Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
راستش منم همه رو طلا گرفتم.به جز ردبول که فقط تونستم برنز بگیرم.با فرمون بازی میکنی یا دسته؟

ایول به شما رفیق
این مسابقات ردبول کلا جز اعصاب خوردکن ترین مسابقات بازی هستن(من سر اولین مسابقه ی Top Gear هم خیلی عصبی شدم همون فولکس ها :d )
ماشین هم Handling اش قلق داره و سرعتش خیلی خیلی زیاده.
نه من فرمون ندارم خیلی دنبال یه Force Gt یا G25 بودم ولی بیخیالش شدم.
کلا کنترل با فرمون خیلی راحت تره البته من خیلی با فرمون کار نکردم ولی راحتتر از دسته است.تازه من یه مشکلی هم دارم بعضی وقتها توی بازی خود به خود (دیدین که با L1 ماشین رو از جلو نشون میده)بعضی وقتها همینطوری یکدفعه مثلا 10 بار پشت سر هم انگار با سرعت L1 رو بزنی همینطوری میشه :d
راستی رفیق اگر بازی رو آپدیت کنم میتونم از سیوم Copy بگیرم؟چون تا حالا 3 بار Corrupted شده و به زور بک آپ نگهش داشتم ولی بک آپ خیلی وقت میگیره.
ممنون

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
ایول به شما رفیق
این مسابقات ردبول کلا جز اعصاب خوردکن ترین مسابقات بازی هستن(من سر اولین مسابقه ی Top Gear هم خیلی عصبی شدم همون فولکس ها :d )
ماشین هم Handling اش قلق داره و سرعتش خیلی خیلی زیاده.
نه من فرمون ندارم خیلی دنبال یه Force Gt یا G25 بودم ولی بیخیالش شدم.
کلا کنترل با فرمون خیلی راحت تره البته من خیلی با فرمون کار نکردم ولی راحتتر از دسته است.تازه من یه مشکلی هم دارم بعضی وقتها توی بازی خود به خود (دیدین که با L1 ماشین رو از جلو نشون میده)بعضی وقتها همینطوری یکدفعه مثلا 10 بار پشت سر هم انگار با سرعت L1 رو بزنی همینطوری میشه :d
راستی رفیق اگر بازی رو آپدیت کنم میتونم از سیوم Copy بگیرم؟چون تا حالا 3 بار Corrupted شده و به زور بک آپ نگهش داشتم ولی بک آپ خیلی وقت میگیره.
ممنون

واقعا طلائی کردن ردبول با دسته مهارت خاصی میخواد.احسنت به شما.
بله میشه.یعنی اینطور میگن

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
سلام...من تازه کارم...لول هشتم...140 هزارتا پول دارم...می خوام یه ماشین پرمیوم بخرم که زاویه دورربین داخل کابین داشته باشه...راهم بره...با یه مزدا رودستار شروع کردم...دهنم صاف شد بس که کم آورد...کسی چیزی معرفی می کنه؟ در ضمن فعلن نمی تونم آنلاین شم از کسی سوئیچ قرضی بگیرم

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
این ماشینهایی قیمتاشون از 3000000 به بالا هست مثلا این فرمول یکها 10000000 هست! چطوری باید بخریم؟این همه پول کجا بوده؟!

:))
این همه استاد Seasonal Event گذاشت با جوایز نفیس ! این همه مسابقه A-spec B-spen
Play and u get !

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
ميگم اگه بازيو با اين ps3 game updater به روز كنم براي هك مشكلي پيش نمياد؟
راستي راهي براي افزايش شتاب ماشين نيست؟يه فراري 599 خريدم تا خرخره تيونش كردم ولي اصلا شتاب نداره روي 800 اسب هست ولي لامبور گالاردو با 700 اسب اينو تو شتاب قورت ميده

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
چطور تنظيم موتور ميكنن؟در مورد سوال اول هم اگه اطلاعي دارين توضيح بدين
راستي اين آپتوديت 600 مگي كاربردش چيه؟چه چيزايي تغيير ميكنه؟

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بچه ها GT5 تموم شد ؟ بابا یکم اساتید این بازی بیان اطلاعات جدید بدن ببینیم نوربرگرینگ دست کیه ؟! ( بر وزن دنیا دست کیه ! ) :d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
بچه ها GT5 تموم شد ؟ بابا یکم اساتید این بازی بیان اطلاعات جدید بدن ببینیم نوربرگرینگ دست کیه ؟! ( بر وزن دنیا دست کیه ! ) :d

دستـــــــــــــــــــــه دشمن :d ملت در گیره Kz3 و LBP2 و MW2 و .. هستن
فعلا بازار GT خرابه :d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان سه تا سئوال داشتم
اول اینکه این بوگاتی ویرون تو کدوم کمپانی هستش من هر چی میگردم پیداش نمیکنم ؟:-/
دوم اینکه تو لول 19 چه ماشینی بخرم که به درد بخور باشه ؟:-/
سوم هم اینکه پول مسابقات آنلاین خوبه ؟ میصرفه وقت بزارم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر