Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
اين dlc كشت مارو روي امريكا از صبح اومده ولي اروپا و امارات هنوز بروز نشده و خبري نيست!

داره ولی نه با کنترلر ! شما باید یه ps eye بخرید بعد اون حرکات سر شما رو کنترل میکنه و می تونید با چرخش سر داخل ماشین رو ببینید :biggrin1:

اين دوستمون بيشتر منظورش نماي خارجي ماشين هست كه نميشه ديد براي نماي داخل ميتونيد از تنظيمات روي انالوگ سمت راست قرار بديد و داخل ماشين را ببينيد

واقعا حيف كه ماشين ها به اين زيبايي طراحي شدن و نميشه حتي داخل گاراژ نماي كامل 360 درجه چرخش داد و ديد و حتي طراحي بسيار خوب داخل ماشين ها كه باز هم دسترسي به ديدنشون فراهم نيست وقتي ميخواهيم ماشين بخريم و يا از گاراژ تماشا كنيم و خودكار ماشين نمايش داده ميشه و نميشه دسترسي به نمايش دلخواه داشت و سريع جاي خاصي از ماشين را ديد احساس ميكنم بازي فلج هست!

دوستان این اسپید تست کجاست؟

اگر خريديش از store بايد بري داخل بازي و از قسمت dlc نصبش كني. قيمتش حدود 4 دلار هست.

خوب رفقا کارپک اومد یکی بیاد مردونگی کنه یه عکسه محشر از ونتیج و اونتادور از داخل photo mode بزاره حالللللللللللللللللل کنیم .....

آخرین ویرایش:
خوب رفقا کارپک اومد یکی بیاد مردونگی کنه یه عکسه محشر از ونتیج و اونتادور از داخل photo mode بزاره حالللللللللللللللللل کنیم .....

6716979029-638x358.jpg

SpecialStageRouteX-640x360.jpg

خب ما هم 2 تا dlc را گرفتيم 4 و 6 دلار امريكا توي امارات 5 و 8 دلار بود كلا 13 دلار شد!

اينو از منوي بازي گرفتم test اينجا اضافه ميشه:

23749d1326905614-1.jpg

واقعا همچين پيستي براي تست ماشين ها لازم بود.

از ماشين ها هم فقط aventador را تست كردم فوق العادست اين ماشين! اين تاپ اسپيد بدون تيونينگ:

23746d1326905243-dsc02041.jpg

چندتا هم photo mode :

Attachments

• DSC02041.JPG
    DSC02041.JPG
    63 KB · مشاهده: 137
  • 1.JPG
    1.JPG
    85 KB · مشاهده: 134
  • Circuit de Spa-Francorchamps_6.jpg
    Circuit de Spa-Francorchamps_6.jpg
    66.1 KB · مشاهده: 25
  • Special Stage Route X.jpg
    Special Stage Route X.jpg
    52.6 KB · مشاهده: 21
  • Special Stage Route X_2.jpg
    Special Stage Route X_2.jpg
    68.6 KB · مشاهده: 18
خب ما هم 2 تا dlc را گرفتيم 4 و 6 دلار امريكا توي امارات 5 و 8 دلار بود كلا 13 دلار شد!

اينو از منوي بازي گرفتم test اينجا اضافه ميشه:

23749d1326905614-1.jpg

واقعا همچين پيستي براي تست ماشين ها لازم بود.

از ماشين ها هم فقط aventador را تست كردم فوق العادست اين ماشين! اين تاپ اسپيد بدون تيونينگ:

23746d1326905243-dsc02041.jpg

چندتا هم photo mode :
وای خدا،خوش به حالت آقا حامد،یه لحظه نفسم بند اومد وقتی عکسارو دیدم
الان دیگه DLC کامل ریلیز شده؟فقط باید زحمت خریدنش رو بکشیم؟
الان من این DLC رو بخرم چیزی باید دانلود کنم؟یا اینکه همونجا install میشه روی بازی؟من تا به حال DLC GT5 رو نخریدم نمی دونم چجوریه
ببخشید انقد سوال می کنم:-s

امروز داخل پروفايل امريكام شدم و با كمال تعجب ديدم تمام ركوردهايي كه داخل اكانت امارات و پيست SPEED TEST داشتم داخل اين اكانت هم هست خيلي برام عجيب بود!

الان من این DLC رو بخرم چیزی باید دانلود کنم؟یا اینکه همونجا install میشه روی بازی؟من تا به حال DLC GT5 رو نخریدم نمی دونم چجوریه

بعد از اينكه dlc ها را از داخل psn خريدي و دانلود كردي كه هر كدومشون 100k حجمشون هست داخل بازي ميشي و درمنوي اول بازي سمت راست داخل قسمت DLC ها و از اونجا اينستال ميكني.

Attachments

• Special Stage Route X_1.jpg
    Special Stage Route X_1.jpg
    48.1 KB · مشاهده: 19
  • Special Stage Route X_3.jpg
    Special Stage Route X_3.jpg
    63.3 KB · مشاهده: 24
  • Circuit de Spa-Francorchamps_8.jpg
    Circuit de Spa-Francorchamps_8.jpg
    120.9 KB · مشاهده: 19
بعد از اينكه dlc ها را از داخل psn خريدي و دانلود كردي كه هر كدومشون 100k حجمشون هست داخل بازي ميشي و درمنوي اول بازي سمت راست داخل قسمت DLC ها و از اونجا اينستال ميكني.

ممنون:x

PS-EYE را وصل کردم ولی کار نمیکنه! باید اکتیوش کرد؟ از فاصله دور(7 متری) کار نمیکنه؟

توی Option برو اونجا تصویرت رو نشون میده
سعی کن صورتت رو توی اون مربعی که داخل تصویر هست قرار بدی
بعد که وارد بازی شدی از نمای داخلیه ماشین سرت رو تکون بدی تصویر تکون می خوره
البته خیلی سخته و راحت تصویر جابجا نمیشه،زیاد به کار نمیاد

حامد جان ممنون بابت عکس ها !
اگه امکانش بود یکی دو تا عکس هم از عشق ما فولکس قورباغه ای بذار ! :دی

این رو توی GTPlanet دیدم :

01230016499619940283.jpg

---------------------------------

آخرالزمان 2012 به PD هم سرایت کرده و بالاخره دنبال جذب نیروی جدید رفتن ! :دی برای استودیوشون توی Fukuoka به افراد زیر نیاز دارن :

• Software engineer/Network engineer
  • Online management staff
  • Web design editorial staff
  • HTML coding staff
  • Modeling assistant
  • Graphic design assistant

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or