Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این ماشین formula gt فقط تو shop انلاین میاد؟؟
به حسام گل:D خوبی؟

آره آقا فقط تو آنلاین میاد. البته به ندرت توی بخش آفلاین هم میاد اما من خودم 1 هفته نمی تونستم بیام نت و اونجا هرچی گشتم نبود. بعد که اومدم وصل شدم اولین بار که رفتم تو بود و خریدمش

برهان منظورم اون grand tour تو special هست-که 4-5 تا مسابقه هست.که اولیش آلفا رومئو هست.اون طلا گرفتی؟
گفتم که اون چون برای روزهای اولی بود که بازی میکردم دقیق یادم نیست اما یادمه که این سری مسابقات و سباستین و کارتینگ و رالی طلا کردم، بنز و نسکار و red bull موندن

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دقیقا یادم نیست اما اگه اشتباه نکنم همه اونا رو طلا کرده بودم اون رو که من نمیرم راننده دلبندم میره من کلا از level 13-14 اینا به جز یک سری مسابقات خاص هیچکاری به راننده نداشتم. این بخش B-Spec هم اصلا وقت گیر نیست. من نشستم دارم درس می خونم و این راننده رو میندازم تو یک مسیری که هم خوب پول میده و هم تجربه یا وقتی که دارم از خونه بیرون میرم تو مسابقات طولانی میزارمش که خوب تجربه میده. اصلا از من وقت نگرفته.
برهان منظورم اون grand tour تو special هست-که 4-5 تا مسابقه هست.که اولیش آلفا رومئو هست.اون طلا گرفتی؟
با سلام به نظر شما من که با دسته بازی میکنم و فرمون هم نمیخوام بخرم ارزش داره بازی رو بگیرم ؟

با دسته میشه طلا هم گرفت ؟!
آره بابا اصلا نگران نباش.هر چی طلا بوده-با همین دسته گرفتم.خیالت تخت.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بچه ها سیستم دمیج بازی چرا اینقدر مسخره هست؟
اون پچی که دادن واس دمیج تاثیرش زیاده؟
از کجا دانلود کنم و چجوری؟

بعد این بخش تیونینگ چیزی بخرم خودش اتوماتیک روی ماشین سوار میکنه یا باید کار دیگه ای انجام بدم ؟

یه نکته دیگه چرا اینقدر لودینگ های بازی طولانی هست راهی هست که بشه کمشون کرد؟
دمیج بازی تا اوایل بازی اینطوریه جلوتر که بری و به لول های بالاتر برسی دمیج آنلاک میشه و اونوقت حال میکنی!:d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
ممنون
فقط این بخش تیونینگ رو یکی توضیح میده؟

اخه من هر چی میخرم انگار روی ماشینم نصب نمیشه؟!

در مورد اپدیت هایی هم که واسه بازی اومده یه نفر توضیح بده ممنون میشم

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دمیج بازی تا اوایل بازی اینطوریه جلوتر که بری و به لول های بالاتر برسی دمیج آنلاک میشه و اونوقت حال میکنی!
ای خدا.این پستها رو می بینم میخوام با کله برم تو دیوار.بیچاره آریا 2 هزار بار توضیح داد که هیچ دمیجی آنلاک نمیشه-و همه این حرفها مزخرف هست.دمیج از اول تا آخر بازی همین هست.

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
دمیج بازی تا اوایل بازی اینطوریه جلوتر که بری و به لول های بالاتر برسی دمیج آنلاک میشه و اونوقت حال میکنی!:d

عزیز چرا اطلاعات غلط میدی؟دمیج از اول تا آخر یکیه تفاوتی نداره!
من دیروز با موستانگ فول آپشن با سرعت 210 مایل(336 کیلومتر) زدم به دیوار که هیچ اتفاق خاصی براش نیفتاد:d کلا دمیج نسبتا بد کار شده به نظر اگر از پیش طراحی شده بود مثل فورزا بهتر بود گرچه ارزش این بیشتره ولی باید بیشتر روش کار میشد نه در این حد ابتدایی!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

ای خدا.این پستها رو می بینم میخوام با کله برم تو دیوار.بیچاره آریا 2 هزار بار توضیح داد که هیچ دمیجی آنلاک نمیشه-و همه این حرفها مزخرف هست.دمیج از اول تا آخر بازی همین هست.

البته برای آنلاین و ارکید مود و Practice وجود داره...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
البته برای آنلاین و ارکید مود و Practice وجود داره...
فکر کنم منظور شما دمیج مکانیکی هست-که بله درست میگید.اما دمیج ظاهری از اول تا آخر بازی همینه.دمیج مکانیکی هم برای بخش gt life وجود نداره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من شنیدم آپدیت رو که انجام بدیم دمیج تازه به بازی اضافه میشه
از کسی شنیدم که آپدیت کرده و بازی کرده
بله دمیج مکانیکی اضافه میشه-ولی فقط برای بخشهای آنلاین-practice-arcade mode.
یعنی بخش gt life یا به قولی career اضافه نمیشه.

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
دوستان الان بهترین ماشین کدومه؟
چشممه من citrouen gt گرفته.
راستی bugatti هرچی گشتم نبود.اگر هست توکدوم برنده؟

بوگاتی که برای خرید نیست به لول 14 که برسید و مسابقات
GT World Championship رو به پایان برسانید بوگاتی رو به عنوان جایزه با پست براتون ارسال میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر