره که بازی نکردم ... یادم نمیاد :(
نههههه!!!!:|
بالای 100 هزار تا خرج این لگن کردم!باید یک راهی باشه دیگه که سرعتش بره بالا.
شتابش خیلی خوبه ها.اول بازی میفتم جلو ولی تا یکم راه باز میشه شروع میکنه به جفتک زدن.:d

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
شما بايد ترانسميشن 20 هزارتايي بگيري كه بتوني سرعت ماشينت رو تنظيم كني.وقتي اينو خريدي قبل از اينكه استارت مسابقه رو بزني يا حتي توي گاراج از قسمت ستينگ-ترانسميشن ميتوني سرعت ماشينت رو تنظيم كني

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
نههههه!!!!:|
بالای 100 هزار تا خرج این لگن کردم!باید یک راهی باشه دیگه که سرعتش بره بالا.
شتابش خیلی خوبه ها.اول بازی میفتم جلو ولی تا یکم راه باز میشه شروع میکنه به جفتک زدن.:d

:d ارهههههه

کلا جلوی غول های مثل Jaguar و ... که توی اون مسابقه میبینی تنها ماشینی که میتونه جواب بده همینه که گفتم و میتونی مفتی تهیه کنی :d

مسابقه های Like The Wind - B-Spec هست .... الان چک کردم ...
قبل هر ۲ بازی Toyota رو تعویض روغن بکن ... همینطور کاملا هرچی هست رو براش بخر :d وسط پرواز میکنه ... گرچه توی یکی از مسابقات خیلی سخت هست ... همون Historic ... ولی دقت کنی تمام میشه ... من تموم کردمش :d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
شما بايد ترانسميشن 20 هزارتايي بگيري كه بتوني سرعت ماشينت رو تنظيم كني.وقتي اينو خريدي قبل از اينكه استارت مسابقه رو بزني يا حتي توي گاراج از قسمت ستينگ-ترانسميشن ميتوني سرعت ماشينت رو تنظيم كني

ها شاید این به کارم بیاد!:d
مشکل اینه من هیچ رقمه نمیدونم بعضی از اینا به چه دردی می خوره!jو اون تاپیک آموزش هم درست توضیح داده نشده که به چه دردی می خورن.

ویرایش:سرعت رو میزارم رو 220 ولی بازم تو 195 به پت پت میفته!چرا؟؟
:d ارهههههه

کلا جلوی غول های مثل Jaguar و ... که توی اون مسابقه میبینی تنها ماشینی که میتونه جواب بده همینه که گفتم و میتونی مفتی تهیه کنی :d

مسابقه های Like The Wind - B-Spec هست .... الان چک کردم ...
قبل هر ۲ بازی Toyota رو تعویض روغن بکن ... همینطور کاملا هرچی هست رو براش بخر :d وسط پرواز میکنه ... گرچه توی یکی از مسابقات خیلی سخت هست ... همون Historic ... ولی دقت کنی تمام میشه ... من تموم کردمش :d
مشکل اینه زورم میاد برم سراغ b spec!:d:d

میگم میشه لوازم این ماشین رو گذاشت رو ماشین دیگه؟

آخرین ویرایش:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
بازی اپدیت شد ولی فقط time trail,drift trail اپدیت شد خاک بر سر سونی که انقدر ما رو سر کار میزاره بازی فروششو کرده دیگه حال اضافه کردن مسابقاتو ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
بازی اپدیت شد ولی فقط time trail,drift trail اپدیت شد خاک بر سر سونی که انقدر ما رو سر کار میزاره بازی فروششو کرده دیگه حال اضافه کردن مسابقاتو ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئنآ به زودی اضافه میشه ! احتمالآ زلزله و سونامی ژاپن باعث این تآخیرها شده. همون طور که گفتن شاید NGP هم به خاطر این موضوع دیرتر بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر