Multi Platform Gotham Knights

سازنده
WB Games Montréal
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
دری به تخته خورد و فعلاً حدوداً 7 ساعتی ازش رفتم و نظرم کاملاً واسه خودمم غافل گیر کننده است :D
بازی زباله نیست که هیچ قلقش دستتون بیاد خوب هم هست :D مشکل اصلی گیم پلی اش اینه که شما رو خیلی مجبور نمی کنه با روش خاصی مراحل رو برید جلو یا تو کامبت به چالش جدی ای بکشتتون؛ یعنی شما می تونی تا آخر بازی فقط با فشار دادن مکرر مربع و دایره بازی رو تموم کنی :D در نتیجه لذتی که تو بازی نهفته هست رو متأسفانه گیم به خوبی بهت ارائه نمیده و باید با خلاقیت خودت تو فایت ها و پیش بردن مراحل از ویژگی های بازی استفاده کنی تا ازش لذت ببری!
من خودم در وهله اول سعی می کنم Stealth برم جلو و وقتی کامبت میشه از همه توانایی ها استفاده کنم و تنوع بدم که نتیجه اش هم فایت های خوب و متنوع درمیاد.
در مورد مأموریت ها هم کاراکتر رو با توجه به هدف مأموریت اصلی انتخاب می کنم (اینکه بر حسب کاراکترتون دیالوگ بعضی کاتسین ها هم فرق می کنه نکته خوبیه)، تو هر Night هم معمولاً نصف فرعی ها رو میرم بعد که اصلی رو رفتم نصف دیگه فرعی ها رو میرم :D
در مورد گاتهام هم درسته اصلاً اون اتمسفر، پیچیدگی و عمق خفن آرکام نایت نداره ولی باز پریدن از رو پشت بوم هاش و موتور سواری و تک چرخ زدن تو خیابوناش حال میده و اون وایب اش رو می رسونه :D
داستان بازی و نمایش خوب کاراکتر های DC هم تا اینجا برجسته ترین نقطه قوت اش بوده
از نظر فنی هم با آخرین آپدیت من فعلاً افت فریم وحشتناکی ندیدم ولی پیش اومده که مثلاً یه ماشینی بپیچه جلوم بعد غیب بشه :D
گرافیک فنی هم بد نه ولی در حد نسل 9 نیست اما گرافیک هنری و نورپردازی خوبی داره مخصوصاً تو محیط های بسته
خلاصه اگر فن DC و بتمن و سری آرکام هستید با قیمت مناسب امتحانش کنید، چون اگر سعی کنید میشه ازش لذت برد

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خب بازی اومده رو گیم پس و باید تجربش کرد
امیدوارم جذاب باشه
فقط ۳۰ فریم بودنش نزنه تو ذوق
چون شدید از این مورد بدم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر