Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من از انجین بازی و اینا هیچی نمیدونم! :D نمیشه از تکنیک MLAA توی این بازی هم استفاده کرد که 16xAA چشم آدم رو بنوازه؟! :D همین الانشم رودست نداره ولی لبه های تیغه ای یه کم به چشم میاد!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من از انجین بازی و اینا هیچی نمیدونم! :D نمیشه از تکنیک MLAA توی این بازی هم استفاده کرد که 16xAA چشم آدم رو بنوازه؟! :D همین الانشم رودست نداره ولی لبه های تیغه ای یه کم به چشم میاد!

والا تو این عکس ها که اصلا لبه دندونه دار وجود نداره نمی دونم شما چی دیدی :confused:
البته تو این عکس ها که AA و رزولوشن سر به فلک میکشه، ولی تو بازی اصلی انقدر نیست، 4xAA @ 720p و 2xAA @ 1080p

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
والا تو این عکس ها که اصلا لبه دندونه دار وجود نداره نمی دونم شما چی دیدی :confused:
البته تو این عکس ها که AA و رزولوشن سر به فلک میکشه، ولی تو بازی اصلی انقدر نیست، 4xAA @ 720p و 2xAA @ 1080p
توی اون سه عکسی که مجید گذاشته، (مخصوصا اولی) لبه ها به میزان خیلی کمی دندونه ای شده! البته تو پست قبلیم هم گفتم واقعا عالی هست و نسبت به بقیه ی بازی های موجود خیلی عالی هست (حداقل از نظر AA) ولی اگه مثل GoWIII میشد خیلی خوب بود! (که فکر نکنم دیگه مقدور باشه برای PD)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
توی اون سه عکسی که مجید گذاشته، (مخصوصا اولی) لبه ها به میزان خیلی کمی دندونه ای شده! البته تو پست قبلیم هم گفتم واقعا عالی هست و نسبت به بقیه ی بازی های موجود خیلی عالی هست (حداقل از نظر AA) ولی اگه مثل GoWIII میشد خیلی خوب بود! (که فکر نکنم دیگه مقدور باشه برای PD)

اونی که شما میگی ربطی به AA نداره و مربوط به polygon هاست، و چون رزولوشن این عکس ها بالاست تو چشم میاد وگرنه تو رزولوشن پایین تر مشخص نمیشه.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
تو اون عکس کاکپیت sls اگه به فرمون و خروجی تهویه که گرد هستند دقت کنید میبیند که گوشه دارن و کاملا گرد نیستند!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
امروز داشتم مجله "ماشین" میخوندم , یه چیز خیلی خیلی جالب دیدم. توی مقاله ای که راجع به Toyota FT-86 نوشته شده , یکی از عکسها مربوط به GT5 هست !!!
PD تا جایی پیش رفته که قدیمی ترین مجله ماشین ایران با 31 سال سابقه , بازی رو با واقعیت اشتباه گرفته :D

asdasfgt5454.JPG

تو اون عکس کاکپیت sls اگه به فرمون و خروجی تهویه که گرد هستند دقت کنید میبیند که گوشه دارن و کاملا گرد نیستند!!
توی هیچ بازی ای , هیچ لبه ای کاملآ گرد نیست ! :D فقط PD اومده به جای رزولوشن های معمولی , در رزولوشن 2160*3840 عکسها رو منتشر کرده و باعث میشه با اون همه زوم که روی عکس انجام میدیم گوشه هاش به چشم بیاد !
همون طور هم که کیوان گفت توی نسخه Prologue در رزولوشن 1080p با 2XAA اجرا میشده و در رزولوشن 720p با 4XAA که میشه گفت از همه رقبا جلوتره.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
به نظر من این نسخه از بازی بهترین ریسینگ سیمولایشن تاریخ بازی های ویدئویی میشه...
اره قطعا همینطور خواهد شد منتها بشرطی که بازهم تاخیر نخوره واین بازیساز خوشحال بازی رو ریلیز کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر